What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co na wedce siedzi Ci? czyli IC Polish Fishing Team

Al hub

Member
Z rybami niestety gorzej, i raczej nie wróży dobrej przyszłości. Mentalności ludzi raczej nie zmienisz. Zdjęcie prawdopodobnie ostatniego weterana, teraz nastawiam się na suma :)

15 kg :D

picture.php


Niedługo zdam relacje z 1 lipca, a może akurat będzie ładny początek. Pozdrawiam.
 

Mehmet

New member
porządki w zestawie początkującego. Na nastepny rok duzo w planie dokupic i lowic coraz wieksze okazy pozdro

picture.php
 

jaca30z

Member
Hej ekipa po kiju!

Czy może produkujecie jakiś swoje przynęty?? np.woblerki,blaszki?
Jak tam na lodzie? Gdzie można połapac gabusów jest tu jakis Mazur?
Potrzebuje cynku i ruszam na lód.Może wspólny wypad??
 

jaca30z

Member
Hej ekipa po kiju!

Czy może produkujecie jakiś swoje przynęty?? np.woblerki,blaszki?
Jak tam na lodzie? Gdzie można połapac gabusów jest tu jakis Mazur?
Potrzebuje cynku i ruszam na lód.Może wspólny wypad??
 

pMiii

Active member
Pozdrawiam moich dobrych braci z Polski :smoke out:

Oto mój sandacz w tym roku. Przynętą była dead płoć. Jeden ma 40cm a drugi 63.. dwa sum I wypadł z wędką. Jeden miał dobre 20 kg :)

To zostało zrobione z shit telefonem, wybaczcie jakość zdjęć..

Masz tutaj ładne ryby :wave:


Tutaj moja cześć :tiphat:
 

Attachments

  • candos.jpg
    candos.jpg
    78.8 KB · Views: 39
  • c1.jpg
    c1.jpg
    37 KB · Views: 39
  • c2.jpg
    c2.jpg
    65.9 KB · Views: 40

dupsq

Active member
Veteran
Witam, byl to moj pierwszy sezon w zyciu :)

nastawialem sie na szczupaka no i sporo ich wpadlo, wiekszosc wypuszczona. Najwiekszy mial 119 cm i 12kg, mniejszy 107 albo 109 cm i 9kg. A najmniejszy na focie 86 cm i nie byl juz wazony

picture.php
picture.php
picture.php
 

jahman

Active member
Veteran
:wave:

Piękne te 'kropki' Zathir a szczególnie ten ostatni osobnik!

Dziś wybrałem się ze znajomymi na wiosenne klenie oto efekt ;)

picture.php


był też i kleń, ale już nie mój...
picture.php


połamania kija w nowym sezonie dla wszystkich! :dance013:
 

jahman

Active member
Veteran
Jahman super srebrniak troci, pewnie dał niezle popalić na kiju!
Pozdrawiam!

:wave:

Tak przyjacielu pierwszy raz zdarzyło mi się walczyć z takim przeciwnikiem! :D Kilka efektownych wyskoków i odjazdów dało duuużo emocji!
A wszystko na starą zasłużoną 'wariatke' ;)
picture.php


Ktoś tu jeszcze coś łowi? :tiphat:
 

kunkka

Member
Veteran
Heja Hej !

Piękne zdobycze tu pokazujecie. Sportowa walka, pasja i przyroda na całego. Szkoda że ja nie mam takich super rezultatów. Ale wszystko jest to nadrobienia. Wiosna się powoli zaczyna a lato przed nami. Wypady nad jeziorko - obowiązkowo !:laughing:

Tylko z łowiskami u nas jest cienko. Bo wszystko banda kłusowników zniszczyła...Kiedyś to na złoty haczyk piękne wzdręgi się łapało...Wiec trzeba szukać dobrych akwenów, gdzie żadna chciwa i okrutna łapa sieci nie rzuci...
Nic tylko płakać się czasami chce...

Jah ! Super oldschoolowa obrotówa. Nie dosyć że błyszczy to jeszcze hałasuje. Okazy się pewnie biją o nią. Stare a dobre!:woohoo:

Tak więc sam czekam kiedy ze spokojem się połowi. Dla relaksu i zabawy.

A żeby nie było off'a to okonek z przed kilku lat. Kiedyś tam portafiłem 3-4 kg ładnych leszczy nałapać na solówce w pare godzin... Piękne liny, karasie i karpie były. Dziś to już nie to samo...
Mój okonek ważył 480g i złapany został z grunku na białego robaka i ziarnko kukurydzy.

picture.php


picture.php


Powodzenia i połamania wędzisk.

Pozdro !!
:tiphat:
 

ziben

Active member
Veteran
Jak tam panowie? :) ostatnio powróciłem do dawnego hobby i kilka razy w tygodniu udaje mi się wyrwać na rybki. Jak na razie bardziej skupiam się na trzaskaniu płotek, ale w ubiegłą niedzielę na haczyk podszedł pierwszy tegoroczny lin :eek:
 

jahman

Active member
Veteran
:wave:

jaca30 i ziben Połamania kija życzę!
Tutaj sezon zamknęty na rzekach do 15 czerwca. :noway:
czekam na to!
picture.php


:dance013:
 

DR.JOINT

Member
Ja nie opłaciłem jeszcze karty bo kaska poszła na pestki ;] Ale Płocie i klenie na Wisełce znajomi łowią. Zdjęć nie mam ale już niedługo i ja się pochwalę troszkę ;]
 

jahman

Active member
Veteran
:wave:

Witam! Ktoś coś tutaj wędkuje???

W ramach weekendowej wyprawy przegrupowałem skład w pstrągowej skrzynce ;)

Zestaw: Salmo po lewo plus Slider w razie w. Po prawo Kenart i kleniowe dwa killery, kilka wahadłówek Agilli i stare pewne obrotówki...
picture.php


:shark:
 

Latest posts

Latest posts

Top