What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co na wedce siedzi Ci? czyli IC Polish Fishing Team

T

Toxsik 8

cholera wie kiedy to bylo... w jakies wakacje...

picture.php
 

kOdO1912

Member
Otwarcie sezonu spinningowego to dla mnie duża niespodzianka w tym roku szczupak 86 cm i 4.26 kg.Co ciekawe jako przyłów na wędke z cw do 10 g :biggrin:
ps:dla odmiany w tym roku zamiast C&R każdą wymiarową zabiorę nikogo nie krzywdząc zjem


 

jahman

Active member
Veteran
:wave:

Witam wszystkich zielonych po kiju! Kto¶ co¶ tutaj wêdkuje???

Wczorajsza wyprawa nad jezioro
picture.php

picture.php

picture.php


I jeszcze jedno: im wiêcej ryb wypu¶cicie tym wiêcej z³owicie! Sprawdzone, polecam! :)
 
Last edited:
A

ares420

Jahu piekne sztuki! Gratulacje

Ja poluję na metrówkę w tym roku- spining na jedynej dużej nieuregulowanej rzece w europie :)

95cm
picture.php
 

dupsq

Active member
Veteran
jahman zaejebista niespodzianka jako przylow :) ( wiem wiem niezly mam zaplon, ale ostatnio tu nie zagladalem hehe ) Mi tez sie ostatnio udalo, w dodatku bylo to pierwszy wypad na rybki w tym roku. Niestety tak lapczywie polknela przynete ( miedziana karlinke 18g w pelnym zimowym sloncu ) ze kazda kotwiczke miala wbita w skrzela i podczas holu cala sie porozcinala, przyznaje sie bez bicia rybe zabralem miala 60 cm, i byla mega smaczna... moje szczurki do dzis sie slinia na ikre

picture.php

picture.php


nie moge sie doczekac cieplejszych dni, marzy mi sie splawiczek i posiadowka za linem
Pozdro :smoweed:
 
Last edited:

jahman

Active member
Veteran
Witam!

Ostatnio miałem okazję wędkować w przepięknym miejscu. Cel pstrąg potokowy nie było tego duzo ale zabawa przednia i piękne miejsce.

picture.php

picture.php


picture.php

picture.php


pMiii what a cracking brown and rainbow trouts, brilliant view as well, tight lines mate!

Połamania wszystkim zielonym wędkującym życzę w nowym sezonie!
 
Last edited:

ziben

Active member
Veteran
Witam :tiphat:
Dwa mniejsze z poprzedniego tygodnia
picture.php


Wczorajszy szczupak - 75 cm i 3,40 kg :)
picture.php


pozdrówka :)
 
Last edited:

kunkka

Member
Veteran
Chyba na patelnie prędzej, bo cos widze ze na fotach takie dretwe. Ta jedna albo ma male albo tak ostro najedzona mamuska jedna...:D
Fajnie jak by trafily do wody.
 
Top