What's new

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo.....

Status
Not open for further replies.

PERIPHERY

Member
Veteran
Hned dve kocky medzi nami zhyralcami??(Smudge&Niky:wave:)
Mam velku radost:clover:
Tak ukazte co je vo vas baby
picture.php

"P"
 

praxer

Member
Sakra, tak pry neco poschlo pote co jsem polamal :( To se mi stalo jen jak jsem to zkousel poprve, od te doby je to muj nejoblibenejsi zpusob roztahovani kytek... Doufam ze budou v poradku a poskozeni jen nepatrne. A radost... Prepinam na 12 dvanact...
 

dokktor

Member
jj jurek5

splet jsem se..myslel jsem že nenabízí 25u,
http://grower.cz/forum/showthread.php?s=&postid=625276#post625276

sadu tri pytlu (220-70-25) na 8l za 999
:biggrin:to se vyplatí
a nemyslel on spíš ty od snuka? mysim že sada 5 nebo 6 pytlů za 1700,- když sem je viděl naživo, tak sem je taky objednal :D ostatně od něho mám i ten pojezd a jemu reklamu rád udělám, páč je to vstřícný a poctivý borec.

Sakra, tak pry neco poschlo pote co jsem polamal :( To se mi stalo jen jak jsem to zkousel poprve, od te doby je to muj nejoblibenejsi zpusob roztahovani kytek... Doufam ze budou v poradku a poskozeni jen nepatrne. A radost... Prepinam na 12 dvanact...
tyjo, já sem taky nechca zlomil špičku, pak ju eště pokrútil a polámal na ultimát (samozřejmě, že v důsledku snahy toto napravit), už sem myslel, že je dead, ale furt se má ksvětu :)

jinak mě dnes potěšilo, že sem sehnal čelovku u vietnamců. a eště mně dal slevu :D fakof aukro, jak sem na tyto milé a přičinlivé a imigranty mohl zapomenout?!?!? a sere mě dokonale všecko ostatní :D
 

berrea

Member
velmi mě potěšil water curing...
ty paličky maj teď úplně jinou úroveň...

a s tim souvisí to špatný... dneska sem nevytáh víc než gram (spíš půl), přičemž poslední bong sem měl před skoro třema hodinama a sem strašně zničenej... ne, že bych byl tak zhulenej, ale koukal sem na Butterfly effect a strašně mě to vyschízovalo... teď se jenom vrtim na židli a bojim se cokoliv udělat... hlavně mam halucinace (sluchový), což mě trochu děsí

na druhou stranu je docela zábava se jednou taky bát jako svině... ono to rozproudí krev i myšlenky...
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
jou jou, nakonec su aj rád, že sem si přivstal

škoda toho, ale radšej prehrat teraz ako potom :D:D:D
Minulu olympiadu sme na to doplatili, ked sme vyhrali skupinu.
No ma to aj vyhody, sefko mi nezmensi plat, pretoze sme prehrali. :D
Som rad ze povolil pozerta hokej na TV v praci :D:D:D

Drzim palce aj nam aj vam ( nam viac) :thank you::tiphat:
 

niky

New member
a víte co sere me? ze zacne olympiada a vseci chvali sve sportovce jak jsou super jak jsou uzasni, ale to ze za tim stoji x let driny to ze zde mame daleko vic kvalitnich sportovcu nez jsou zrovna hokejisti a fobalisti.... to uz nezajima nikoho.... zajimalo by me kolik lidi bude sledovat olmypiadu co zacina 12.3.2010
 

simor

Member
Veteran
Máš pravdu ,já se sice o sport moc nezajímám ale taky mě štve,že se předceňujou jen hvězdy ze zámoří a naši dobří co tafy léta dřou je skoro nikdo ani nezná,je to bída:moon:

:D
...zřejmě to bude tím,že na ty kvašáky do počtu výpravy je zvědavý málo kdo
 

CrTecekk

Member
a nebo někdo neni na celou posranou olympiadu zvedavej :D jak rikal muj nebostik deda: prohrajem vyhrajem beztak chleba levnejsi nebude ;)
 

dokktor

Member
a víte co sere me? ze zacne olympiada a vseci chvali sve sportovce jak jsou super jak jsou uzasni, ale to ze za tim stoji x let driny to ze zde mame daleko vic kvalitnich sportovcu nez jsou zrovna hokejisti a fobalisti.... to uz nezajima nikoho.... zajimalo by me kolik lidi bude sledovat olmypiadu co zacina 12.3.2010
heh, tak tos mě docela pobavila :D eště, že mě se to netýká. a otázka měla znít spíš: kolik prostoru a reklamy té paralympiádě věnují média ;)
 

nans

Member
velmi mě potěšil water curing...
ty paličky maj teď úplně jinou úroveň...

a s tim souvisí to špatný... dneska sem nevytáh víc než gram (spíš půl), přičemž poslední bong sem měl před skoro třema hodinama a sem strašně zničenej... ne, že bych byl tak zhulenej, ale koukal sem na Butterfly effect a strašně mě to vyschízovalo... teď se jenom vrtim na židli a bojim se cokoliv udělat... hlavně mam halucinace (sluchový), což mě trochu děsí

na druhou stranu je docela zábava se jednou taky bát jako svině... ono to rozproudí krev i myšlenky...

zas to nesmis brat tak fatalne, ten film je idea pro smrtelnika nepristupna. tim ze zijes ovlivnujes svoje prostredi a proto jsi v neustale interakci s okolim. a vzdycky si byl a stejne to nejak slo. tak si dej nejaky cukr pust si chillout. to bude vklidu :tiphat:
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top