What's new

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo.....

Status
Not open for further replies.


Supr konečně má Tetka:respect: pokoj.:dance013::witch:

Pro ty co neví:
http://www.bushka.cz/konopi/cin.html

Bushka Bryndová: Jsem ráda, že výsledek mého soudu pozvedl náladu tolika lidem a vzbudil ve vás naději, že je u nás ještě nějaká spravedlnost. Asi mi chvilku potrvá, než si zvyknu na to, že už nejsem obžalovaná. Ty 3 roky stresu ze mne už ale začínají opadávat, a mám pocit, že to všechno bylo k něčemu dobré, že to moje trápení bude uži...tečné lidem, kteří by se mohli ocitnout v podobné situaci jako já. A jsem ráda, že jsem to nevzdala!
http://www.facebook.com/profile.php?v=wall&ref=mf&id=100000178819761
 
1

1000ARMSofKALI

muhehe tak ted jsem dohulil 1.test brko kaliho NL/Haze/thunk-u purple pheno -chut senita ale ten odstrel...uplne vysoko :muahaha: takhle nahadry me brko dlouho neposlalo :woohoo:

nahadry:biggrin: to může říct jenom takový výhul vyhulený:biggrin: :biggrin:

senitá chuť:laughing: hehe já myslím že se vybarví i když nevylučuji takové phenotypy:whistling:...popis matky nlhaze: chemická, hazy, s jemnou příchutí mechu a lesní rosy:smokey:

jo a já jí taky posílám gratulace, je to fakticky velmi statečná žena wow velmi ji obdivuji a smekám před ní, skvělý občanský výkon, ctnost....

kali:wave:
 

PERIPHERY

Member
Veteran
picture.php

picture.php


Ten vyraz hovori za vsetko....
Prajeme konecne pokojne noci a vsetko dobre..
Opatruj sa nam Ms.Bushka..

"P"
picture.php


PS:
Kurna kto to ma klon OG Kush????
Smudge ide o origo 'only clone'?
(alebo SFV,Larry,Tahoe...ci cross)
 

Klaczek

New member
..

..

hello

im from Poland but im writing in english beacuse us languges are so diferent

so im looking somone who can help me find flat to rent in precincts of harrahov city or close by border-line of poland. i wanna too ask about prices of this rent and prices of energy.

thanks very mutch, of cours i will pay someting :D

bye!
 
1

1000ARMSofKALI

ahoj smudge,

Jsem si říkala


vítám mezi námi dalšího zástupce něžného pohlaví...VÍTEJ na IC....ghost cut hmmm...a to jsi sama pěstovala anebo jsi nám tady hodila takový hezký obrázeček?

kali
 

Klaczek

New member
hej

hej

vítejte mí přátelé

Prosím, mí přátelé o pomoc při hledání domech v blízkosti wynajmnie poděkovat harrahova, licze, že zřízení kontaktních a jsou spolu šťastní chuť můj topy :D

pw

Sbohem
 
1

1000ARMSofKALI

si děláš prdel ne ? jako že sem dávám čornutý foto --- tak to ne !!! (je to od mojeho přítele --- myslím že ho znáte ... :biggrin: ty thunku jeden :witch:)

o prdeli, ani o čorování jsem nic nepsal:whistling: tvého přítele samozřejmě neznám, je dobrej?:biggrin:... ty smadžko jedna:biggrin:

kali
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top