What's new

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo.....

Status
Not open for further replies.
nečekaně silná reakce na můj příspěvek si žádá další osvětlení:

1)Je tohle thread, kde si každej může stěžovat, na co chce, nebo ne? :D EDIT for NANS: každý, tedy i člověk s nulovým přínosem?? :)

2)na žádný chilli thready neklikám a nic neodsuzuju. ALE

3)na obou KONOPNEJCH serverech, který navštěvuju, jsem chillistama posledních pár týdnů přímo bombardovanej. mám na mysli chat, nebo třeba toto: https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=105495&page=129 ---tady už pěkně dlouho vyhlížím nějakej nápad na lepší českou sekci... :lol:


jinak- co mě potěšilo?? jak se tu promptně ozval každej potrefenej husák :D

PS: klídek, dyť vám to neberu ;)
 

nans

Member
tak to si stastny clovek kdyz te trapi jen takovy hlouposti.
otazkou zustava jaky prinos mas ty pro tyto konopne servery ? tady zatim 0
 

CrTecekk

Member
jinak- co mě potěšilo?? jak se tu promptně ozval každej potrefenej husák :D
:greenstars:my to tu berem ttrochu ze siroka Slušovické JZD nám je příkladem kazdy soudruh ví že monokultura nezvýší jak výnosy generacím tak zisky našemu JZD..:watchplant:.JZD Slušovice nám jsou príkladem tam to soudruzi tezce rozjeli:bump::gday:
 

berrea

Member
teda... na to, že to začlo jednim nevinnym příspěvkem o přemnožení chilli, se to celkem rozjelo... a to mě nasralo... malinko... (moc ne...) ... spíš ne...

na druhou stranu mě neskonale víc potěšilo, když jsem od mojí slečny ke čtvrtýmu výročí dostal sbírku kanabiblí :) sice ten překlad je trochu legrační, ale to je nakonec taky plus
 
G

Guest 6345

me sere jak si tu porad nekdo na neco stezuje , to nemate lepsi veci na praci je jaro :)) :) nebo bude za 14dni :)
 

Guest58392

Active member
ICMag Donor
Veteran
(ku* nasralo) ...že pošta zasekala zásilku 50 kousků Top Haze ze švýcarska a už jsou asi definitivně v * ... že nemám co selektit na jaro ... a že to co bylo dneska odpoledne kdy slunce pralo o sto šest ani jaro nebylo
 

berrea

Member
imu : to je právě to, co mě sere... že je "jaro", všude leží sníh a v noci tu máme -15°C
takhle si jaro nepředstavuju... ale už teču když si představim, že jakmile to sleze, tak budu sázet :)
 

sensi23

Active member
Veteran
juchuchuchu
prave jsem obednal paklik chocolate rain (chocolopeXcocoa kush)
a paklik herijuana :woohoo:
 
juchuchuchu
prave jsem obednal paklik chocolate rain (chocolopeXcocoa kush)
a paklik herijuana :woohoo:
ooo herijuana:D:tiphat:Jason King v cannabibly píše,že nejtěžší odpal co kdy měl,že druhý den byl jak na opici po celovečerním chlastání.:bump:
btw. nemá ji někdo z našich českých krajin?:D
 
jo a ještě posílám převeliký dík Berreovi za zaslaná semena:D
zoidberg x typhon
KC33 x urkle band/b cheese..to jsou hezké názvy.moc dík kemo:D:thankyou:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
ooo herijuana:D:tiphat:Jason King v cannabibly píše,že nejtěžší odpal co kdy měl,že druhý den byl jak na opici po celovečerním chlastání.:bump:
btw. nemá ji někdo z našich českých krajin?:D

Mam doma mamku AfganSkunk/Herijuana, Herijuana frosty phen.
Ak by jsi chtel nekdy vyzkouset, staci napsat !!!:tiphat:
 

berrea

Member
mr. Vega : to už to přišlo? :-o to čumim teda... posílal sem to včera odpoledne...

k tý anesthesii (afghanskunk x herijuana)...
je to dobrej kouř, je to chutnej kouř, je to silný kouření, ale takový jak to popisuje on... a to bych řek, že radva to herijuana pheno docela trefil... pochybuju, že čistá bude výrazně lepší, když si vemu, jaký věci sem čet o druhym rodiči... prostě mi příde, že některý ty popisy v cannabibli sou dost nadhodnocený...

a ještě mě v cannabibli dostalo, když je tam curing přeloženej jako "prosychání", to je fakt dost :D
to je ten případ, kdy se hodí umět anglicky při čtení česky psaný knížky... jinak bych asi nepochopil, co tim chtěl básník říct
ale jinak sou to fajn knížečky :) spousta hezkejch obrázků a tak
 

Clockmaker

Member
docela to stojí za hovno, jak G tak tady o ostatních ani nemluvě. Nikde si už člověk nic pořádnýho ani nepřečte, jestli není nejvyšší čas změnit koníček
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
docela to stojí za hovno, jak G tak tady o ostatních ani nemluvě. Nikde si už člověk nic pořádnýho ani nepřečte, jestli není nejvyšší čas změnit koníček

Mi chces rict ze tady neni co cist??? :D:D:D
A ak chces zmenit konicek, nik ti nebrani :yes::yes::yes:
 
Status
Not open for further replies.
Top