What's new

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo.....

Status
Not open for further replies.

nans

Member
dneska se ze me stal strojni inzenyr :D a pak ze mame vyhuleny mozky... ale vickrat bych to uz delat nechtel.. mam dost:D:D:D velkou radost

dobre ty, ja dneska taky udelal finalni krok k ziskani titulu, a sem rad ze je to za mnou ! :hide::smokeit:

edit: dnesni shlednuti divadelniho predstaveni 1984 v ostravskem divadle Petra Bezruce. Kdyz sem tam sel tak sem neveril sem ze to dokazou pojmout tak jak je pojmuty filmy, potazmo kniha. Docela me prekvapili, vyborny zazitek

slecna co hrala hlavni zenskou roli, doporucuju zvetsit :D http://www.bezruci.cz/herec/442/sylvie-krupanska/
 

papaja

Active member
Veteran
dneska se ze me stal strojni inzenyr :D a pak ze mame vyhuleny mozky... ale vickrat bych to uz delat nechtel.. mam dost:D:D:D velkou radost
strojní inženýr to zní dobře pořád lepší než můj titul mgr. to se dá chápat jako magor! tak hodně pracovních úspěchů:dance013:
 

praxer

Member
Po 7 dnech po narezani ma 7 z 10 klonu krasne korinky zkrz kostku... nechapu vubec! Normalne ukazujou az tak po 10 dnech...
 
nejvetsi radost me udelal moc dobry kamarad , podaroval me pytlem Maui Waui (out) a seminky Mazaru a Blueberry (Dutch Passion regular) takze v patek dovezu usporaka , sice jenom 125w , este starou skrinku co sem mel na 150/250w a je to :) . jupiii
 

ecr8d

Active member
mna potesili mrazik ktory poriadne udrel a potok za domom mam krasne zamrznuty...vytiahol som korcule a poriadne zabruslil..so susedom..no a teraz ma vola na brcko a flasu vinka:]
 
vzhledem k tomu ze to budu mit tezce blizko spani , nemuzu si dovolit chladit vetrakama 230v , proto usporku :( vybojka uz docela topi a zase dalsi hucak do baraku , to uz by me rodina sezrala :D
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
vzhledem k tomu ze to budu mit tezce blizko spani , nemuzu si dovolit chladit vetrakama 230v , proto usporku :( vybojka uz docela topi a zase dalsi hucak do baraku , to uz by me rodina sezrala :D

No ja mam doma v mini boxu 150 HPS a mam tam jen vetrak na pC ktery odvaza trocha vzduchu ven, a taploty v pohode, bez problemu.
Box je o rozmeru 80x40x90 :D:D:D
 

cornfield

anthropomorphic personification
ICMag Donor
očeň balšaja problema sehnat v okolí 400W MH :dunno:
to zřejmě budu muset objednat z daleka a doufat že to pošta dodá v celku a ne ve formě střepů.....
hodně mě potešila rychlost a dravost OGK/Chem......jenom doufám že tentokrát je nebudu muset zlikvidovat, páč víc semen už nemám
 

sensi23

Active member
Veteran
muhehe tak ted jsem dohulil 1.test brko kaliho NL/Haze/thunk-u purple pheno -chut senita ale ten odstrel...uplne vysoko :muahaha: takhle nahadry me brko dlouho neposlalo..panove krizenci budou mit zrejme silnej high potencial :woohoo:
 
Status
Not open for further replies.
Top