What's new

Co kdo máte v matkárně?

Mightyka

Well-known member
Veteran
Hary ho ted nedávno nabízel, nebo v podobě semen přímo od Brothers Grimm, ted maj novou verzi.
Agent je pecka, ale s dohromady s Face off mi přišel ještě lepší :)

Kdybych měl podmínky, taky bych šel do seebanky, ale rozhodně bych to založil na shánění novejch landrace, klidně v kombinaci s dnešníma moderníma genama. To by ale chtělo ještě větší zázemí :D
To co se dneska děje, je jen o penězích. Každej z oboru šlechění a vývoje rostlin mimo cannabis scenu by se tomu hrozně vysmál.
 

Rakosnicek

Member
Veteran
Hary ho ted nedávno nabízel, nebo v podobě semen přímo od Brothers Grimm, ted maj novou verzi.
Agent je pecka, ale s dohromady s Face off mi přišel ještě lepší :)

Kdybych měl podmínky, taky bych šel do seebanky, ale rozhodně bych to založil na shánění novejch landrace, klidně v kombinaci s dnešníma moderníma genama. To by ale chtělo ještě větší zázemí :D
To co se dneska děje, je jen o penězích. Každej z oboru šlechění a vývoje rostlin mimo cannabis scenu by fakt se tomu hrozně vysmál.

počkej danny je od subcoola ne? od grimů je teď jen nová killer queen
danny je killer queen x ortega/c99

jinak to už abys začal, dokud ještě nějaký landracy jsou :D

a to dnešní šlechtění fakt neni šlechtění v tom pravym smyslu, fakt jen málo kdo podle mě řeší x generací a podobně, největší šlechtění co tu dneska potkáš je tak 2. - 3. generace backcrossu, navíc jak tu nfunguje žádná registrace odrůd a nějaká kontrola tak je to jen jeden velkej bordel :D
 
D

Dogon

dostal sem dva klony tak obnovím matkárnu jestli se chytnou
sfv ogk
legenda og
 
N

not real geroi

the most appreciated work as i know is at oaxaca and zamal. and not so viel hulit :D Ale nechápu proč tam cpou to fialový pck když zelený je lepší
 
Last edited:

jasse

New member
momentálně mám:
amnesia core
sd ibl riri
alien abduction 8 a 9
alien abduction x chocolope
stardawg
blue meanie
princess 75
gorilla glue 4
agent orange
larry og x the purps
mass super skunk
oregon lemons
ghost train haze 8
face off bx2 10
night hail ultra x heri ibl 1
bushmans x heri ibl

pak mix fen krásnejch holek flare kush, ale to možná půjde všechno do háje - zatim v procesu a jedno feno za druhym nahazuje koule :/

no a dost shánim:
exodus/brightside cheese
kusharella
různý věci od shorta, hlavně blueberry, flo a f13

takže pokud někdo máte dejte vědět, zahulíme uvidíme :) :D

Na groweru jsou k sehnání semena F-13ky. Bohužel pouze f2 generace.
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
počkej danny je od subcoola ne? od grimů je teď jen nová killer queen
danny je killer queen x ortega/c99

jinak to už abys začal, dokud ještě nějaký landracy jsou :D

a to dnešní šlechtění fakt neni šlechtění v tom pravym smyslu, fakt jen málo kdo podle mě řeší x generací a podobně, největší šlechtění co tu dneska potkáš je tak 2. - 3. generace backcrossu, navíc jak tu nfunguje žádná registrace odrůd a nějaká kontrola tak je to jen jeden velkej bordel :D

Myslel jsem, že A 11 je od grimmů... Podívej se na na jejich web, maj ho tam.
 

d-k

Active member
Zdravím,

máte někdo Amnesii Haze core cut? Bohužel mi chcípla a dost se mi stýská, takže budu moc rád pokud někdo poskytne.

Předem díky
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Už dlouho jsem ho neviděl u nikoho. Kdybys měl zájem o fazole GG4 x (ECSD x ChemD ibl), tak si stačí říct. To je taková Chem/Diesel pouliční směska :D.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
mně se to zdá hodně stejný... chemdog diesel prostě.. pochybuju, že to tady někdo drží. spíš ve Francii. dostal sem ho kdysi od šunky a pak šel k sensimu ale to je už dávnáááá minulost..
 

A. Jones

Active member
SSH sensi cut,GG4,Cocoa kush,Big bud,Moonshine haze x cocoa kush,sour diesel.
 
Last edited:

d-k

Active member
Poptávám AH core, GG#4, ECSD a riri cut, ideálně několik ks od každé zmíněné, abych je rovnou mohl ubytovat v 1,5m3 x 2.35m ... pod ledkou :)

Díky
 
Top