What's new

Co kdo máte v matkárně?

d-k

Active member
Sorry jako, nedýluju, to je kampaň :D

Jsou genetiky, které se šířit dají a pak takové, které se prostě nešíří, tohle respektuju a pochopím, když je se mnou někdo nechce sdílet, taky nesdílím všechno. Jenom mne zajímá proč jsou tak oblíbené, pač mám konečně možnost porovnávat a hrát si s nima.

Mám od tebe ještě semena, dogone, ale rád bych měl s čím porovnávat, proto hledám originály.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
tak šířit řezy a prodávat řezy je trochu rozdíl.. myslím, že pokud to chce někdo prodávat, at to řekne a pěkne to koupí. pokud to dostane zadara a prodává to, je to vychcanec.. a dostane karmu zadara pak. ecsd sem slyšel, že někdo prodává na grower.cz, takže to už je jedno ne? já to prodávat nemůžu, páč sem to dostal zadara.
 

d-k

Active member
Nedovolil bych si prodávat nic co není mojí selekcí nebo pokud bych neměl svolení od původce genetiky a jsou genetiky, které se ani neprodávají ani nešíří, mezi které patří mnou zmíněné. AH core jsem měl, ještě SSH od Sensiho a s jeho svolením s ním zaobcházet, přičemž jsem mu dával při výměně na oplátku svou genetiku.

Jinak plně souhlasím, vychcánky taky nemám rád, moji selekci Longs Peak Blue a Moonshine Haze už přeřezávají minimálně tři lidi a dýlujou to dál, přičemž ani neřeknou historii, něco k tomu jak se to chová a pak mi píšou lidi co je maj od nich ať jim poradím, prý to je ode mne...

Btw zítra jedu do Brna, mohu vzít 1-2 silné řezy LPB a možná GTH.

Slyšeli jste něco o Amících v Rakousku, kteří mají komerc matkárnu a šíří GG#4 a jiné rare?
 
Last edited:

-GD-

Active member
Hortilab - Clonelab Wien, kus 10E říkají tomu americké elitní klony, insta @clonelab a nebo mají účet u zde u kluků na ésterajch foru info přímo u nich. Genetiku mají některou stálo a něco se točí...
Zatím mají otevřeno po domluvě.
 

Mightyka

Active member
Veteran
Hortilab - Clonelab Wien, kus 10E říkají tomu americké elitní klony, insta @clonelab a nebo mají účet u zde u kluků na ésterajch foru info přímo u nich. Genetiku mají některou stálo a něco se točí...
Zatím mají otevřeno po domluvě.

Řešil jsem to s nima, domluva neni uplně jednoduchá, nakonec mi přestali odpovídat. Asi jsem byl malá ryba. Nicméně nějaká hromadna objednávka by nemusela bejt špatná. Maj tam věci jako OGKB, Sunset Sherbert, Wifi 43 atd. Zaměřit se na cca 5 věcí a vzít od každý 5, to už bychom je mohli zajmat. Zkoušet po jednom klonu od daný genetiky nemá cenu.
 

-GD-

Active member
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]GorillaGlue#4, Pot of Gold, RudeBoi OG, Chem 91, SourDiesel, Afghani #1, CottonCandyKush a Cherry Pie Kush

momentálně.....
[/FONT]
 

-GD-

Active member
Řešil jsem to s nima, domluva neni uplně jednoduchá, nakonec mi přestali odpovídat. Asi jsem byl malá ryba. Nicméně nějaká hromadna objednávka by nemusela bejt špatná. Maj tam věci jako OGKB, Sunset Sherbert, Wifi 43 atd. Zaměřit se na cca 5 věcí a vzít od každý 5, to už bychom je mohli zajmat. Zkoušet po jednom klonu od daný genetiky nemá cenu.


Co si budem.... živí je to, nedělají to pro dobrý pocit :D
 

Pemek

Active member
Sorry jako, nedýluju, to je kampaň :D

Jsou genetiky, které se šířit dají a pak takové, které se prostě nešíří, tohle respektuju a pochopím, když je se mnou někdo nechce sdílet, taky nesdílím všechno. Jenom mne zajímá proč jsou tak oblíbené, pač mám konečně možnost porovnávat a hrát si s nima.

Zdar, s dovolenim se k tomu jen trochu vyjadrim , ty sam kdyz vidis ze si to nekdo muze zamatkovat tak mu radeji ani neprodas rezy ze strachu ze by to mohl nekde sirit bez tveho vědomí. Uprimne jako komercni matkar stim musis tak trochu pocitat , ono je kolikrat lepsi si to koupit , nikomu nic nerict a zamatkovat , pac kdyz ti clovek napise na co to ma a prizna se ze by to pripadne zamatkoval pro sebe tak moc sdilnej nejsi :D. Takze tak. Neber to jako utok na tebe , je to jen muj nazor pac se drzim prislovi “jak ja na ostatni , tak oni na me “ ;)
 

d-k

Active member
Pemku, vyjadřuješ se k něčemu, o čem nemáš všechny informace, ale už si dovolíš soudit, byť si nejsem vědom toho, že bychom takto spolu komunikovali.

Ale když už jsi to nakousl, mám zásady, které ctím, nesouhlasím s přeřezáváním a pokud mám takové podezření, že by to takto mohlo být zneužito, není nic nenormálního se proti tomu vymezit. Když se mne na to někdo zeptá, řeknu mu svůj názor a je už jen na něm jaký je charakter a je schopný respektovat druhé, přičemž jsem si vědom, že v momentě, když se něco pouští mezi lidi, ztrácí se nad tím kontrola a jsem s tím smířený, ale názor na věc mi to nemění a proto jednám jak jednám - čili že ne vždy vycházím všem vstříc. Nejsem prodejná kurva, které je za úplatu všechno jedno ;)

Proto i respektuji, když se mi někdo"bojí" dát nějakou svou genetiku, či genetiku, kterou má v držení, protože chybí důvěra v mou osobu. Rád si o tom pokecám u brčka, je to příliš komplexní záležitost na to ji propírat ať už tady veřejně, tak přes klávesnici vůbec.

Neber to jako utok na tebe , je to jen muj nazor pac se drzim prislovi “jak ja na ostatni , tak oni na me “:laughing: to je fakt třešnička.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
a taky v américe je tolik fejků s těmahle jménama, že až fuj :D uplně mám pochybnost, že mají pravý chem91 kašel kašel :D
 

Pemek

Active member
Ja se nebudu hadat zejo. Ja osobne sem ti psal ohledne zamatkovani neceho od tebe co by stalo za to pro mou potrebu na lecbu pro matku.
Proto sem reagoval ze moc sdilnej nejsi tot vse.
Abych vysvetlil tu tresnicku , tak to bylo mysleno ze jsem to nabidl vsechno co mam aby sis vybral , tehdy to byl nejalej kriz gorilly a odepsal si ze nemas zajem , ze gg4 mas.
A tim byla nase debata u konce pac sem ti nenabidl nic zajimavyho pro tebe. ;)
Ted uz je to jedno , hodne to za hlavu a pokracujme v tom co delame. :)
 

Mightyka

Active member
Veteran
a taky v américe je tolik fejků s těmahle jménama, že až fuj :D uplně mám pochybnost, že mají pravý chem91 kašel kašel :D

Jistý to určitě neni, můj odhad, podle poslední zkušenosti. Rohodně to neni na 100%, ale výjde to spíš než po nich chtít od každýho jeden kus :D. Pokud s nima bude někdo komunikovat, tak bych se na začátku zeptal jak má podle nich vypadat objednávka.
Jj tomu Chem91 nevěřim taky. Nicméně klidně bych ho vyzkoušel. Osobně bych chtěl OGKB, to poznáš už i z řezu jestli je to legit :D
 

Latest posts

Latest posts

Top