What's new

Co kdo máte v matkárně?

Rumburak

Active member
Zdar ve spolek momentální stav matkárny-Cheese quake,Void,SSH,Amnesia Haze,Wreckage,Fatal Og,Fatal Element,Sour Bubba,selektuje se DankCommander,StarKiller,GTH1xBuy11 a 707 OG.
 

d-k

Active member
Mrakoplaš: Mohl bych archivovat nějaké chuťovky. Nahaž nějaké vtipy, ať si můžeme napsat PM a domluvit sraz k osobní konzultaci co :D

Jinak stále sháním Kill Bill, vím, že je v ČR přeřezaný a tu a tam se objeví, ale nedaří se mi ho uhnat.
 

Mightyka

Active member
Veteran
Musim zrušit matkárnu, pro jistotu se ptám, jestli všechny geny co držim, jsou i jinde (kdyby ne, tak pm).

ChemD
Stardawg Illuminaty
WD-40
Larry OG x The Purps
SD (riri, dhk)
SSH (sensi pheno)
GG4
Agent Orange
 

A. Jones

Active member
SSH sensi cut

Prosim vas ak niekto disponuje niecim zo zoznamu
a bol by mi ochotny odpovedat
na par dotazov v PM aby sa mi
prosim ozval. Dakujem

zoznam:

Kusherella peri
Skunk roadkill pheno
GSC forum cut/platinum?/animal?
Amnesia haze core cut
S.D. riri cut
 
Last edited:
N

not real geroi

btw nejel někdo to sativový pheno chco rainu od guerilly ? kamarád mi ukazoval na zač. květu, v zimě, terpeny úžasný, dark bitter sweet chocolate a příjemně řízlý jakoby og , fakt nádhera, bohužel to je asi rok a oůl zpět a od tý doby nic nevím :( respektive sem si vzpomněl asi si to domluvim, jen nevím jestli se drží tohle pheno (docela thai looking)
 

Rakosnicek

Member
Veteran
momentálně mám:
amnesia core
sd ibl riri
alien abduction 8 a 9
alien abduction x chocolope
stardawg
blue meanie
princess 75
gorilla glue 4
agent orange
larry og x the purps
mass super skunk
oregon lemons
ghost train haze 8
face off bx2 10
night hail ultra x heri ibl 1
bushmans x heri ibl

pak mix fen krásnejch holek flare kush, ale to možná půjde všechno do háje - zatim v procesu a jedno feno za druhym nahazuje koule :/

no a dost shánim:
exodus/brightside cheese
kusharella
různý věci od shorta, hlavně blueberry, flo a f13

takže pokud někdo máte dejte vědět, zahulíme uvidíme :) :D
 

Rakosnicek

Member
Veteran
máte někdo ještě toho dannyboye co koloval před lety? nebo případně nějaký semena?
 
Last edited:
N

not real geroi

zrovna mi úplně divně psal nějakej týpek o dannyboye seeds že by koupil, nechápu . náhoda :D
btw jinak se daří přežívat gg4 a chocolope (abduction) kterou asi časem nahradím mám koupený na selekci 6 tangilope (klidně daruju někomu zodpovědnýmu za řízek , o starost mín : ) a kdyby někdo měl cbd therapy rád bych taky uchoval něco takového (pro normální nehulící lidi)
 

Rakosnicek

Member
Veteran
zrovna mi úplně divně psal nějakej týpek o dannyboye seeds že by koupil, nechápu . náhoda :D
btw jinak se daří přežívat gg4 a chocolope (abduction) kterou asi časem nahradím mám koupený na selekci 6 tangilope (klidně daruju někomu zodpovědnýmu za řízek , o starost mín : ) a kdyby někdo měl cbd therapy rád bych taky uchoval něco takového (pro normální nehulící lidi)

mě psal taky, třeba nám psal všem :D navíc bych si toho dannyho taky rád odjel, ochutnávky co jsem z toho měl byly super, ale tou dobou jsem se nějak nepřihlásil o klon a možná je už pozdě

mi celkově chyběj odrůdy s vynikající chutí, ale relativně nízkou potencí a pohodovym high, kdo má všechny ty dýzly a kushe pořád kouřit když chce ještě ten den fungovat :D jenže valná většina těch slabších věcí co jsem měl prostě nechutná, což je na prd... chtěl bych si dát normálního špeka co by výborně chutnal a nahuloval jen tak zlehka, takhle si smotám flare kushe, gorilu, nebo tak něco a dohulim to do půlky max a jsem uplně vyřízenej :D

ta tangielope vypadá fajn, já v příštím kole pokvetu novou holku aa x chocolope, tak jsem dost zvědavej, v tý co máš ty je ta chocolope dost v převaze... taky bych někdy rád zkusil tu samotnou tangie, pomeranče a mandarinky to je paráda
 
D

Dogon

zrovna mi úplně divně psal nějakej týpek o dannyboye seeds že by koupil, nechápu . náhoda :D
btw jinak se daří přežívat gg4 a chocolope (abduction) kterou asi časem nahradím mám koupený na selekci 6 tangilope (klidně daruju někomu zodpovědnýmu za řízek , o starost mín : ) a kdyby někdo měl cbd therapy rád bych taky uchoval něco takového (pro normální nehulící lidi)

na toho týpka jsem už upozorňuval tak že ještě jednou NewAgeGenetics tahá z lidí geny pro zpeněžení chraňte naší genetiku před timahle vychcánkama a nekšeftujte stimahle parazitama :biggrin:
 

Phuuu Ad

Active member
Danny Boy klon se stale vyskytuje na CZ/SK scene...zadny problem jej ziskat pokud vite koho se ptat. Semena asi vubec.
Agent Orange je v klidu kour co nejak chutna...me osobne jak pomerancovy jar primo do huby, zadne redeni rovnou z flasky.

Jednat jen s overenymi a proverenymi cleny.
 

Rakosnicek

Member
Veteran
tak což o to, kdybych měl dobrý podmínky na produkci semen v a+++ kvalitě tak bych do toho šel taky, přecijen rád bych rozjel seedbanku co se uživí a zároveň by mě nezavřeli :D

jenže nemam :D oprcat kytky je jedna věc, ale selekce samců, testování potomstev, nutnost vegetativně udržovat tak velkej genofond a podobně, to je věc druhá
si tu můžem nakřížit co se nám zachce, ale to podle mě nestačí pro to jít s tim do světa... i když to hodně lidí dělá
 

Rakosnicek

Member
Veteran
si tak matně vzpomínám, že toho dannyho měl hary nebo grizly, ale s těma jsem nebyl v kontaktu už tak 5 let


ten agent orange je právě jedna z mejch nejoblíbenějších, super chuť a přiměřenej účinek, na den skvělý... proto jsou mi sympatický věci od subcoola, důraz spíš na chuť než % thc
 

Latest posts

Latest posts

Top