What's new

Цъфтеж

Makiaveli

Member
изнедада,нали след като кажа че семейството е наред с пари всичко е окей даже се чуствам като пич щото правителството не дарява толкова колко0то аз,както и да е що не говириш с жената знам чукам курви но аз съм такъв и едвали ще я притесниш с нещо,между другото тя е до мен,ммммм пишейки този пост,ако няма секс си го търся,и всееки който ме познава знае за какво какво говоря,само не смесвй 'еманципация с педеразиация'
:cathug:



прекръстете темата на ''ебати бозата'':bump:
 

Makiaveli

Member
...развалихте хубавия въргал с виртуален скандал :comfort: . Най-безинтересното е , че беше ясно какво ще стане . Само лаина във вентилатора и после целите ви лица в кафяви точки а форума смърди неприятно . Спестете лайняната история на останалите юзери и я пренесете на лични .
 

aeons

Member
Знаете ли някакви обикновенни съставки за стимулиране на растежа ? Моите растения вече втора седмица са в цъфтеж, може ли още да се използва Bio-Grow ?
 

bahura

Member
Знаете ли някакви обикновенни съставки за стимулиране на растежа ? Моите растения вече втора седмица са в цъфтеж, може ли още да се използва Bio-Grow ?

Какви са тези "обикновенни съставки за стимулиране на растежа" какво ще рече обикновенни :chin:
 

aeons

Member
Здравейте, искам да ви питам след като сушата стимулира цъфтежа, на колко дни да поливам растенията ? Сега ги поливам всеки ден (10 л.) ?
 

jhook

Member
Здравейте, искам да ви питам след като сушата стимулира цъфтежа, на колко дни да поливам растенията ? Сега ги поливам всеки ден (10 л.) ?
10л. са ти саксиите ли?
или поливаш с по 10л на растение?или общо ?
давайте малко по-подробна информация:laughing:
 

aeons

Member
Растенията са ми аутдор. Поливам с 10 л. вода всеки ден (почвата много бързо се изсушава). Как и колко да намаля поливането според теб jhook ? :)
 

jhook

Member
Растенията са ми аутдор. Поливам с 10 л. вода всеки ден (почвата много бързо се изсушава). Как и колко да намаля поливането според теб jhook ? :)
не го намаляй:laughing:
тука става вупрос за влажноста на въздуха:laughing:
поливай си както до сега само4е ползвай биобизз постоянно
и си вземи цялата гама или поне 3те основни +фиш микс
фиш микса дава мого добър вкус и вид при оутдора:tiphat:
успех друже:)
 
Top