What's new

Cannabis mag beszerzés!

ZoldOvezet

Active member
Ez hülye kérdés, persze, hogy eredetiben. Dinafem jó cég amúgy.

Csak azért érdekel,mert sosem volt még a bushdokitól rendelésem,de tegnap du. 1 órakkor rendeltem 4kor kaptam a glstől az emailt,hogy náluk a csomag...pik-pak...mostmár csak tőlük :D
 

Brain.storm

Member
3 nap? Azt meg, hogy csináljátok? Nekem eddig minden rendelésem kereken 7 nap után érkezett meg Brokidokitól. 1.nap megrendelés + utalás. 3. nap megérkezik a pénz a számlájukra, feladják a GLS-nek. 4. nap érkezés Ansfeldenben a GLS közponi depójába. 5. nap továbbítás alatt. Érkezik a csomag a magyar GLS központba. Másnap kiszállítás. Ebben benne van egy 7vége is.
Neked, hogy érkezhetett meg 3 nap alatt?
 
M

Mackosajt

3 nap? Azt meg, hogy csináljátok? Nekem eddig minden rendelésem kereken 7 nap után érkezett meg Brokidokitól. 1.nap megrendelés + utalás. 3. nap megérkezik a pénz a számlájukra, feladják a GLS-nek. 4. nap érkezés Ansfeldenben a GLS közponi depójába. 5. nap továbbítás alatt. Érkezik a csomag a magyar GLS központba. Másnap kiszállítás. Ebben benne van egy 7vége is.
Neked, hogy érkezhetett meg 3 nap alatt?

Nekem is volt, hogy 3-4 nap alatt megjött, de ha jól emlékszem az 5 napba eddig mindig belefért.
 

Brain.storm

Member
Nekem is volt, hogy 3-4 nap alatt megjött, de ha jól emlékszem az 5 napba eddig mindig belefért.

Igen. 5 munkanap. Én is már rengetegszer rendeltem és mindig annyi volt. Azért ilyen lassú mert csak a banktransfer fizetési mód van a brokidokinál. Ha kártyával lehetne fizetni, itt lenne 2-3 nap alatt. Köcsög bankok ülnek 2-3 napot a nemzetközi utalásokon. Baszhatod még a SEPA-t is.
 

Ragnarovics

Member
Fizettem már kártyával is ( nem sajáttal) másnap reggel jött a mail, hogy Dánke sőn megy a szajré, ezt vettem első napnak. 2. Nap nézem a csomag számot magyarba van a cuccok, 3. Nap hozzá a futár bácsi a cumót jófejek busdokiék.
Biztos azis számít hol lakik az ember, vagy nemtudom hány DEPO van az országban.
 
F

FxMaster

3 nap? Azt meg, hogy csináljátok? Nekem eddig minden rendelésem kereken 7 nap után érkezett meg Brokidokitól. 1.nap megrendelés + utalás. 3. nap megérkezik a pénz a számlájukra, feladják a GLS-nek. 4. nap érkezés Ansfeldenben a GLS közponi depójába. 5. nap továbbítás alatt. Érkezik a csomag a magyar GLS központba. Másnap kiszállítás. Ebben benne van egy 7vége is.
Neked, hogy érkezhetett meg 3 nap alatt?

Én csütörtök este rendeltem, pénteken már Ansfeldenben volt a csomagom. Megmondom őszintén meg is lepődtem milyen gyorsak, pedig én most először rendeltem bushdokitól :D
 

Brain.storm

Member
Akkor mondjátok már meg hogyan lehet kiválasztani más fizetési módot? Nekem csak a bank transfert azaz az átutalást hozza fel rendelésnél mint lehetséges fizetési módot. Hétfőn rendelek és utalok magyar számláról szerdára ér oda nekik a pénz. Akkor ők egyből fel is adják(ezzel nincs semmi gond), de mire magyarba ér a csomag már péntek van, hétvégén nem dolgozik a GLS ezért csak hétfőn hozza a futár. Ez pont 7 nap. Most néztem meg az elmúlt 5 megrendelésemet. Mindegyiknél így volt.
 
K

kukta

Bushdokitól vagy az indras planettől rendelek és az utalástól számítva rendszerint 7nap mire kézhez kapom a csomagot. Szerintem korrekt.
 
F

FxMaster

Akkor mondjátok már meg hogyan lehet kiválasztani más fizetési módot? Nekem csak a bank transfert azaz az átutalást hozza fel rendelésnél mint lehetséges fizetési módot. Hétfőn rendelek és utalok magyar számláról szerdára ér oda nekik a pénz. Akkor ők egyből fel is adják(ezzel nincs semmi gond), de mire magyarba ér a csomag már péntek van, hétvégén nem dolgozik a GLS ezért csak hétfőn hozza a futár. Ez pont 7 nap. Most néztem meg az elmúlt 5 megrendelésemet. Mindegyiknél így volt.

Mikor nézed a kosarad lentebb Szállítási díj kiszámítása alatt van 3 mező 1 ország 2 fizetési mód 3 szállítási mód
2-nél kiválasztom a "hitelkártya" lehetőséget és kész.
 
M

Mackosajt

Akkor mondjátok már meg hogyan lehet kiválasztani más fizetési módot? Nekem csak a bank transfert azaz az átutalást hozza fel rendelésnél mint lehetséges fizetési módot. Hétfőn rendelek és utalok magyar számláról szerdára ér oda nekik a pénz. Akkor ők egyből fel is adják(ezzel nincs semmi gond), de mire magyarba ér a csomag már péntek van, hétvégén nem dolgozik a GLS ezért csak hétfőn hozza a futár. Ez pont 7 nap. Most néztem meg az elmúlt 5 megrendelésemet. Mindegyiknél így volt.

Szerintem csak banktransferes megoldás létezik. Legalábbis én is mindig így fizettem, egy kicsit tényleg lassú a feldolgozás de nekem volt, hogy még az nap oda ért, ill. eddig a leghosszabb talán 24 óra volt. Szóval megrendeltem pl. hétfő reggel és keddi napon bank nyitásakor el is bírálták. Nem lehetséges, hogy ez inkább a banktól függ? Nem nagyon látok más opciót sajnos.
 

Brain.storm

Member
Tényleg lehet kártyával fizetni Brokidokinál. Mastercard és Visa. Ha kiválasztod az országot és ráfrissítesz akkor a fizetési módnál a legördülő menüben ki lehet választani a hitelkártya opciót. Na így már tényleg reális a 3 napos szállítási idő.
Tenkjú for szápport.
 
M

Mackosajt

Tényleg lehet kártyával fizetni Brokidokinál. Mastercard és Visa. Ha kiválasztod az országot és ráfrissítesz akkor a fizetési módnál a legördülő menüben ki lehet választani a hitelkártya opciót. Na így már tényleg reális a 3 napos szállítási idő.
Tenkjú for szápport.
Akkor zsír. Ez nekem is új.
 
F

FxMaster

Ma megérkezett rendeléstől számítva a 3. munkanapon. Ezzel kapcsolatban megvagyok elégedve DE a gls állat módon kezelte az egyik csomagom kiszakadt és meglátta benne a virágföldet a futár, furcsálta is a dolgot. Szóval rohadt cinkes volt... legközelebb személyesen megyek a gomoába. Magokat ezután is a seed citytől veszek az biztos, a postás legalább korrekt módon kezeli a levelem.
 

ZoldOvezet

Active member
Na akkor egy végleges BushDoki review:
Rendeltem 3 Fem O.G-t (dinafem)
-3 moby dick automatàt (dinafem)

És kaptam grátiszba 1 Auto Mazart(Dp) és egy Bubba's Gift (fem) et (Humboldt)

Ez 50 € volt szállítással 3 munkanap.A két ajándékról nem is tudtam,rendesen feldobta a napomat :))

Köszönöm BD!
 

Brain.storm

Member
Na akkor egy végleges BushDoki review:
Rendeltem 3 Fem O.G-t (dinafem)
-3 moby dick automatàt (dinafem)

És kaptam grátiszba 1 Auto Mazart(Dp) és egy Bubba's Gift (fem) et (Humboldt)

Ez 50 € volt szállítással 3 munkanap.A két ajándékról nem is tudtam,rendesen feldobta a napomat :))

Köszönöm BD!

Úgy látszik a Bubba's Gift-et adják most szarásig. Én is azt kaptam. Viszont Te csókos lehetsz. :laughing: Én 90 Euro értékben rendeltem és csak egy bubbát kaptam.
 

Latest posts

Latest posts

Top