What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Cannabis mag beszerzés!

ZoldOvezet

Active member
Ez hülye kérdés, persze, hogy eredetiben. Dinafem jó cég amúgy.

Csak azért érdekel,mert sosem volt még a bushdokitól rendelésem,de tegnap du. 1 órakkor rendeltem 4kor kaptam a glstől az emailt,hogy náluk a csomag...pik-pak...mostmár csak tőlük :D
 

Brain.storm

Member
3 nap? Azt meg, hogy csináljátok? Nekem eddig minden rendelésem kereken 7 nap után érkezett meg Brokidokitól. 1.nap megrendelés + utalás. 3. nap megérkezik a pénz a számlájukra, feladják a GLS-nek. 4. nap érkezés Ansfeldenben a GLS közponi depójába. 5. nap továbbítás alatt. Érkezik a csomag a magyar GLS központba. Másnap kiszállítás. Ebben benne van egy 7vége is.
Neked, hogy érkezhetett meg 3 nap alatt?
 
M

Mackosajt

3 nap? Azt meg, hogy csináljátok? Nekem eddig minden rendelésem kereken 7 nap után érkezett meg Brokidokitól. 1.nap megrendelés + utalás. 3. nap megérkezik a pénz a számlájukra, feladják a GLS-nek. 4. nap érkezés Ansfeldenben a GLS közponi depójába. 5. nap továbbítás alatt. Érkezik a csomag a magyar GLS központba. Másnap kiszállítás. Ebben benne van egy 7vége is.
Neked, hogy érkezhetett meg 3 nap alatt?

Nekem is volt, hogy 3-4 nap alatt megjött, de ha jól emlékszem az 5 napba eddig mindig belefért.
 

Brain.storm

Member
Nekem is volt, hogy 3-4 nap alatt megjött, de ha jól emlékszem az 5 napba eddig mindig belefért.

Igen. 5 munkanap. Én is már rengetegszer rendeltem és mindig annyi volt. Azért ilyen lassú mert csak a banktransfer fizetési mód van a brokidokinál. Ha kártyával lehetne fizetni, itt lenne 2-3 nap alatt. Köcsög bankok ülnek 2-3 napot a nemzetközi utalásokon. Baszhatod még a SEPA-t is.
 

Ragnarovics

Member
Fizettem már kártyával is ( nem sajáttal) másnap reggel jött a mail, hogy Dánke sőn megy a szajré, ezt vettem első napnak. 2. Nap nézem a csomag számot magyarba van a cuccok, 3. Nap hozzá a futár bácsi a cumót jófejek busdokiék.
Biztos azis számít hol lakik az ember, vagy nemtudom hány DEPO van az országban.
 
F

FxMaster

3 nap? Azt meg, hogy csináljátok? Nekem eddig minden rendelésem kereken 7 nap után érkezett meg Brokidokitól. 1.nap megrendelés + utalás. 3. nap megérkezik a pénz a számlájukra, feladják a GLS-nek. 4. nap érkezés Ansfeldenben a GLS közponi depójába. 5. nap továbbítás alatt. Érkezik a csomag a magyar GLS központba. Másnap kiszállítás. Ebben benne van egy 7vége is.
Neked, hogy érkezhetett meg 3 nap alatt?

Én csütörtök este rendeltem, pénteken már Ansfeldenben volt a csomagom. Megmondom őszintén meg is lepődtem milyen gyorsak, pedig én most először rendeltem bushdokitól :D
 

Brain.storm

Member
Akkor mondjátok már meg hogyan lehet kiválasztani más fizetési módot? Nekem csak a bank transfert azaz az átutalást hozza fel rendelésnél mint lehetséges fizetési módot. Hétfőn rendelek és utalok magyar számláról szerdára ér oda nekik a pénz. Akkor ők egyből fel is adják(ezzel nincs semmi gond), de mire magyarba ér a csomag már péntek van, hétvégén nem dolgozik a GLS ezért csak hétfőn hozza a futár. Ez pont 7 nap. Most néztem meg az elmúlt 5 megrendelésemet. Mindegyiknél így volt.
 
K

kukta

Bushdokitól vagy az indras planettől rendelek és az utalástól számítva rendszerint 7nap mire kézhez kapom a csomagot. Szerintem korrekt.
 
F

FxMaster

Akkor mondjátok már meg hogyan lehet kiválasztani más fizetési módot? Nekem csak a bank transfert azaz az átutalást hozza fel rendelésnél mint lehetséges fizetési módot. Hétfőn rendelek és utalok magyar számláról szerdára ér oda nekik a pénz. Akkor ők egyből fel is adják(ezzel nincs semmi gond), de mire magyarba ér a csomag már péntek van, hétvégén nem dolgozik a GLS ezért csak hétfőn hozza a futár. Ez pont 7 nap. Most néztem meg az elmúlt 5 megrendelésemet. Mindegyiknél így volt.

Mikor nézed a kosarad lentebb Szállítási díj kiszámítása alatt van 3 mező 1 ország 2 fizetési mód 3 szállítási mód
2-nél kiválasztom a "hitelkártya" lehetőséget és kész.
 
M

Mackosajt

Akkor mondjátok már meg hogyan lehet kiválasztani más fizetési módot? Nekem csak a bank transfert azaz az átutalást hozza fel rendelésnél mint lehetséges fizetési módot. Hétfőn rendelek és utalok magyar számláról szerdára ér oda nekik a pénz. Akkor ők egyből fel is adják(ezzel nincs semmi gond), de mire magyarba ér a csomag már péntek van, hétvégén nem dolgozik a GLS ezért csak hétfőn hozza a futár. Ez pont 7 nap. Most néztem meg az elmúlt 5 megrendelésemet. Mindegyiknél így volt.

Szerintem csak banktransferes megoldás létezik. Legalábbis én is mindig így fizettem, egy kicsit tényleg lassú a feldolgozás de nekem volt, hogy még az nap oda ért, ill. eddig a leghosszabb talán 24 óra volt. Szóval megrendeltem pl. hétfő reggel és keddi napon bank nyitásakor el is bírálták. Nem lehetséges, hogy ez inkább a banktól függ? Nem nagyon látok más opciót sajnos.
 

Brain.storm

Member
Tényleg lehet kártyával fizetni Brokidokinál. Mastercard és Visa. Ha kiválasztod az országot és ráfrissítesz akkor a fizetési módnál a legördülő menüben ki lehet választani a hitelkártya opciót. Na így már tényleg reális a 3 napos szállítási idő.
Tenkjú for szápport.
 
M

Mackosajt

Tényleg lehet kártyával fizetni Brokidokinál. Mastercard és Visa. Ha kiválasztod az országot és ráfrissítesz akkor a fizetési módnál a legördülő menüben ki lehet választani a hitelkártya opciót. Na így már tényleg reális a 3 napos szállítási idő.
Tenkjú for szápport.
Akkor zsír. Ez nekem is új.
 
F

FxMaster

Ma megérkezett rendeléstől számítva a 3. munkanapon. Ezzel kapcsolatban megvagyok elégedve DE a gls állat módon kezelte az egyik csomagom kiszakadt és meglátta benne a virágföldet a futár, furcsálta is a dolgot. Szóval rohadt cinkes volt... legközelebb személyesen megyek a gomoába. Magokat ezután is a seed citytől veszek az biztos, a postás legalább korrekt módon kezeli a levelem.
 

ZoldOvezet

Active member
Na akkor egy végleges BushDoki review:
Rendeltem 3 Fem O.G-t (dinafem)
-3 moby dick automatàt (dinafem)

És kaptam grátiszba 1 Auto Mazart(Dp) és egy Bubba's Gift (fem) et (Humboldt)

Ez 50 € volt szállítással 3 munkanap.A két ajándékról nem is tudtam,rendesen feldobta a napomat :))

Köszönöm BD!
 

Brain.storm

Member
Na akkor egy végleges BushDoki review:
Rendeltem 3 Fem O.G-t (dinafem)
-3 moby dick automatàt (dinafem)

És kaptam grátiszba 1 Auto Mazart(Dp) és egy Bubba's Gift (fem) et (Humboldt)

Ez 50 € volt szállítással 3 munkanap.A két ajándékról nem is tudtam,rendesen feldobta a napomat :))

Köszönöm BD!

Úgy látszik a Bubba's Gift-et adják most szarásig. Én is azt kaptam. Viszont Te csókos lehetsz. :laughing: Én 90 Euro értékben rendeltem és csak egy bubbát kaptam.
 
Top