What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Cannabis mag beszerzés!

ZoldOvezet

Active member
Úgy látszik a Bubba's Gift-et adják most szarásig. Én is azt kaptam. Viszont Te csókos lehetsz. :laughing: Én 90 Euro értékben rendeltem és csak egy bubbát kaptam.

:laughing:


picture.php
 

Brain.storm

Member
3 automazart dobtak rá bubát mééénem ????

Azt vettem észre még arra is figyelnek, hogy passzoljon az ajándék mag ahhoz amit rendeltél. Gondolom van 1-2 magcég aki promóciós magokat ad a bushdokinak több fajtájából. Ha mondjuk rendelsz 10 szem inkább sativásabb hosszabb virágzási idejű, fotós magot, akkor valószínű hogy az ajándék mag is hasonló paraméterekkel fog rendelkezni. Ha autót rendelsz akkor autót adnak mellé ajándékba.
Nekem már többször ez jött le, de lehet csak véletlen és nem helytálló ez a megállapításom. Viszont azt tudom, hogy az ajándék promóciós magok nagy kincsek. Eddig nekem az összesből nagyon jó növény lett. Magcégek biztos a jobb szériából adják az ajándékot, hogy aztán vegyél abból a fajtából még. De az már nem lesz olyan...
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
hát ő izé.. ebben nincs logika akkor, mert 3 fotós volt egy auto 1 50/50 1 75/25 1 nemtommi de az is inkább indica > sativa azé visitottam, hogy bubbas gifdtet méénem csak autogenyót
 

Brain.storm

Member
Ez a végére egy érdekes konteó lett inkább. :D

Nincs ebben semmi összeesküvés-elmélet. :laughing: (Én is ezt tenném ha el akarnám adni a portékámat.)
A forrásra már nem emlékszem, de valahol olvastam is erről.
De az biztos, hogy ez nem bizonyítható megállapítás. Csupán fikció. Azok a köcsög fenók...
laughing.gif

Meg a saját tapasztalat is ezt mutatja. A 2 évvel ezelőtti ajándék C+omról beszélek. Még mai napig velem van. Valamikor tavaly nyár vége körül rendeltem 20db C+ magot. Mondanom sem kell egyikből sem lett olyan mint az ajándék sokadikgenerációjából.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
megnyugtatlak az ajándék c+ is egy rakás szar volt tavaly. és mijazhogy 2 év alatt sokadgeneráció ezt nm igazán értem kint max 1 /2 generáció fotóp. vagy nagyon max 3 bent autpbol szintén
 
az tény, hogy a C+ eredeti csomagolású mindig szar, az ajándék meg egész más.

ez a C+ 2.0 elég nagy kérdés, hogy mit tudhat. Nekem azt mondták, hogy indikásabb, mint a C+, de akkor miért sativásabb a levele? Állítólag 20% thc, de bevizsgáltatnám, hogy ez mennyire igaz.
 

Brain.storm

Member
az tény, hogy a C+ eredeti csomagolású mindig szar, az ajándék meg egész más.

ez a C+ 2.0 elég nagy kérdés, hogy mit tudhat. Nekem azt mondták, hogy indikásabb, mint a C+, de akkor miért sativásabb a levele? Állítólag 20% thc, de bevizsgáltatnám, hogy ez mennyire igaz.

Most van 5db magról indított C+2.0
3 inkább indikásabb vastagabb levéllel kettő pedig vékonyabb sativás jellegű. Most kezdenek kigyógyulni az atkatámadásból. Majd lövök képeket ha már virágoznak. Nem tudom miért szidjátok a C+t. Nekem nagyon bejött. Vastag tömör bugák, jó illat, gyors virágzás állítólag a hatása is fasza. G/W-t hoztam már vele nem egyszer, pedig nem vagyok egy grower tálentum.:laughing:
 
F

FxMaster

Lehet kapni fem chronicot seriuostól szerintetek még meddig? Azért kérdezem mert fotosokat csak májusban akartam rendelni, de ha addigra elfogy kereshetek mást, ezt meg már régóta szeretném kipróbálni. Jó 1 hónappal ezelőtt még csak reg magok voltak, akkor néztem utoljára. Szóval rendeljek most vagy ráér?:D
 
M

Mackosajt

Néha vannak olyan hülye kérdések XD Ha van rá anyagi kereted és fosol, hogy elfogy, akkor rendelj most. Egyszerű a képlet. :)
 
F

FxMaster

Néha vannak olyan hülye kérdések XD Ha van rá anyagi kereted és fosol, hogy elfogy, akkor rendelj most. Egyszerű a képlet. :)

Az előkészületek felőrölték az erre féltretett pénzem ezért akartam májusban rendelni. Volt értelme a kérdésemnek.
 

GK_420

Active member
Meg mi az hogy nem a genetika az első? :D Chronic meg nem egy felejthetetlen élmény szóval ne erre alapozd az éves fogyasztásod azért.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
az nem biztos, nem vagyunk egyformák volt egy haverom az imádta a purple 1 -et... van aki szereti a powerplantot.... nem kell mindenkinek erős fű.. na meg nem is való
 

what_can_there

Well-known member
Nekem egyszer vissza akartak adni Leda Uno vegtermeket, mondvan, hogy 'tul eros'. Tenyleg van ilyen, aki nem birja a cbd-t, ez teljesen normalis, olyat is talalsz, aki meg a thc-t nem tudja toleralni, nem vagyunk egyformak.

Btw, a cimben az a 'canabis' csak nekem szurja a szemem? Mondjuk lehetne rosszabb is, pl. canabas. :laughing:
 

Latest posts

Latest posts

Top