What's new

Cannabis mag beszerzés!

hobbi ur

Well-known member
Barátom rendelt de mi a repi szarokat nem kértük, hogy ne bonyolítsuk. Ügyesen működött mindig.
 

what_can_there

Well-known member
Igen, valaki mar rendelt, az interneten is olvastam, hogy a Carlo Gambino Kush a legjobb fajtajuk. ;)



Viccen kivul, szerintem lopjak a kepeiket, olyan nagyon ismeros egyik-masik.
 

Solon

Well-known member
Majdnem az összes képet Chromeótól lopták. Mondtam is neki, hogy használjon vízjelet, de ő azt mondta, hogy amíg nincs monsterjel, ő ilyen picsaszarságokat nem fog használni, mert egy rendes ganxta nem iszik, vagy foglalkozik vízzel.
 

what_can_there

Well-known member
Pedig ha tudna, hogy a viz is mergezo. 8-10 liter a halalos adag, tehat egy kamionnyi palackozott viz, egy panelhaz teljes lakossagat kepes kiirtani. Ez veszelyes!
 

Mrgreenn

New member
Üdv mindenkinek. Nagyabol átfutottam a fórumot és egy pár kérdésem lenne : - Honan érdemesebb rendelni magot a Bushdokitol vagy a Royal Queen Seeds tol ?
- melyik bisztonságosabb ? s mi a garancia hogy meg is érkezik a csomag
De bármilyen más hasznos tippet is szívesen elfogadok .
Előre is köszönöm a türelmeteket .
 

Mrgreenn

New member
A következő mit még jó lenne tudni a mag választás . Az RQS en hatalmas a választék de nekem olyan kellene amit már próbáltak egy páran minek mondhatni magas a Thc értéke és ízre is jó .
 

Solon

Well-known member
Az hogy biztonságosan megjön, azt hogy tudja neked garantálni egy külföldi magcég, vagy itt bárki? Kinek mennyi ráhatása van a magyar jogszabályokra és azoknak betartatására? Ha valakinek valahonnan jött csomagja bukás nélkül, onnan tuti neked is megjön? Kockázat van. Ne legyél hülye, rendeld olyan helyre, ami nem rizikós, max. behívnak tanúskodni, és elmondod, hogy a szcientológiai egyháznak megadtad a címed pár éve és azóta kapsz ilyen furcsa csomagokat, de te nem veszed át, mert szó szerint zaklatnak.


A másik kérdés, hogy kinek mi a jó? Neked mi a jó íz? Föld, kemikália, édes narancs, édes

tutti frutti, fenyő? Ki mit keres... Nekem pl. pont a hánytatós, öklendezős fenyős, dízel aroma jön be, ami tényleg öklendezést vált ki. Nehéz lenne ezt így, ennyi információ után kitalálni. THC értéket a gyártók közölnek, saccperkb*amennyit hazudnak. Ez megint függ attól is, hogy van az a növény termesztve, elég sok múlik rajtad is. Megemlíteném azt is, hogy van olyan fű, ami 14% thc tartalmú és az első cigi eltesz téged aludni.



Utoljára hagyom a szubjektív véleményemet, royal queen bassza meg rendesen a seed city-t, vagy önmagát. Ami nálam kikötött mag, azért nem hogy pénzt nem adnék, de még ki is számláznék elég sokat, hogy erre basztam el az időm.
 

Mrgreenn

New member
Rendben köszönöm a választ. De meg mindig fen áll a kérdés hogy akkor a Bushdokitol rendelek de onnan milyent mert hatalmas ott is a választék . Azt látom hogy egy közvetítő aki inen onan szerzi be a magokat mint pl a Royal Queen de mégis melyiket válasszam vagy ízlés szerint ami tetszik ?
 

Solon

Well-known member
Egyem a zúzádat! Há mit akarsz a tüdődbe aprítani, vagy inhalálni? Milyen fű tetszett, amit szívtál? Milyen volt az íze, hatása? Mit tudsz még róla? Illata milyen volt? Megjelenése? Mit is keresel pontosan? Én, vagy bárki ezt honnan tudná? Tippmix?
 

Mrgreenn

New member
������
Semmi tapasztalatom nincs se mag se fű téren . Soha meg nem is szívtam . Amit keresek az a tapasztalat a fórumon levők tol hogy ki mit próbált s mit ajánlana . Legalább 1-2 tip hogy etöl a termelőtől rendelhetnek magot ,ez és ez a mag jó fajta meg hasonló tipmix.
 

Solon

Well-known member
Mint láthatod, rengeteg fajta van, rengeteg információval a neten, elég egy strain-re rákeresni. Gondolom ebből már sejted, hogy nem lesz ez olyan egyszerű, mint azt feltételezted elsőre. Bushdoctor-hoz ki tudsz menni személyesen is, nem muszáj rendelni. Felhívhatod őket telefonon is, vannak ott magyar migráncsok. Amivel nem lehet mellényúlni: Sensi seed - Black domina, Serious seeds - Bubble gum.
 

Mrgreenn

New member
Solon hálás vagyok hogy türelmesen válaszoltál a kérdéseimre . Kezd tisztulni a dolog de egy utolsó és talán a legfontosabb kérdés maradt mi van akkor ha 50 vagy 100 magot rendelek ?
 

kisgyerekke

Active member
Az hogy biztonságosan megjön, azt hogy tudja neked garantálni egy külföldi magcég, vagy itt bárki? Kinek mennyi ráhatása van a magyar jogszabályokra és azoknak betartatására? Ha valakinek valahonnan jött csomagja bukás nélkül, onnan tuti neked is megjön? Kockázat van. Ne legyél hülye, rendeld olyan helyre, ami nem rizikós, max. behívnak tanúskodni, és elmondod, hogy a szcientológiai egyháznak megadtad a címed pár éve és azóta kapsz ilyen furcsa csomagokat, de te nem veszed át, mert szó szerint zaklatnak.


A másik kérdés, hogy kinek mi a jó? Neked mi a jó íz? Föld, kemikália, édes narancs, édes

tutti frutti, fenyő? Ki mit keres... Nekem pl. pont a hánytatós, öklendezős fenyős, dízel aroma jön be, ami tényleg öklendezést vált ki. Nehéz lenne ezt így, ennyi információ után kitalálni. THC értéket a gyártók közölnek, saccperkb*amennyit hazudnak. Ez megint függ attól is, hogy van az a növény termesztve, elég sok múlik rajtad is. Megemlíteném azt is, hogy van olyan fű, ami 14% thc tartalmú és az első cigi eltesz téged aludni.



Utoljára hagyom a szubjektív véleményemet, royal queen bassza meg rendesen a seed city-t, vagy önmagát. Ami nálam kikötött mag, azért nem hogy pénzt nem adnék, de még ki is számláznék elég sokat, hogy erre basztam el az időm.

De most ez szopatás, vagy tényleg van olyan aminek gyümölcsös izé van? :D

Melyik a leggyümisebb mag a piacon?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
mégis milyen gyümölcs?
szerinted miért hívják blueberrynek? strawberrycough-nak, bananablablabla-nak? sőt még amelyiknek nevében köze nincs gyümölcshoz is lehet gyümölcsos.. pck, durban
de van shit, catpiss, roadkillskunk, garlicbud ezeket is tanulmányozhatod :D
különben meg.. hol a faszba van már a goulasch haze ??
 

kisgyerekke

Active member
mégis milyen gyümölcs?
szerinted miért hívják blueberrynek? strawberrycough-nak, bananablablabla-nak? sőt még amelyiknek nevében köze nincs gyümölcshoz is lehet gyümölcsos.. pck, durban
de van shit, catpiss, roadkillskunk, garlicbud ezeket is tanulmányozhatod :D
különben meg.. hol a faszba van már a goulasch haze ??

Az oké, hogy milyen fantázia nevek vannak, de rendesen érződik rajta?

Durva.

U deszagolnék egy szarszagút. Bár az nem akkora dolog, azt (majdnem) minden reggel szagolom.
 

Latest posts

Latest posts

Top