What's new

Cannabis mag beszerzés!

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
de amúgy nagy dolog, mert ezek a fenotipusok ritkák vagy épp nem.. tipustól függ mit akarsz ..
 

hobbi ur

Well-known member
Vad! Rendelés van! Kéretik kifejleszteni[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif] Gulyás Haze[/FONT][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif].[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Csípősgulyásleveses savanyú romlottszagú, macskapisa tónusokkal. És egy kis fahéj buké?
[/FONT]
 

bazq

New member
Elég kezdő kérdés de aki rendelt seedsmantől a csomag házhoz jött vagy postán kellett felvenni? Lehet olyat külön kérni, hogy postán keljen felvenni (Jóval biztonságosabb lenne). Vagy esetleg milyen tippet tudnátok adni a szállításnak a rizikójának csökkentéséhez? (Utazni Ausztiába nem akarok)
 

Kukutyin

Member
Már miért lenne biztonságosabb postára kérni? Akkor igazolnod kell magad, hogy felvedd a csomagod. Egyszerűbb megoldás ha egy ismerőshöz/rokonhoz kéred (akivel nem összeköthető ilyesmi) ha parázol ilyentől.
 

bazq

New member
Már miért lenne biztonságosabb postára kérni? Akkor igazolnod kell magad, hogy felvedd a csomagod. Egyszerűbb megoldás ha egy ismerőshöz/rokonhoz kéred (akivel nem összeköthető ilyesmi) ha parázol ilyentől.

Nem igazán akarom a rokonaimat/barátaimat ebbe belevinni és az tény ha bebuksz a postán is elkapnak. De nem is a kéketől félek hanem ha nem leszek itthon akkor mi lesz a csomaggal.
 

what_can_there

Well-known member
A [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]kékektől[/FONT] nem f[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]é[/FONT]lsz, de anyu meg ne tudja? Nem jok a prioritasok. Ha lebuksz, arrol az egesz csaladod tudni fog. :)
 

bazq

New member
Maga a mag rendelése és országba hozása nem feltétlenül bűncselekmény csak ha rád tudják fogni/bevallod, hogy termesztésre akarod használni (pl. nehéz lenne a lámpákat megmagyarázni) ezért akarok egy anonímabb megoldást találni amivel nem keverem bele a családot se magamat ami valószínűleg nem lesz kivitelezhető szóval az egyiket a kettő közül fel kell áldozni. (arról meg nem is beszélve, hogy fasz se tudja mikor fogják hozni és lehet itthon se leszek).
 

Kukutyin

Member
Miért nem rendelsz bushdokitól? Futár hozza, felhívod a futárt a csomagkövetési szám alapján nézve amikor hozzák és átveszed akárhol.
 

what_can_there

Well-known member
Maga a mag rendelése és országba hozása nem feltétlenül bűncselekmény csak ha rád tudják fogni/bevallod, hogy termesztésre akarod használni (pl. nehéz lenne a lámpákat megmagyarázni) ezért akarok egy anonímabb megoldást találni


[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Jo, majd egy videot kuldj legyszi, ahogy a hekusoknak elmagyarazod, hogy a vajtwidor mag, amit hollandiabol rendeltel nem targyi bizonyitek, illetve nem is termesztesre lesz. Az vicces lesz, amit utana kapsz. [/FONT]
 

bazq

New member
Miért nem rendelsz bushdokitól? Futár hozza, felhívod a futárt a csomagkövetési szám alapján nézve amikor hozzák és átveszed akárhol.

Valószínüleg az lesz... Eddig azért nem akartam mert seedsman odabasz a prómóciójaival (2-3x annyi mag ugyanazért a pénzért) De megér ennyit a biztonság. Köszi a válaszokat!
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
Maga a mag rendelése és országba hozása nem feltétlenül bűncselekmény csak ha rád tudják fogni/bevallod, hogy termesztésre akarod használni (pl. nehéz lenne a lámpákat megmagyarázni)


a lámpákat nehéz megmagyarázni ? de a magot könnyebb?
van egyáltalán elképzelésed hány egyéb növényhez használnak speckó lámpákat ? orchidea, chilik.. stb stb ez csak kettő, amiről 100% tudom, hogy legalább annyira elvetemültek..

a mag rendelése és behozása is bűncselekmény különösképpen a magok csomagolásán is fel van tüntetve, hogy ők bizony leszarják az országod törvényét, nem viszik a balhét a pistike tájékozatlansága iatt..
a nem ismeret, nem mentesít a büntetés alól :D
max te leszel az els, akit gondatlanságból elkövetett kábítószer prekurzorral való visszaélés miatt basznak meg :D

egyébként meg seedsman ugyanannyira biztonságos mint a buzsdoki..
 

bazq

New member
Nem vagyok szakèrtő, ügyvèd de maga a magban nincs thc szóval nem tiltott. Az tèny, hogy ha elismered/rádbizonyítják, hogy termesztèsre használod akkor az kábítószer termesztèsère előkèszülsz. Ha vannak spèci lámpáid akkor azèrt azt is fel fogják használni ellened amit nehèz lenne megmagyarázni, hogy salátát termesztessz a lámpák alatt amik 50-60ezer forintba kerülnek. Pl. Ezèrt is árulják genetika megőrzés fedőnèven a magokat. De mègegyszer mondom nem vagyok szakèrtő ès nincs is tapasztalatom ebben szóval nem biztos, hogy igazam van.
 
Seedsmafia rol rendelt már valaki?
Ha már felreppent a kérdés akkor válaszolok.

Az én vájt vigyorom tőlük van.
1-3 nap helyett (amit a webszájt ígért XD ) 2 hét alatt ide is ért, illetve én dpd-t jelöltem de őket nem zavarta és elküldték mpl-el :D
Magot illetve nem tudok még beszámolni róla mert még érik a szőlő :)
de jónak ígérkezik (már amennyire én ezt még meg tudom ítélni)
Ennyit tudok róla elmondani nagy vonalakban.

Jah, én írtam nekik, hogy basszák szájba magukat a 3 napos szállítási kamujukkal, ezt le se szarták.

Na, így már minden benne van.
 

Coldplay001

Active member
nekem a legfajabb eddig az attitude volt uk-bol.. sose volt semmi baj es mindig van plussz mag, neha nem is keves, pl a multkor vagy 8 ajandek magom volt.. raadasul pick and mix, szoval nem kell csak egy fajtaval beerni. gyors es biztonsagos.
 

bazq

New member
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Jo, majd egy videot kuldj legyszi, ahogy a hekusoknak elmagyarazod, hogy a vajtwidor mag, amit hollandiabol rendeltel nem targyi bizonyitek, illetve nem is termesztesre lesz. Az vicces lesz, amit utana kapsz. [/FONT]

Átgondolva meggyőztèl, kösz, hogy leírtad a vèlemènyedet az enyèm megváltozott.
Mondjuk parázni fogok de ez van. Remèlem nem basznak meg de ha igen vállalni kell a következmènyeket.
 

Alanbrown88

Member
Átgondolva meggyőztèl, kösz, hogy leírtad a vèlemènyedet az enyèm megváltozott.
Mondjuk parázni fogok de ez van. Remèlem nem basznak meg de ha igen vállalni kell a következmènyeket.


Minél jobban félsz annál rosszabb..
Pedig még magod sincs. De a neheze még csak az után jön hogy kibújik az első csíra.
 

what_can_there

Well-known member
Ja, 1-2 noveny a gardrobban, az mar majdnem a Retteges Foka, 4 novennyel pedig maga Freddy Krueger is bevizelne [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]lm[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]ban. :D
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif] [/FONT]
 
Last edited:

bazq

New member
Minél jobban félsz annál rosszabb..
Pedig még magod sincs. De a neheze még csak az után jön hogy kibújik az első csíra.

Hát a legrizikósabb az a rendelès vèlemènyem szerint utánna már elèg kevès esèlye van, hogy odatèvednek a kertemhez (gerilla lesz).
 

Latest posts

Latest posts

Top