What's new

Cannabis mag beszerzés!

anyu

Member
zamnesia is eleg anonim küld, bar lassú, azt viszont jó lenne tudni pl paypalos fizetes mennyire beazonositható, ott paypalon is regisztralni kell



végigolvastam ezt a topicot, már én is aggódom ( utólag )



Lehet becsi vasaros buszozas lesz...vagy bankkartya csinaltatasa:D nemtom melyik a jobb
 

tongpoooo

New member
Figy szerintem max akkor lehet bukni ha a csomagot elkapjak vhogy...tehat a fizetesnel sztem nem, max akkor ha mar figyelnek a kopperek.. tehat ha kijon a csomi es nincs gaz akkor simaliba nem lesz azutan para..
 

tongpoooo

New member
Egy spanom ugy rendelt hogy elotte egy evvel vittek el , tobb to volt nala, meguszta egy elterelessel mert nem volt ra bizonyitek hogy eladasra akarta...szoval nem figyelnek meg embereket csak ugy csak ha kozel ulnek a tuzhoz
 

anyu

Member
Talan karacsonykor kene, azt a rengeteg küldemenyt senki s ebirja leellenőrizni. Vagy tényleg Bécs. Kacsát is rendeltem már outdoornak, bár nagyon elbénáztam kezdőként a nevelést, jövőre újrapróbálom. Azt lapos fémdobozban küldték ( dutch passion )





Nem hiszem, hogy aggódnod kéne, utólag meg pláne.
 

anyu

Member
Meg visszazárni, miutan megnezték milliónyi karacsonyi boritekot. Zamnesia küldött ajandekmagokat is, csak a lassúság volt gond. Kicsit bizonytalan vagyok, lesz-e segitseg indoor, de ha nem, akkor itt januartól Napló.



Szerintem amúgy se bírja, idehaza tuti. Egész nap leveleket csekkolni ?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
na mé ?


egyébként meg, csak az unión kívülről érkező csomagokat vizsgálgatják kicsit jobban, mert ugye azok között előferdülhet vámköteles tétel, amit próbálnak vámmentesnek látszatni... unión belül küldött csomagok, meg akkor buknak le, ha konkrétan megfigyelnek és a csomagot át is veszed illegális anyaggal és be is ismered, hogy ezt valóban TE RENDELTED.. akkor meg hülye vagy oszt ennyi.
 
Last edited:

Alanbrown88

Member
Meg visszazárni, miutan megnezték milliónyi karacsonyi boritekot. Zamnesia küldött ajandekmagokat is, csak a lassúság volt gond. Kicsit bizonytalan vagyok, lesz-e segitseg indoor, de ha nem, akkor itt januartól Napló.


Nekem a zamnesiatol 4-5 nap alatt kéznél volt.
 

Kukutyin

Member
Ha már valakit megfigyelnek akkor az rééégen rossz. Vagy azok akik annyira parásak, hogy ha telefonon rendelnek mondjuk akkor is madarakról beszélnek meg virágnyelven. Most komolyan, van az ilyen embereknek akár a leghalványabb fogalma arról, hogy mennyire költséges valakit megfigyelni? Nem egy rozzant hülyegyereket két tővel (már bocs) fog két kopper lesni egy kopott ladából, hogy ne ismerjék fel őket.

Jó persze ha valahogy a fülükbe jut, akkor már kifáradnak és begyűjtik az érte járó elismerést... azért szokott olyan nagy hír lenni nálunk amikor egy hatalmas fogásról beszélve ott árválkodik 5-10 tő csenevész szarul tartott sativa. Ha fognak egy olyat aki összerak saját célra, de beltérben egy tisztességes kertet akkor három napig az megy az országos hírcsatornákon.

Ezért jobban fosnék attól a fosós emberek helyébe, hogy van-e olyan barátjuk(és tud róla) akit ha elkapnak akármivel és kicsit megmaszogatják a golyóit a fogdában akkor olyat is mond amit nem is kérdeznek tőle.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
láttam olyan ügyet, ahol hagyták a csomagokat jönni spanyolországból.. hasis volt benne.. és amikor már épp elég bizonyíték volt.. összecsomagolták a srácot...
legtöbbször pedig a két hülyegyereket basszák meg előszőr, és dől a dominó.. ez így megy
 

Salátafej

Active member
Jaj, ne fájdítsátok a szívem, azt sem tudom este melyik küszöbbe harapjak bele, hogy ne haljak éhen.

Száz szónak is egy a vége, nem kell ezen aggódni. Ha továbbra sem akarsz, tartanod kell a szád, ez talán a legfontosabb szabály.

DP-t szeressük , rendeltem tőlük már nem egyszer, probléma nélkül.
 
Top