What's new

C.E.A.G. - Field Marshall

simor

Member
Veteran
...no nechci se někoho dotknout,ale přelitý kokos jsem ještě neviděl,to snad ani nejde.
Právě naopak,kokos se nevyplatí zalévat ručo,to bys to musel kropit tak 5x denně a to je asi dost otravné,ne-li nemožné.
S kokosek jedině drip,jinak to nemá cenu se do toho montovat
Samozřejmě pokud má voda kudy odtékat :D

pic...
 

CrTecekk

Member
ale to vis ze kokos svou strukturou a chemickou povahou vaze vodu, natahaji do mezivlaknitejch prostor (sak vis kolik sucha kostka lignocellu natahne vody) vyzuelne je ho snazsi prelit nez hlinu pac to nejde moc poznat:( ale mas pravdu ze kokos jedine na drip..ale chybama se clovek uci
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Já se kokosu odjakživa bál:D...ňáký lamě,co neví o pěstění nic,v tom vyroste mega kytka a nám,"zkueným" pěstitelům,co ví,co je Ph,EC atd v tom nevyroste nic...paradoxní
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Zdar všem :wave:
V prvním radě děkuji za ohlasy a názory :friends:
Nevim čím to bylo, vše jsem dělal nejlepé jak vím a s radostí.
Stím přelitím, by to možná aj bylo možní, nakolik kytky byli dostatečně zality a ještě ktomu jela zvhlčovačka na plný obrátky.
Ale už to neřeším nakolik kytky udělali za tí 3 dny co jsem je neviděl docela pokrok a rozeli jse jako v hydru :muahaha:
Takže má osvědčená změs cocos/soil zase potvrdila své vlastnosti...........
zítra hodím i pár fotek, dnes večer se my už nechce...nakolik jsem se před chvíli vrátil z výletu v Berlíně...... :wave: :joint:
tak zítra přátelé....
 

kekel

Member
tak panáček si jezdí po výletech a nám je úpíráno právo se pokochat jak mu to krásně bují.. no teda radvo! :deadhorse
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
tak panáček si jezdí po výletech a nám je úpíráno právo se pokochat jak mu to krásně bují.. no teda radvo! :deadhorse

nikomu nic neupíram kamaráde...:wave:
Tak tady nejakej malej update......
Ako sem říkal kytky jsi už chrochtaj a mají za sebou druhy den po tmě, zítra začnu s periódou 12/12......
Master Kushe a Anesthesie mají tak kolem 15-20 cm a přidané sativy Super Silver Haze, Casey Jones a Kali mist od 5-10 cm.
Ještě jich tam pár přihodím asi, bo řízky kterí zakořenovali jenom ve vodě měli problém pro přesazení a 2-4 kytky to nezvladnou.....
Tepolty se drzej za svetla do 29 stupnu za tmy kolem 20 stupnu a vlhkost se drzi v rozmezi 50-60% ....
Zvlcovacka uz sla z boxu pryc a kytky jsi drzej vlhkost sami tim ze je jich tam dostatek.........
Konečná zestava je a bude následovná 10 x Master Kush, 12 x Anesthesia, 3x True Blueberry, 6-8x Casey Jones, 4-6x Kali Mist, 2x SSH.......
group photo

Leaf of Master Kush ( sativa pheno )

Master Kush

Mums room

Anesthesia #10 future mums
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Zdar všem.... :wave:
kytky se opravdu rozbehli jak maěli už na začátku.....
Sestava je už kompletní v počtu 36 kousku
Mají za sebou 3 den na květu a dnes jsem přihodil poslední bojvnici která zakořenoval dyl jak ostatni co byli sni ve vode...
Doufam že to teď vyjde podle planu tak že ti sativy tak nejak doratou tý indici a bude to vyskovo na stejno, mno uvidime, jsem zvedav.....
A tady pár fotek....
skoro celek..

A

Sativa část

MK#3

A#7

leaf of MK
 

ZeeGun

Member
Hi Radva, pěkně se ti to vyvíjí je vidět že už bys potřeboval víc prostoru na své počínání a zelené poddané..:D:D
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Už se těšííím
Anesthesia(Braindead#1)
picture.php

picture.php

picture.php
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
7 den na květu

7 den na květu

zdravím .... :wave:
Newhouse...hmmm vypadá to pekně, šmakózně, ale jinde jsem viděl i o dost lepší pheno, i když i tohle by stálo za to....
Holky teď testuji a mají za sebou 7 dní na květu...konečně se to rozběhlo jako mělo už od začátku......
Anesthesie jsou pěkný uniformní, stabilní, peknkě se větví...
už nech je alespoń 40 den nech je na co čumět......
Group photo

A#7

Pot&rooots

Leaf of MK

A#5

Casey Jones

A#4, A#1 + 2x A#7

2x A#7
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Zdar všem......
V první radě díky za ohlasy a příspěvky, vážím jsi toho pánové.... :respect:

Slečny mají za sebou 13 dní na květu a už je vidět první šišule....
Dnes dostali zálivku jen čistou vodou s upraveným ph na 5,8, nakolik minule vytieklo z květníku voda s Ec 2,2 a Ph 6,2...
Dnes dostali slečny jarní setřih a spodní větve sem ostříhal..nech to jde do vrchních 3-4 pater......
Satiy Casey Jones, Kali Mist a Super Silver Haze se už pomalu doťahují a srovnávají výškově...
Jedině co přerůstlo všechno byli dva Master Kush #9, které sem dnes zlikvidoval....
Matku dáme příšti týden vykvést, a k ním přidám i MK#1, #3, #5 které taky nestoja za ponechání....
radost a potěšení na duši mi dělají Anesthesia, které jsou nádherní a verím že tam bude nejaké luxusní pheno, mno uvidíme...
všechny mají zatim uplně stejný vzhled, čo sa asi často u hybridú nestáva....
Taky přidávam pár fotek nech je co čumět.. :muahaha:

Společná fotka

Společná fotka

Anesthesia #1

Anestheisa #7

Anesthesia #4

Casey Jones

Casey Jones

Kali Mist

Master Kush #6

Anesthesia mamtka
 

Elessar

Active member
Zdravím radvi:wave:
You must spread some Reputation around before giving it to radvancan again

Chtěl jsem napsat do karmy, ale nejde to, tak píšu sem. Taky parádní grow, budu sledovat pozorněji, jsi o trošku napřed s KM a CJ. Máš pravdu, rostou šíleně rychle, ty sativa rysy se tam nezapřou.
Anesthesia vypadá fakt krásně, přeju to nejlepší pheno radvi:yes:
Ať to jede krásně až do konce,ať máš mnoho krásných naducaných palic s lahodnou chutí a skvělým stavem.

Good Luck
El
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Ten Casey vypadá fakt hodně sativově...ECSD myslim takové neni,nebo je?
vypadaj všechny moc pěkně-koukám že držíš vlhkost na vysoké úrovni,nebo to samo?
 

Flores

Member
No Radva, tebe to valí jedna radosť:yummy:. Nevšimol som si však nejaký out thread, Allstars sa toho roku nekoná ?:bandit:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Zdravím radvi:wave:
You must spread some Reputation around before giving it to radvancan again

Chtěl jsem napsat do karmy, ale nejde to, tak píšu sem. Taky parádní grow, budu sledovat pozorněji, jsi o trošku napřed s KM a CJ. Máš pravdu, rostou šíleně rychle, ty sativa rysy se tam nezapřou.
Anesthesia vypadá fakt krásně, přeju to nejlepší pheno radvi:yes:
Ať to jede krásně až do konce,ať máš mnoho krásných naducaných palic s lahodnou chutí a skvělým stavem.

Good Luck
El

Díky, doufam ze to vyjde...nevim presne jaky pheno Casey Jones mam ale zda se mi ze je to Trainwreck pheno....
Ono se to u me taha i tim ze nemeli zadnej rust tak se to snazi dohnat. Pak tam mam hodne vela kytek takze raz za cas neco, neco preroste.
Zatim to poctive prehazuji podle potreby a nektere jsou uz podlozeny...

Ten Casey vypadá fakt hodně sativově...ECSD myslim takové neni,nebo je?
vypadaj všechny moc pěkně-koukám že držíš vlhkost na vysoké úrovni,nebo to samo?

Ako jsem psal vyse...myslim jsi ze mam trainWreck pheno..ale to ja asi jedno, bo Peri rikal ze od rizku po kvet bez rustu budu mit kolem 70-80 cm...
Vlhkost je takova jen ted v pocatecni faze kvetu..., bo zalivam jeste tak nech dost vody vytece ven a pak jsi to kytky nasaknou..( takhle zalivam ted jednou za 5-6 dni, po 5 dni jsou uz uplne such a jeste jim dam den na presuseni ),v neskorsi fazy zalivam opatrne, ale z casti to bude i tou houstinou co tvori kytky...v pozdejsi fazy kdyz sisky zmohutni se to kousek proridi do listu nech se takova vlhkost vysoka tolik nedrzi. v zaloze mam jeste nejaky ofuky tak doufam ze ta vlhkost bude v klidu..ted je tam kolem 50 % coz je v norme.....

No Radva, tebe to valí jedna radosť:yummy:. Nevšimol som si však nejaký out thread, Allstars sa toho roku nekoná ?:bandit:
taky dik za prispevek....
Stim outdoorem je to tezky....vlakno uz je pripraveno, jen nevim ci jse tam vubec dostanu..
Hodne "kamaradu" me sklamalo, tak jse i nejak ta chut ktomu pestovat snima pomalu vytraci....ale hadam nejaky out bude tenhle tyden jedu na Slovac posadit nejaky Esbeho seminka....kdyz se vratim nahadzu nejaky fotky...
Pristi rok bude outdoor uz doufam z me zahrady....:woohoo::woohoo:
 

Flores

Member
Tú vlastnú záhradku ti fakt prajem. Mňa tiež sklamali "kamaráti", v ´07, som nedal na vaše rady na G. a bohužial to dopadlo ako to dopadlo:wallbash:. Nič, poučil som sa a v ´08 som to riešil úplne inkognito, tam to pre zmenu vykradli nejaký neznámy štastlivci:spank:.Takže už dva roky som s výnimkou pár gé neskosil nič:mad: Ale hlavu na klinec nevešiam a teším sa na tento ročnik:woohoo:

btw ak chceš, potom to zmažem :)
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Tú vlastnú záhradku ti fakt prajem. Mňa tiež sklamali "kamaráti", v ´07, som nedal na vaše rady na G. a bohužial to dopadlo ako to dopadlo:wallbash:. Nič, poučil som sa a v ´08 som to riešil úplne inkognito, tam to pre zmenu vykradli nejaký neznámy štastlivci:spank:.Takže už dva roky som s výnimkou pár gé neskosil nič:mad: Ale hlavu na klinec nevešiam a teším sa na tento ročnik:woohoo:

btw ak chceš, potom to zmažem :)

V pohode mam rad pestry vlakna....... :rasta:
Delas dobre ze nevesias hlavu na klinec..mi sme prvni 4-5 let prisli vzdy tak o pulku urody ( vsechny ruzne priciny )
Budem silno drzat palce nech tenhle rok vyjde podle predstav, a nech sklidis vic jak potrebujes :laughing::laughing:
Na tu zahradu se fakt moc tesim.....( jsi to nedokazete ani predstavit... )
Tak dobrou noc pratele... :wave:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
27 den - 12/12

27 den - 12/12

Zdravím přátelé.......... :wave:
Tak konečně jsou vidět změny od posledních fotek., a tak prinášim malej update..
Holky vypadají zdravo, a daří se im v celku dobře,a pěkně se začínaj osypávat a naberat a to maj ještě hodně před sebou....
od Minula se nic nemění a teploty se držej do 29 stupňů, a poslední týden držím výbojku max.20 cm od vrcholků.....
Vlhkost je v rozmezí 30-60%...tých 60% je jenom 2 dni po zalití pak tozačne klesat a do dalších dvou dní je vlhkost kolem 30 %..zálivku dostávaj kytky přibližně každý 5-6 den. Jednou je to jen průplach čistou vodou s upraveným Ph na 5,8 a pak zálivka s hnojkami s Ec do 1,8 a ph 5,8-6,1 podle toho ja se trafím.........
Zatim jsem měřil odpad jen 2 krát a po prvním byl odpad Ec 2,0 a Ph 6,2 a druhý odpad měl odpad hodnoty Ec 1,6 a Ph 6,2 takže pohoda si myslím....
Moc dobře se ukazují všechny samice Anesthesie ( AfganSKunk/Herijuana)......
U Master Kush som kusok zdržanliví ale nevivíji se to zle, jenom se hodně táhnou a jeden musel být njalomen nech se přibrzdí....
Sativy mají zatim kolem 50-60 cm ( bez růstu), takže se potvrdzují slova majitele že budú mít kolem 80 cm.........
Zatim se to dá v pohodě udržat na rovnaký úrovni při vrcholoch.....
podloženo je už ale 8 kytek....
Už teraz mám obavy že tak za 3 týdny to bude padat jako hrušky pod váhodu palic....nejvíc budů kytky ohroženy když vyschne mix a tak 2-3 dni jsou bez vody, vtedy jsou květníky obzvlášt labilní...
I tak se my čím dál začína pozdávat tenhle ghrow a pomalu a jistě jsi začínam být jistý že přesáhnu 400 g na 4 kilo......
Neříkam že tak bude ale pozdáva se mi to zatim a to tam jsou po většině kytky z dobou květu 9-10 týdnu....
Nejpozdější nákvět měl Casey Jonesa první blizny se objevili jen před pár dnama, ale už naberá na objemu viditělně...no jsem na ně zvědavý.....
Myslím si že dost bylo keců, takže chýbí pár fotek pro potěchu oka, aspoň v to doufám.... :muahaha:
Společná fotka

vrcholovky AfganSkunk/Herijuana

AfganSkunk/Herijuana

AfganSkunk/Herijuana

AfganSkunk/Herijuana

AfganSkunk/Herijuana & Kali Mist

Casey Jones

Můj první křženec True Blueberry x AfganSkunk/Herijuana :woohoo:
( 3 měsíce starej pyl byl účinej a vypadá to tak že bude určitě 20-30 semínek)

AfganSkunk/Herijuana

AfganSkunk/Herijuana
 
Top