What's new

Automata, feminizált magok kültéren

bat939

Active member
Gondoltam idén mellőzöm a mesterséges tápokat.

Igen. Beáztatom esővízbe, naponta megkeverem és ha már nem habzik, kész. Leszűrve öntöm alá, a rohadt csalánt meg beásom fák, bokrok alá
 

bat939

Active member
Utána néztem és még hülyébbnek érzem magam. Szóval amit csinálok, úgy hülyeség, ahogy kipattant a fejemből?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
Nem csak kurvara nem jol csinalod en biztos be is hanynek attol a poshadt szagtol
csak kerdes hogy mennyi hasznos kultura vagy eppen rohaszto karos mikroorganizmus marad meg ilyenek
 

bat939

Active member
Pasztörizálnom kéne, mielőtt a növény alá öntöm, vagy alapból hülyeség ez a vízben rohasztás?
 

bat939

Active member
Köszi, ma is tanultam valamit. Sok mindent tudnék most írni, de máshol kell levezetnem a dühöm:D
​​​​​​Remélem nagy kárt nem okoztam ezekkel a büdös, rohadt szarokkal
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
Kiheveri de most adjal nwki egy jo adag frissenfacsart csapvizwt es remenykedj hogy az a kis klormaradvany eleg lesz letisztitani vagy ez a kiados eso lepucolja
es csinald ezt a tragyalevet ahogy kell ha nagyon ragaszkodsz hozza
 

hobbi ur

Well-known member
es telleg olvass utana komposzt/komposztlevekről. jo uton jarsz, nem sok valaszt el sikertű. ez ugy tunik az a szar ami nekem hidroba is beakadt egyszer. odafigyeles... mindenre... (azt hiszem ilyenkor már a szállítónyalábok is károsodtak annyira hogy inkább dobd ki)
 

bat939

Active member
Mikor először olvasni kezdtem ezekről, rengeteg oldalon ezt a napon rohasztásos módszert találtam. Videók, cikkek.. Minden erről szólt. Most, hogy rám szóltatok, megint utána néztem és megint találtam egy csomó módszert a tápanyagok kinyerésére és már fingom sincs, hogy kellene igazán jól csinálni.
Dobjam ki mind az öt növényt? Akkor ott bassza meg a kurva ég az egész kenderes kurva anyját :whee:
 

bat939

Active member
Felül a bal szélső mutatta először ezeket a tüneteket. 3-5 levél elrohadt. Utána alul a jobb szélsőn volt két levél aminek csak a vége fonnyadt, a bal szélsőn is volt talán 1-2 ilyen levél, két legyezőn valami más is látszik . A másik kettőn semmi. Ez ma reggeli kép.
 

Attachments

  • photo2046037.jpg
    photo2046037.jpg
    112.4 KB · Views: 57

hobbi ur

Well-known member
ha nem elterjedt, csak a foltosodott leveleket levelnyelnel lecsipni, bele szatyorba, majd kuka a levelek. elég kicsi tán gyökérközeg annyi növenynek (vagy 120literes cserepek?)
 

bat939

Active member
Ezt tettem, majd kaptak csapvizet. Azóta diétáznak. Neki ugrok még egyszer ennek a csalán, banánhéj dolognak, ha már eddig eljutottam velük táp nélkül.
25 literes. Jó is lenne ha 120as cserepekben ekkora automataim lennének :D
 

foazegyensuly

Well-known member
ezeket a természetes anyagokat (mint falevél, növényi maradványok) azért nagy óvatóssággal érdemes alkalmazni szerintem.Biztosan lehet úgy hogy hasznos legyen a növény számára, csak nagy odafigyelést igényel gondolok itt a kártevőmentességre és hasonlókra, meg ha komposztot készítesz az idő amíg elrothad úgy hogy hasznosítani lehessen termőföldként akár szal mindenre várni kell ami jó :)
 

bat939

Active member
Erre már én is rájöttem. Azt hittem óvatosan alkalmazom, de a nagy lófaszt.:D
Nem tudom eldönteni, hogy megbántam-e ezeket a bio leveket, vagy sem. Nem sokára kiderül, megérte-e lecserélni a tavalyi tápokat.
 

bat939

Active member
44. Nap

Daiquiri lime, Blackberry kush, white widow, Orange Bud és daiquiri fentről, le
 

Attachments

  • photo2047703.jpg
    photo2047703.jpg
    190.8 KB · Views: 57
  • photo2047704.jpg
    photo2047704.jpg
    164.7 KB · Views: 60
  • photo2047705.jpg
    photo2047705.jpg
    184.6 KB · Views: 60
  • photo2047706.jpg
    photo2047706.jpg
    157.9 KB · Views: 57

bat939

Active member
48. Nap

A Blackberry Kush már egy jó ideje virágzik, de a többinél még csak most kezdődik. Csak nekem fura, hogy lassan 50 naposan sehol nincsenek a fentebb említett növényhez képest?
Közben kibújt a két feminizált mag is.
Bubba Island Kush és Night Queen
 

Attachments

  • photo2048459.jpg
    photo2048459.jpg
    84.4 KB · Views: 55
  • photo2048460.jpg
    photo2048460.jpg
    112.2 KB · Views: 54
  • photo2048461.jpg
    photo2048461.jpg
    111.1 KB · Views: 55
  • photo2048462.jpg
    photo2048462.jpg
    82.9 KB · Views: 58
  • photo2048463.jpg
    photo2048463.jpg
    85.6 KB · Views: 54

Latest posts

Latest posts

Top