What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Automata, feminizált magok kültéren

bat939

Active member
Gondoltam idén mellőzöm a mesterséges tápokat.

Igen. Beáztatom esővízbe, naponta megkeverem és ha már nem habzik, kész. Leszűrve öntöm alá, a rohadt csalánt meg beásom fák, bokrok alá
 

bat939

Active member
Utána néztem és még hülyébbnek érzem magam. Szóval amit csinálok, úgy hülyeség, ahogy kipattant a fejemből?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
Nem csak kurvara nem jol csinalod en biztos be is hanynek attol a poshadt szagtol
csak kerdes hogy mennyi hasznos kultura vagy eppen rohaszto karos mikroorganizmus marad meg ilyenek
 

bat939

Active member
Pasztörizálnom kéne, mielőtt a növény alá öntöm, vagy alapból hülyeség ez a vízben rohasztás?
 

bat939

Active member
Köszi, ma is tanultam valamit. Sok mindent tudnék most írni, de máshol kell levezetnem a dühöm:D
​​​​​​Remélem nagy kárt nem okoztam ezekkel a büdös, rohadt szarokkal
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
Kiheveri de most adjal nwki egy jo adag frissenfacsart csapvizwt es remenykedj hogy az a kis klormaradvany eleg lesz letisztitani vagy ez a kiados eso lepucolja
es csinald ezt a tragyalevet ahogy kell ha nagyon ragaszkodsz hozza
 

hobbi ur

Well-known member
es telleg olvass utana komposzt/komposztlevekről. jo uton jarsz, nem sok valaszt el sikertű. ez ugy tunik az a szar ami nekem hidroba is beakadt egyszer. odafigyeles... mindenre... (azt hiszem ilyenkor már a szállítónyalábok is károsodtak annyira hogy inkább dobd ki)
 

bat939

Active member
Mikor először olvasni kezdtem ezekről, rengeteg oldalon ezt a napon rohasztásos módszert találtam. Videók, cikkek.. Minden erről szólt. Most, hogy rám szóltatok, megint utána néztem és megint találtam egy csomó módszert a tápanyagok kinyerésére és már fingom sincs, hogy kellene igazán jól csinálni.
Dobjam ki mind az öt növényt? Akkor ott bassza meg a kurva ég az egész kenderes kurva anyját :whee:
 

bat939

Active member
Felül a bal szélső mutatta először ezeket a tüneteket. 3-5 levél elrohadt. Utána alul a jobb szélsőn volt két levél aminek csak a vége fonnyadt, a bal szélsőn is volt talán 1-2 ilyen levél, két legyezőn valami más is látszik . A másik kettőn semmi. Ez ma reggeli kép.
 

Attachments

  • photo2046037.jpg
    photo2046037.jpg
    112.4 KB · Views: 55

hobbi ur

Well-known member
ha nem elterjedt, csak a foltosodott leveleket levelnyelnel lecsipni, bele szatyorba, majd kuka a levelek. elég kicsi tán gyökérközeg annyi növenynek (vagy 120literes cserepek?)
 

bat939

Active member
Ezt tettem, majd kaptak csapvizet. Azóta diétáznak. Neki ugrok még egyszer ennek a csalán, banánhéj dolognak, ha már eddig eljutottam velük táp nélkül.
25 literes. Jó is lenne ha 120as cserepekben ekkora automataim lennének :D
 

foazegyensuly

Well-known member
ezeket a természetes anyagokat (mint falevél, növényi maradványok) azért nagy óvatóssággal érdemes alkalmazni szerintem.Biztosan lehet úgy hogy hasznos legyen a növény számára, csak nagy odafigyelést igényel gondolok itt a kártevőmentességre és hasonlókra, meg ha komposztot készítesz az idő amíg elrothad úgy hogy hasznosítani lehessen termőföldként akár szal mindenre várni kell ami jó :)
 

bat939

Active member
Erre már én is rájöttem. Azt hittem óvatosan alkalmazom, de a nagy lófaszt.:D
Nem tudom eldönteni, hogy megbántam-e ezeket a bio leveket, vagy sem. Nem sokára kiderül, megérte-e lecserélni a tavalyi tápokat.
 

bat939

Active member
44. Nap

Daiquiri lime, Blackberry kush, white widow, Orange Bud és daiquiri fentről, le
 

Attachments

  • photo2047703.jpg
    photo2047703.jpg
    190.8 KB · Views: 55
  • photo2047704.jpg
    photo2047704.jpg
    164.7 KB · Views: 57
  • photo2047705.jpg
    photo2047705.jpg
    184.6 KB · Views: 57
  • photo2047706.jpg
    photo2047706.jpg
    157.9 KB · Views: 55

bat939

Active member
48. Nap

A Blackberry Kush már egy jó ideje virágzik, de a többinél még csak most kezdődik. Csak nekem fura, hogy lassan 50 naposan sehol nincsenek a fentebb említett növényhez képest?
Közben kibújt a két feminizált mag is.
Bubba Island Kush és Night Queen
 

Attachments

  • photo2048459.jpg
    photo2048459.jpg
    84.4 KB · Views: 51
  • photo2048460.jpg
    photo2048460.jpg
    112.2 KB · Views: 51
  • photo2048461.jpg
    photo2048461.jpg
    111.1 KB · Views: 53
  • photo2048462.jpg
    photo2048462.jpg
    82.9 KB · Views: 54
  • photo2048463.jpg
    photo2048463.jpg
    85.6 KB · Views: 51
Top