What's new

Amnesia Haze

Opium

Member
има няколко истински и те са донесени от Америка,всичко останало е имитация...ама закво ли се занимавам и аз...
живей си в твоя измислен свят..
 

jhook

Member
и като няма свесни сортове от каде си земат семки вси4ки останали
аве пи4 ти си пълен безхаберник!!!
престани да спамиш, като не вярваш ще ти пратя снимка на семената с оригиналната опаковка:laughing:
 

Opium

Member
така... съжаляшам че разваляме що годе приличния тон...ето каква е работата...пимпссс,пич явно си обиколил доста кофшопове и си пушил качествена марихуана,но като ти гледам коментарите силно се съмнявам да познаваш историята на поне един сорт който си пафкал...другото което искаам да кажа е че в така прехвалената от теб Холандия всяка година се води яка пропаганда срещу Американските бреедери които са с класи над кофшопошете в Холандия,купите ги печелят нечесно ГХС и тем подобни...така че не се засилвай толкова ами хвани и прочети нещо...
 
C

coco fknbrice

хаха виждам че следващата звезда е вече тук. отнякъде извират все едни и същи капацитети готови да плюят по всичко различно от познатото им.

мастъре време е да ъпдейтнеш малко тая тема. докъде стигна със амнезията започна ли цъвтежа вече?
 

jhook

Member
pimpssss:ето както ти обещах да ти
покажа за какво става дума ! и те моля да престанеш с тъпите исказвания !
 

Attachments

  • 02072010(001).jpg
    02072010(001).jpg
    63.9 KB · Views: 33
щях да се учудя как толкова време без някой да насере в тоя форум и ето че му дойде времето. Колега pimpsss за какво се надпираш не мога да те разбера и се правиш на интересен. Ако имаш да казваш нещо смислено по темата, заповядай. Само смислени и градивни неща, ако обичаш, без глупости
По темата........ следващата седмица ще ходя да видя как се развиват и ще постна снимки
 

jhook

Member
Мастера неще да покаже!!! ама аз ще ви покажа една майка, амнезия хай-про,:dance013::dance013: от която мисля да направя няколко поколения:dance013:
 

Attachments

  • 05072010(003).jpg
    05072010(003).jpg
    68 KB · Views: 34
  • 05072010(002).jpg
    05072010(002).jpg
    64.9 KB · Views: 35
  • 05072010(004).jpg
    05072010(004).jpg
    66.1 KB · Views: 33

bahura

Member
Мастера неще да покаже!!! ама аз ще ви покажа една майка, амнезия хай-про,:dance013::dance013: от която мисля да направя няколко поколения:dance013:

Красота!! Доста дебелички листа вади :jump: личи си че има афгани!
 

Makiaveli

Member
да красив мъжкар :(
резнах му китарата в коша е ве4е:wave:
:wave:


кофти... но знаеш ли, малко по кофти е да гледаш мъжкар и неговите 2 клонинга .... преживях го!:laughing:
 
ще има, но не съм ходил от тогава и аз не съм видял какво е положението. Малко ми е далече. Имам информация само, че голямата лампа не е много подходяща май
Ще ходя тези дни и ще снимам
 
Този сорт е ненормален:laughing:
Пуснат е на цъфтеж от самото начало, а расте като лудо и няма помен от цвят. Още не са оттделени мъжките:blowbubbles:
 

Attachments

  • Изображение0003.jpg
    Изображение0003.jpg
    82.8 KB · Views: 30
  • Изображение0004.jpg
    Изображение0004.jpg
    87.5 KB · Views: 33
E

EverLast

Яки снимки! Хм мога да кажа, че
веднага се забелязва типичната индика структура ( заради Афгана ест)...изглежда доста по-различно от тази на Сома. Мога да изнамеря няколко снимки да пусна от вегетация да сравним ако искаш де.....
 

jhook

Member
Яки снимки! Хм мога да кажа, че
веднага се забелязва типичната индика структура ( заради Афгана ест)...изглежда доста по-различно от тази на Сома. Мога да изнамеря няколко снимки да пусна от вегетация да сравним ако искаш де.....
разбира се 4е ще пуснеш намери ги и дай да видим разликите моля те:tiphat:

доста интересно зе да става!!
 
Top