What's new

Amnesia Haze

аз съм боднал няколко навън, пък да видим какво ще стане. Досега всичките ми аутдор реколти са били в края на септември, за пръв път реших да пробвам с класическа сатива:dance013:
пише че стават средно около 3 метра на височина в зависимост от париода на вегетация.
Догодина съм решил да експериментирам с autoflower сортове, много съм любопитен
 

pimpssss

New member
не бих се съгласил 4е това е амнезиа хеиз за6тото всеки ден си пазаря от кофис6опа
10евра 1грам
амнезиата е зелена и главите са на топ4енца
явно са те врътнали
колкото до мене аз гледам 6аининг силвар хеиз
 

jhook

Member
не бих се съгласил 4е това е амнезиа хеиз за6тото всеки ден си пазаря от кофис6опа
10евра 1грам
амнезиата е зелена и главите са на топ4енца
явно са те врътнали
колкото до мене аз гледам 6аининг силвар хеиз
здрасти колега !
мисля че не си прав !имам много брйдари които правят амнезия хейз и пове4ето се различават доста като външен вид :tiphat:
 
E

EverLast

не бих се съгласил 4е това е амнезиа хеиз за6тото всеки ден си пазаря от кофис6опа
10евра 1грам
амнезиата е зелена и главите са на топ4енца
явно са те врътнали
колкото до мене аз гледам 6аининг силвар хеиз
Хахаха ами никой не ти иска мнението нито те кара да се съгласяваш. Научи се да пишеш на български и тогава заповядай при нас..иначе ей там в кофишопа по 10евра ти си знаеш!!!
@jhook
Кво му обясняваш не виждаш ли,че той знае там в кофишопа квото има....кон с капаци!

Мастъре как върви проекта?
 

pimpssss

New member
да аз съм кон с капаци дет е изпушил сумати и сортове дет вии само може да ги гледате из нета и да ме4таете
а вие си отглеждаите измислената амнезиика
 

bahura

Member
вии само може да ги гледате из нета и да ме4таете
а вие си отглеждаите измислената амнезиика

Не само .... можем после да си я вземем и да си ги гледаме аут или индоор ... тази толкова хвалена от теб амнезия (на сома сеед най-вероятно) сеед.

А за амнезията която ти си пушил най-вероятно е на Сома докато в тази тема става на въпрос за друга Амнезия! тази на хи-про (която лично на мен по ми допада като знам междо какво е крастоска).
И ще те помоля да се здържашмалко!
 

pimpssss

New member
аве пи4 как да ти обясня 4е амнезията е една няма на сома няма на хаи про
и ви казвам 4е на вси4ки кофешопове е една и съща
 

bahura

Member
в цяла холандия е една исъща


Няма значение какво има по холандските кофешопове! Ина 3 фирми които произвеждат и продават сенема от своя си Амнезия! Тъка че дай да не спамим повече темата на колегата и да прекратим този смешен и нелеп спор! :tiphat:
 

pimpssss

New member
аз не споря с никои просто казам истината туи 4е сулю и пулю си земат семки и не знаят кви са си е техен проблем
единствено бих се съгласил ако еварласт пусне снимка на пакет4ето от семките
което ме съмнява
 

pimpssss

New member
ха ха тука ве4е ставаш смешен
в холандия още от 85та се занимават с тунингожане на сем4оците
 

pimpssss

New member
и като няма свесни сортове от каде си земат семки вси4ки останали
 

Latest posts

Latest posts

Top