What's new

Amnesia Haze

ето и нещо мое, малко ме притеснява срока на цъфтеж - up to 12 weeks, но ще видим накрая
 

Attachments

  • 25062010261.jpg
    25062010261.jpg
    88.6 KB · Views: 34

Astral

Member
Това дневник ли ще е?
Ще следя за движението тука....вярвам има каво да покажеш и кажеш!:tiphat:
 
C

coco fknbrice

ехаа като по учебник ... хубав дневник ще стане. знаеш ли аз в момента имам хейз и мисля че повече трудно ще се хвана пак да гледам индор такива неща. наистина никак не е приятно 12 и горница цъвтеж е адски много. успех ти желая:blowbubbles:
 
Гледа ги един пич под моето ръководство. Уча го колко е лесно и просто може да е гледането днешно време. Ще ги присажда в хидро система с циркулация, ще снимам и нея скоро. Те са на 5 дни и ще са на 12/12 светлинен режим от сега, стига им толкова вегетация:ying:

:blowbubbles:
 
E

EverLast

Аз се набутвам в предни редици докато има места. Успех на отбора и актуални снимки и информация ще се очакват винаги с интерес. Да видим кво може да предложи Хай-Про!
Да разбирам ли,че ще търсите Афгани доминантните фенотипи с 10сед цъфтеж?
12 седмици са нищо в сравнение с ефекта,който Haze-а предлага струва си чакането на 1000000000%.
 

Fr11man

New member
Охо и аз ще следя с интерес Хейза принципно ми изкара акълите когато го смоуквах.Успех!!!
 

rqpa

New member
Master of Plant от каде си взе Хапа на снимката от БГ или от нета.
 

bahura

Member
Master of Plant поздравление за хубавата тема! :good: Вече ще си имаме Бг. тема за този страхотен Хибрид и тъка тези които са се спрели именно на него (каме мен :dance013:) ще могат да наблудават, сравняват и учат от твоя опитс!


п.с. Растенията изглеждат чудесно, а и как няма... като гледам зад тях какво има :yay:
 
Да в хидро, в тръби направена система с циркулация на хранителния разтвор. Ще направя снимки утре и ще ги постна. Ще експериментираме с различни видове осветление. Намерили сме от един стар склад останали някви военни лампи - живачно-натриеви(в съотношение 1:8) с мощност 1500 вата. Подкарахме я с два трафа по 600 вата и сега всъщност работи на 1200 вата.
 

jhook

Member
аз си правя бонзай маика от този сорт и за сега се развива доста добре:)
 

4i4kata

Member
:tiphat:здр.мастаре..хубаво растение си избрал..много добре.поздравления.знам че носи и на висока влажност на въздуха,като повечето хазе тиpaji:ying:..братле не знам как е,но ми се струва че доста рано си подкарал 12-12,...за цавтеja мойто лично мнение е че хазе-сативите минималното ,което им се дава е 12-13 седмици,както си е и под слансето ,,имат най дългите периоди на цавтене,,понякога чак до декември,струва си чакането.10седмици са нищo за хеза..показва възможностите си след 12-13-ta седмица, може и 14-та:ying:
 
Наистина до сега не съм се занимавал със сативи с такъв дълъг цъфтеж, избягвал съм ги умишлено. Аз имам богат опит от гледане, но не съм сменял сортове много често. Повече от 70 дни цъфтеж не съм имал. Но, както казах по-горе, тези не са за мен, просто помагам на един човек, който си избра точно това. Моят лябим сорт е Santa Maria F8 и сега пак си взех от него. Нека да направя майки от тях и ще пусна нова тема за нея.

@4i4kata
искаш да кажеш, че аутдора на Амнезията става пред декември???
Аз мисля че ще мухляса , ако седи до толкова късно есента.
Това е пръв и последен опит с такива сативи.
По принцип моя стил на гледане е такъв, че не обичам да държа във вегетация дълго време. Според мен няма смисъл, така само губиш време и отглеждаш клони и листа.Около 75% от сухата маса накрая се добива от основните глави(върховете). По-добре повече бройки растения, сложени по близо едно до друго на директен цъфтеж. Така светлината достига равномерно до всички растения и напрактика всички стават върхове. Иначе стават големи растения, много клони, листа и рехави глави. Риска на това отглеждане е че растенията нямат време да развият добра коренова система, но аз слагам мощни стимулатори които компенсират.
 

jhook

Member
Наистина до сега не съм се занимавал със сативи с такъв дълъг цъфтеж, избягвал съм ги умишлено. Аз имам богат опит от гледане, но не съм сменял сортове много често. Повече от 70 дни цъфтеж не съм имал. Но, както казах по-горе, тези не са за мен, просто помагам на един човек, който си избра точно това. Моят лябим сорт е Santa Maria F8 и сега пак си взех от него. Нека да направя майки от тях и ще пусна нова тема за нея.

@4i4kata
искаш да кажеш, че аутдора на Амнезията става пред декември???
Аз мисля че ще мухляса , ако седи до толкова късно есента.
Това е пръв и последен опит с такива сативи.
По принцип моя стил на гледане е такъв, че не обичам да държа във вегетация дълго време. Според мен няма смисъл, така само губиш време и отглеждаш клони и листа.Около 75% от сухата маса накрая се добива от основните глави(върховете). По-добре повече бройки растения, сложени по близо едно до друго на директен цъфтеж. Така светлината достига равномерно до всички растения и напрактика всички стават върхове. Иначе стават големи растения, много клони, листа и рехави глави. Риска на това отглеждане е че растенията нямат време да развият добра коренова система, но аз слагам мощни стимулатори които компенсират.
определено и аз съм на това мнение:tiphat:
 
Това за ж.н.военни лампи не зву4и добре(90% от успеха в отглеждането на канабис индоор се основава на подходящото осветлението ,го плащаме или не) Няма нищо по-добро за момента от хпс и подновявайки ги на всеки 6-9 месеца,поради загубата на ефикастност.Късмет с хидрото и наглеждайте фитиума.:tiphat:
 
@ Trakia seed
Колега, както казах ще правим експеримент с тези лампи, както и с още други.
Не съм съгласен с теб за ХПС че е най доброто осветление за фотосинтеза.
Много са слаби за вегетация, затова на тези ХПС които ги правят за отглеждане им добавят живак, за да светнат в синия спектър. Освен това имат спад в излъчването след около 3000 часа с 25%, и е добре да се сменят през 3-4 месеца, а не 6-9.
Ако искате да направим отделна тема за осветлението и там да спориме, имам доста опит и мога да кажа доста неща за светлината :tiphat:
 
Съгласен съм,4е са перфектни относно това,4е няма да сменяте нищо освен фотопериода,но дали тая военна технология е надеждна и ефикасна(аз ли4но предпо4итам изпитани марки и ако имат еспецификаций по-добре)Виждам 4е в родината тока те4е и добре.Къде остана тоя спестовен българин?:scripture:Който правеше от нищо нещо.:tiphat:
 
Изобщо незнам дали е ефективна, както казах вече, обичаме експериментите. А за тия лампи нищо незнам, просто бяха много евтини и затова ги взехме - 40 кинта за 1500 ватова лампа ми се видя без пари и веднага взехме да пробваме. :dance013:
 

jhook

Member
Изобщо незнам дали е ефективна, както казах вече, обичаме експериментите. А за тия лампи нищо незнам, просто бяха много евтини и затова ги взехме - 40 кинта за 1500 ватова лампа ми се видя без пари и веднага взехме да пробваме. :dance013:

мастаре е там в магазина не ви ли казаха някакво инфо за лампата?
 

Latest posts

Latest posts

Top