What's new

2022 SEEDSMAFIA 2

Hungrower123

Active member
Jackyy
 

Attachments

  • 651.jpg
    651.jpg
    3 MB · Views: 107
  • 651 (2).jpg
    651 (2).jpg
    3.1 MB · Views: 104

Hungrower123

Active member
A berry hivatalosan is tulelte e torest a kep annyira nem adja vissza de kezd baszottul bokrosodni
 

Attachments

  • 653.jpg
    653.jpg
    4.3 MB · Views: 103
  • 653 (1).jpg
    653 (1).jpg
    4.2 MB · Views: 100

Blekketekk

Active member
De szépek, gyönyörű egésséges virágok! A jack kibaszottul tetszik a szemeimnek, baszom nagy jeti tenyér levelekkel. Szeretik a helyüket nagyon úgy tűnik. Wow ✌️
 

Blekketekk

Active member
ennyire gyengék a seedmaffiás magok?
vagy miért nem hoznak le ezek 200g-ot szárazon?
Hello ez egy gerilla kert. Amilyen időjárás van ezen a nyáron ( rengeteg napsütés és semmi eső) kész harc az életben maradásuk is szerintem. Nem irígylem most aki gerillázik! De tényleg @Hungrower123 mi a helyzet?
 

4sd1337

Member
Hello ez egy gerilla kert. Amilyen időjárás van ezen a nyáron ( rengeteg napsütés és semmi eső) kész harc az életben maradásuk is szerintem. Nem irígylem most aki gerillázik! De tényleg @Hungrower123 mi a helyzet?
Én azt látom, hogy gerilla kert, én is raktam ki seedmafiás autokat de 10-15g/növény jött le róluk, viszont én locsoltam őket heti 2-3x.
 

Blekketekk

Active member
Én azt látom, hogy gerilla kert, én is raktam ki seedmafiás autokat de 10-15g/növény jött le róluk, viszont én locsoltam őket heti 2-3x.
Én azt látom, hogy gerilla kert, én is raktam ki seedmafiás autokat de 10-15g/növény jött le róluk, viszont én locsoltam őket heti 2-3x.
Nekem sem sikerült belőlük többet kisajtolni tavaly, de az javarészt rajtam múlt… ez nem azt jelenti hogy nem lehet. A heti 2-3 locsolás sem egy megváltás önmagában ezen a nyáron… na de nem pocsékolom össze ezt a naplót, hátha @Hungrower123 nek sokkal többet sikerül, június közepén az amnéziája már virágzott. Esélyes hogy lassan szüreti képekkel jelentkezik.
 

Hungrower123

Active member
Zsákbamacska az egész
Ha jó magot fogsz ki kurva erosnovenyt kapsz, pl tavalyi naplombol az lsd
Ennyi pénzért nem kell tobbre szamitani
+nem én szabalyzom az idojarast, ez a 41fokos szarazsag nem a kedvence a csajoknak😁
Igaz 2 naponta locsolok de szenvednek
Bent elég szepen hoznak azert, talalsz itt is benti sm naplokat, ha jó magot fogsz ki hatar a csillagos eg

Az amnesia még talpon van blekk!
Mármint amit még nem szedtem le 😂
Ma megyek ki, majd jelentkezem
 
Top