What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2022 SEEDSMAFIA 2

Uzsidoboz

Well-known member
Ezt mire alapozza? Én ezt nem tudom elfogadni :D
Egyszer beszéltem a pádréva, megkérdeztem tőle volt a mózes meg az özönvíz aztán ami nem volt a bárkán ugyi elpusztult nahmost mi lett a a vizivilággal mert ugye nem tudtak megfulladni azóta se kaptam rá választ.
 

redmaster

Member
üdv nekem is van 1 db auto jack-em, ma 5 napos. Követem a tied, hogy legyen mihez hasonlítani :D

IMG_20220519_193317_hdr.jpg IMG_20220519_193805_hdr.jpg
 

redmaster

Member
Igen és megette a tyúk az első levélpárt :(( Csak az apró 2. levélpárocska van meg, még él, de nem tudom ha még rendbe jön. Rendelek én még 1 hónap múlva úgyis szóval nem nagy gáz
 

Hungrower123

Active member
Fujj de undorito kan rudinak nez ki ez az amnesia, remeleem hogy valami jo lesz...
A chesse a vihar aldozatava valt kette tort
Pedig nagyon kivancsi lettem volna ra 😪
 

Attachments

  • 631 (1).jpg
    631 (1).jpg
    4.1 MB · Views: 75
  • 631.jpg
    631.jpg
    2.7 MB · Views: 75

Hungrower123

Active member
Jack noveget bar annyira nem tetszetos nekem
A masik meg a blueberry
 

Attachments

  • 631 (2).jpg
    631 (2).jpg
    3.2 MB · Views: 67
  • 630.jpg
    630.jpg
    1.8 MB · Views: 65

Blekketekk

Active member
Fujj de undorito kan rudinak nez ki ez az amnesia, remeleem hogy valami jo lesz...
A chesse a vihar aldozatava valt kette tort
Pedig nagyon kivancsi lettem volna ra 😪
Nem lehetett volna menteni a sajtot sehogy??? Nekem bent NL tört ketté, mákom volt mert szigszalaggal menthető volt. Sajnálom a sajtod, Rip.
 

Hungrower123

Active member
Ahh nem szenvedtem vele lehetett volna persze.. de már pár napos törés volt már levolt amortizalva sajnos
Rip sajt🥲 de helyette megy a s skunk
Jaa es fejlemenyek az iker parrol az elultetett pici szikleveles hajtas kihalt
Legyokerezett de fogta magat es elrohadt.. haat ez van
 

Hungrower123

Active member
Kene egy kis help sracok
Elbasztam a ww t
Megnyult a szara nem voltam otthon kette hajtotta a szel, nem szakadt el a szár csak megtört és így elég instabil 🤣
Ez 2 napja történt, latszolag tulelte remelem osszeszedi magat, össze celluxoztam a szárat meg ki lett "tamasztva"
Na most az a kerdes hogy leültethetem e majdnem sziklevélig ( törés fölé) ez lenne az ertelemszerű, mert így nemsokra megyek vele ossze kotozve🤣
Nagyom szeretném megmenteni ezért is inkább rákerdezek
 

Attachments

  • 633 (1).jpg
    633 (1).jpg
    1.2 MB · Views: 60
  • 633.jpg
    633.jpg
    2.2 MB · Views: 62

Blekketekk

Active member
Kene egy kis help sracok
Elbasztam a ww t
Megnyult a szara nem voltam otthon kette hajtotta a szel, nem szakadt el a szár csak megtört és így elég instabil 🤣
Ez 2 napja történt, latszolag tulelte remelem osszeszedi magat, össze celluxoztam a szárat meg ki lett "tamasztva"
Na most az a kerdes hogy leültethetem e majdnem sziklevélig ( törés fölé) ez lenne az ertelemszerű, mert így nemsokra megyek vele ossze kotozve🤣
Nagyom szeretném megmenteni ezért is inkább rákerdezek
Feltételezem nem celluxostól akarod betemetni, meg várod amíg meg gyógyul? Én utána simán feltölteném földdel, de majd valamelyik pro kertész meg mondja, szerintem hasonló véleményen lesznek. Simán össze fogja kapni magát, volt olyan autoflowerem amelyiknek többször is derékba tört a szára, tegnap szívtam el az utolsó gubáját. 😞 szurkolok nagyon!
 

Hungrower123

Active member
Neem,persze szuzen rakom be a pot-ba cellux nelkul
Ez a celluxos dolog is csak azert volt hogy egyaltalan tuleli e, meg hogy álljon valahogy de már két nap eltelet szoval tovabb kell lépni csak felek hogy berohad vagy valami mert azert eleg sok resz megy a fold ala
De majd remelem a profik mondanak valamit
Koszonom blekketekk, szurkoljunk egyutt!✌
 

Blekketekk

Active member
Neem,persze szuzen rakom be a pot-ba cellux nelkul
Ez a celluxos dolog is csak azert volt hogy egyaltalan tuleli e, meg hogy álljon valahogy de már két nap eltelet szoval tovabb kell lépni csak felek hogy berohad vagy valami mert azert eleg sok resz megy a fold ala
De majd remelem a profik mondanak valamit
Koszonom blekketekk, szurkoljunk egyutt!✌
Az enyémen lett egy baszom nagy gümő a törés helyén, amikor másodjára törtem el ugyanott és össze kapta magát, akkor értettem meg hogy az autoflowerek miért is golyóállóak, meglátod károly lesz nagyon. Vagyis karolina 😃 szóval érted! 😅 nekem nem volt még fehér özvegyem, de van egy olyan városi legenda hogy olyanok mint a csótányok, akár az atomot is…
 

f2obsession

Active member
Azért az durva fényhiányról árulkodik, ha ilyen hosszú szárat növeszt, és közben ilyen apró levélpárokat. Ablakban volt végig, ami még csak nem is déli? Nincs legalább egy asztalfiók, vagy egy nagyobb kartondoboz, amiben egy 5-10 Wattos körtével világíthatnál rá?
 

Hungrower123

Active member
Sajnos igen, keves volt a feny elbasztam..
De mar nem buveszkedek lampakkal pedig kellett volna..
De mar mennek kifele, lesz ami lesz
 

Hungrower123

Active member
Ma voltam kint, mindneki el
A blueberryt elkezdtem kotozni mert miert ne pedig nem akartam ebbe a szezonba
Arrol nincs kepem de itt a jack, kicsit osszeszedte magat, de lathatoan lassabban fejlodik mint a tobbi, kicsi tripsz van ha jol lattam,de holnap kapnak mospilant
Minden masodik nap locsolok 1,5 liter vizet kicsit már kevésnek érzem
Es nem vagom hogy tavaly mennyit kaptak ennyi idosen xd
50 literes pot, viragfold, kozel 1 honapos novenyek eleg ketnaponta a 1.5 l vagy emeljek?
 

Attachments

  • 634.jpg
    634.jpg
    4.3 MB · Views: 54

Blekketekk

Active member
Ma voltam kint, mindneki el
A blueberryt elkezdtem kotozni mert miert ne pedig nem akartam ebbe a szezonba
Arrol nincs kepem de itt a jack, kicsit osszeszedte magat, de lathatoan lassabban fejlodik mint a tobbi, kicsi tripsz van ha jol lattam,de holnap kapnak mospilant
Minden masodik nap locsolok 1,5 liter vizet kicsit már kevésnek érzem
Es nem vagom hogy tavaly mennyit kaptak ennyi idosen xd
50 literes pot, viragfold, kozel 1 honapos novenyek eleg ketnaponta a 1.5 l vagy emeljek?
De mi a helyzet a fehér özveggyel?! Mennyi időt saccolsz a Jack-nek? Tudom javarészt időjárás meg egyebek függő, csak kiváncsi vagyok.
 

Hungrower123

Active member
Fuu figyelj nemtudom ahogy mondod az időtöl függ tőlem barmeddig maradhat😅
Csak legyen belőle valami értékelhető
Whiped valahol írta hogy sokkal tobb ido kell neki, en ezzel szamolok de oszinten nemtudom
Remenykedek hogy juli vegen mar meglesz
A wr műtéten esett át xd , átülettem nagyobb potba ami végül kicsi lett ezért meg kellett barkacsolni( ez tegnap tortent) meg par napot varok vele hogy, hogy viseli aztan rakom ki ✌
 

Latest posts

Latest posts

Top