What's new

2022 SEEDSMAFIA 2

Hungrower123

Active member
Megvagyok aldva vagy inkabb atkozva?🤣
 

Attachments

  • 642.jpg
    642.jpg
    2.4 MB · Views: 83

redmaster

Member
Szépek. Én hó közepén fogom indítani az enyéimet, a tavalyról maradt egyetlen auto jack-emet megette a tyúk :( Szintén SM-s auto jack, auto bb lesz, illetve haver vesz auto amnesiát, lehet csereberélünk egy-két magot, szóval lehet az is lesz. Hely megvan csak ki kell takarítani. Raknék fotóst is, de nem tudom mennyire éri meg ilyenkor elrakni. Bő termést!
 

Hungrower123

Active member
Köszi! Szerintem nem vagy elkésve a fotosokkal max nem lesz akkora, nem lesz annyi yield
En is most inditottam az uccso fotos white russiant,1 napos
Nekem a jack nagyon nem jott be marmint , vmi elbaszott genetikat kaptam
remelem te szerencsevel jarsz bo termest! Jack:
 

Attachments

  • 644 (4).jpg
    644 (4).jpg
    3.5 MB · Views: 64

Blekketekk

Active member
Szépek. Én hó közepén fogom indítani az enyéimet, a tavalyról maradt egyetlen auto jack-emet megette a tyúk :( Szintén SM-s auto jack, auto bb lesz, illetve haver vesz auto amnesiát, lehet csereberélünk egy-két magot, szóval lehet az is lesz. Hely megvan csak ki kell takarítani. Raknék fotóst is, de nem tudom mennyire éri meg ilyenkor elrakni. Bő terméstp
Pattintsad kifele a fotóst, még simán időben vagy! Ne várj vele, mert kicsit nem figyelsz oda azt ősz van… én ilyenkor még simán indítottam őket. ✌️
 

foazegyensuly

Well-known member
Pattintsad kifele a fotóst, még simán időben vagy! Ne várj vele, mert kicsit nem figyelsz oda azt ősz van… én ilyenkor még simán indítottam őket. ✌️
pont most gondolkodtam énis pár fotóson van vagy fasztudja mennyi foto magom 1-1 db mindenféle strainból lehet énis indítok vmit. ✌️ ezek a saját magok kiidegeltek szal jó lenne vmi nyugis kör.
 

foazegyensuly

Well-known member
pont most gondolkodtam énis pár fotóson van vagy fasztudja mennyi foto magom 1-1 db mindenféle strainból lehet énis indítok vmit. ✌️ ezek a saját magok kiidegeltek szal jó lenne vmi nyugis kör.
de az a dúrva szinte 100 % biztos vok ezek az Oaseeds bulk seed magok mind faszák eddig nem volt ami ne csírázott volna ki az ajándék oaseeds magok közül és mindig faszák lettek most legutóbb jobban néznek ki mint a rá pár napra ültetett "nagy breeder " magok szóval majd hnap megnézem mik vannak azt elkezdek új életet létrehozni :D kellemes 3 napos hétvégét mindenkinek!
 

Uzsidoboz

Well-known member
A bluberri sokáig vegelt nálam az áká már régen virágzóba volt mikor ez még csak novogetett szerintem volt vagy 1.5 hét köztük
 

Hungrower123

Active member
Nem is en lennek...
Nem mai toresnek latszik, a levelek nem voltak lekonyulva
Osszemutottem hatha szerencsem lesz mint tavaly a skunkal
 

Attachments

  • 646.jpg
    646.jpg
    2.2 MB · Views: 68
  • 646 (1).jpg
    646 (1).jpg
    1.4 MB · Views: 72

Hungrower123

Active member
Na hi, ma voltam kint
Hajnalba geci nagy vihar volt kicsit paraztam nehogy az amnesia derekba torjon..
De kutyabaja, ma kapott karot
A berry ugy nez ki hogy helyre jon bar ezek utana nem nagyon merem mar kotozni..
Par levelet logatott de remenykedek
Nagyon remelem hogy nem jon be ez a medárdos dolog hogy 40 napig esik🤣
Igy outba nekem legalabbis sokkal kedvezobbek a száraz meleg nyarak, persze a gerrilasoknak nem annyira jo
 

foazegyensuly

Well-known member
amúgy azt nézem gecire csípik a wuxalt, az enyémek is azt kaptak azt erősek lettek. mivel bemagzódtak volna előtte kivágtam őket a metszőolló elgörbült a főszártól a sima olló meg az ágaktól. o_O
 
Top