What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Dark Devil Auto (autopot)

iwantmorebuds

Active member
Már mentegetőzik hogy miért sárgul....az csak a szar természetes feny:laughing:

:laughing: :laughing:
Am jah jo lesz latni mert mar ket hete nem lattam csak hps alatt :D
Megtortem ket agat kozepen amugy, ezt eddig nem mertem elmondani mert aszittem letortem teljesen, de ugy nez ki lesz valami, ezt meg gyakorolni kell :laughing:
 

iwantmorebuds

Active member
42. nap
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

:tiphat:
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
szerveseredetű tápanyagot, valaminek le kell bontania (gomba baktérium..) és utána lesz csak növény számára elérhető kötésformában, ha csak steril környezetben "úgy van" akkor semmi nem fog történni.
 

iwantmorebuds

Active member
Magas ec-t kizarhatod myugodtan nem megyek 1ml/l fole, mondom genetika, mar a legelejen szo volt rola akkor meg nem is karmosodott... Bar a levelek nekem is kicsit sotetnek tunnek pedig boostot se adok neki olyat amibe van N, van egy nagyon minimalis tip burn de csak elvetve egy ket levelen, nemhinnem h tuletetem. Mas 5ml/l ad ebbol a sensi bloombol :D
Sok naploban lattam mar, foleg a vegen a trimmlevelek karmosodnak nagyon durvan, de irtak a sweet seedesek h ez genetika a dd-nel nem para :D
 
Last edited:

iwantmorebuds

Active member
45. Nap
Visszavettem a tapot 1ml/l 1.25 mar sok volt. Tip burn mindenhol meg hat latszik h nem szenved hianyt N-bol
picture.php

Dobok fel par kepet a pistilhalmazokrol is. Talan az elso kepen a buga legkozepen latni egy kis lilat
picture.php
picture.php
picture.php
 

iwantmorebuds

Active member
hát én ennél több n-t nem adnék neki, :Djól néz ki

Jah, hat enis visszabb vettem ezt mondom :D csak olyan fura h ilyen nagy dog azt ilyen keves tapanyag eleg, persze ebbol is latszik mennyivel masabb a folyamatos ellatas mint mondjuk a kezi ontozes :D koszike amugy :D
 

iwantmorebuds

Active member
Ha nem akarsz cinkelni akko ne cinkejjeé! :laughing:
Amugy a pistil alatt lila no para nem laccik :D legalabbis amin leszedtem agakat ugy volt, ha alulrol nezem akkor latszik belul lilas elozo nem ien volt uhho remenykedem, a masodik kepen a pistilhalmaz kozepeben kilatszik egy kis lila valami ennel tobbre nem futotta :D
 
Top