What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Galerie-Cukrarna u Sensiho

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
Já jsem moc modré genetiky neokusil..Jen true blueberry a ta byla chuťově super..jen vůbec nic nedělala..ani následné crossy z ní..
Tohle je úplně jiné kafe.. krásně se to skloubilo..
Vynikající chuť a happy high.. Zítra to sklidím.. ještě to nafotím..je to very fucking sexy kočka

moc mě těší, že se ti líbí. čéče, není to ta truebb co pro ni jel radva až do Španělska? :D haha
 

sensi23

Active member
Veteran
moc mě těší, že se ti líbí. čéče, není to ta truebb co pro ni jel radva až do Španělska? haha
JJ to byla ona 8o)
63-12/12
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 
Last edited:

sensi23

Active member
Veteran
tohle se az prekvapive povedlo..dostal jsem jednoseminkove baleni k narozeninam.. se skepsi ho zasadil..samozrejme s ECSD to nema nic spolecneho,ale teda ta svezi pomerancovo citronova vune je bozi..jestli to bude tak chutnant jak voni tak jsem ho urcite nejel naposledy
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
to zní jako somův sour diesel aka nycd. co se týká chuti je to skvělý, ale efekt je trocu slabší.. soma má i nycd x g13haze, to si myslím, že bude silnější, i rare dankness používá řezan nycd x g13haze aka tangerine haze. čus.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
JJ to byla ona 8o)

ty we to byl nadšenec.. škoda ho, si pamatuju jak psal, že mi pošle klon. pak došla krabice, 20 řezů a kusharella, ladyberry, amnesia core, jackonesia a jeho řezan coastal collision byl nejvíc bomba. masakr. škoda ho...
 

sensi23

Active member
Veteran
ty we to byl nadšenec.. škoda ho, si pamatuju jak psal, že mi pošle klon. pak došla krabice, 20 řezů a kusharella, ladyberry, amnesia core, jackonesia a jeho řezan coastal collision byl nejvíc bomba. masakr. škoda ho...
Jj těžkej srdcař.. Škoda ho no
Nycd x G13 haze zní brutálně..asi normálně prubnu..
 
Last edited:

sensi23

Active member
Veteran
zdravim tady par snimku slibovanych fast flowers..bylo to na punk s cilem mit alespon trosku prehled co budeme sazet ven..ucel to splnilo i pres ten brutalni cold stress
nejlepe vysla quick kush..opravdu jsou z toho citit terpeny a chut americke OG..myslim ze venku by z toho mohla byt hromada dobre chutnajici kushe ready v pulce zari
picture.php

picture.php

picture.php


picture.php

picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
Gorilla o fous horsi,ale porad dobra..zemita chut..docela silny narkoticky ucinek..me to docela chutna..krasne to voni...urcite to bude stat za to
picture.php

picture.php


picture.php

picture.php

picture.php
 

nikolajmorozov

Active member
tak na tohle sem se tesil! :D uz ted se na quick kush tesim, kamos rika ze uz celkem smrdi a roste nejlip..)) kurva ze sem je nekoupil, kkt.. ale kdyz rikas sklizen pulka zari kdy by cca mohli nakvitat? zacatak srpna?! dejme tomu, takze cca 45dni kvetu, coz by v light depu mohlo bejt i min, ne?! tyvole.... jestli je z toho cejtit emerickej og smell tak by to byla top vec na zatmivacku, ne??

mango saphire byl od humboldt seeds org?? ja mel loni dva out, jedno pheno palice jak kamen ale druhy plny listu, obe 14. rijna seknuty(bez mikroskopu ale cca 70-80% blizen do hneda) a nakvet cca 20.8. .. kolik dvu pod lampou??
 

sensi23

Active member
Veteran
tak na tohle sem se tesil! :D uz ted se na quick kush tesim, kamos rika ze uz celkem smrdi a roste nejlip..)) kurva ze sem je nekoupil, kkt.. ale kdyz rikas sklizen pulka zari kdy by cca mohli nakvitat? zacatak srpna?! dejme tomu, takze cca 45dni kvetu, coz by v light depu mohlo bejt i min, ne?! tyvole.... jestli je z toho cejtit emerickej og smell tak by to byla top vec na zatmivacku, ne??

mango saphire byl od humboldt seeds org?? ja mel loni dva out, jedno pheno palice jak kamen ale druhy plny listu, obe 14. rijna seknuty(bez mikroskopu ale cca 70-80% blizen do hneda) a nakvet cca 20.8. .. kolik dvu pod lampou??
zdar kdyz ted jeste zasadis quick kush tak to urcite jeste stihne bez zatemneni..hele fakt to z toho bylo citit i chutnat...proste das prda a vis ze je to OG
to mango bylo ready cca 50-55.den..
 

sensi23

Active member
Veteran
Zdar tady posledni fast flower..super rychle,sklizeno v 50 dnu..ohromny narust tvrde vonave sisky..zelene pheno mi voni mnohem lepe..Tohle uz bylo pod sestikilem na biotabs..zadny stress
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
tady fotky fialoveho phena..vetsi vynos..nevoni tak dobre jak zelene,ale porad voni pekne..jeste tak o 3 dny ranejsi nez zelene,ale sklizel jsem taky v 50.dnu..
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 
Last edited:

Rumburak

Active member
Zdarec kytky krasné ale zajímalo by m? jak ti to bude chutnat,já m?l možnost odjet dv? phena tropicanna cookies,které jsou vlastn?? v tomto k?íži co p?stuješ a m?žu ?íct,že to fialové pheno stalo za velký prd,to sv?tlejší pheno na tom bylo o n?co lépe,krásné,nasypané šišky ale ta v?n?? op?t nestálá za moc a chut na stejno.tady to byl dva roky zpátky strašný hit ale m? to prost? nechytlo,tedka držím cut tropicanna cookies X fire alien a to je jiná jízda,terpeny jsou pecka,pro milovníky indik super kou?,pro m? bohužel jen tak na noc,bo p?es den jsem z toho vy?ízený jak pes ale terpeny jsou fámozní i jako chut.Tož snad bude chutnat.
 
Last edited by a moderator:

sensi23

Active member
Veteran
Zdar..s tim fialovym phenem mas pravdu..nic moc chut ani zadna super vune se nekona..To zelene mi docela chutna i hezky voni..ale.ze bych to jeste nekdy sazel.indoor tak takova pecka to urcite neni..Jsou to fasty..to byl jen orientacni grow abych nepestil venku plevy..pri tech par rostlinach si proste nemuzu dovolit pestit venku bordel nebo neco co nedozraje..tak si to vzdycky na jare nejdriv vykvetu at vim do ceho jdu..Outdoor stejne nejvic vyuzivam na bubble hash ,extrakty a mast..
Ten hlavni kour teprve dozrava v podobe atomical haze a g13 haze
At se darí
 
Top