What's new

Moje skromné letní snažení

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
no a jak vlastně dopadlo srovnání stardawg off vs. whitefire off? co se smoka týkáá? a jak dlouho kvete ta sourD dominantní sd x chemD ibl?
 
Last edited:
Pane klobuk dole.Naozaj krasny thread. Kazdu fotku by som si dal zaramovat! :)
A v tvojom pripade by som vsetku skromnost naozaj dal bokom...
Prajem vela dalsich uspechov a dufam ze to este pokracuje
S pozdravom NUKI
 

Mightyka

Active member
Veteran
nádherná děkuji žes jí pro nás sehnal.

Jj ten vzhled je opravdu parádní a děkovat fakt nemusíš :)

no a jak vlastně dopadlo srovnání stardawg off vs. whitefire off? co se smoka týkáá? a jak dlouho kvete ta sourD dominantní sd x chemD ibl?

No stardawg off vs. whitefire off dopadlo docela podobně. Má to koule, voní to a funguje hodně srovnatelně. Jel jsem to dohromady s GG4 a dle mýho naprosto stejnej level. U všeho bych řekl parádní věci, jet na prodej, tak asi naprosto skvělý. Nicméně kouř ze všech zmíněnejch mi moc nesedí, neni na něm nic speciálního co by mě opravdu upoutalo...
Celkově nejlepší věc bych hodnotil jedno pheno Agent Orange x Face Off OG bx2. Terpeny 80% orange 20% OG. Pronikavá vůně kyselýho tropickýho ovoce a k tomu síla OG. Přiznám se, ostatní věci kouřim jen málo kdy :D

Délka květu sd x chemD ibl byla klasická cca 70-75 dní.

Pane klobuk dole.Naozaj krasny thread. Kazdu fotku by som si dal zaramovat!
smile.gif

A v tvojom pripade by som vsetku skromnost naozaj dal bokom...
Prajem vela dalsich uspechov a dufam ze to este pokracuje
S pozdravom NUKI

Děkuji :)


Jináč pánové, kdybyste měl někdo zájem, dostal jsem semena (víc než potřebuju), tak kdyby něco někoho lákalo na selekci:
OJSDKB x Big E
Lucky Charm x OJSDKB
OJSDKB F2
OJSDKB x Black lime reserve
 

Mightyka

Active member
Veteran
MSS (?)
picture.php


Flair kush #25
picture.php



Toť moje osádka 250W skříně. Přepnul jsem moc brzo a tudíž to moc nenarostlo, ale s kvalitou jsme spokojen. Z novinek mě zatim nejvíc oslovila GSC a Flair kush.
Co se týče MSS, tak jsme ze začátku vůbec nevěřil, že je to originál. Vonělo to hodně sladce, ted se pomalu vůně mění na kyselo-sladko-skunkovou, tak uvidíme za ty dva tejdny.
 

Rakosnicek

Member
Veteran
jinak je to flare kush :D ale moc pěkně ti to dopadlo! z toho forum cutu nakonec budu mit tak gram a půl, takže dost nad očekávání :D všechno jsem seknul mezi 60. a 64. dnem, už to docela bylo a rozjelo se mi padlí, ale dopadlo to skvěle, snad sem večer hodim nejaký fotky těch fk

jo a hermil ti teda nebo ne?
 

Mightyka

Active member
Veteran
:D To už dává víc smysl, než tušící kush :D díky!

Házej ty fota, mně se teda FK dost líbí, ta 25 je tak 50% OG a 50% GSC.
 

Mightyka

Active member
Veteran
Děkuju.
Škoda jen že ty amíci jsou tak neschopný! Člověk jim přesně popíše jak vše udělat a pak ti příjdou shnilý klony topící se ve vodě...

picture.php
 

Mightyka

Active member
Veteran
Na cestě to bylo tejden. Stejně jako to co jsem posílal já. Jemu přežilo 100%, nám 0%...
 

Mightyka

Active member
Veteran
Druhej a na 100% nedočkám, asi 2 dny po tom co to poslal ho navštívili chlupatý a zabili všechny matky...
Nejvíc mě sere SKVA 91, Sourdubb a OGKB 2.0, tedy skoro vše :D. No nic snad dá někdo jinej.
 

Mightyka

Active member
Veteran
Tak a už zase to neni letní, nevadí :D

4.1.2017 jsem dal klíčit 7 semen Triangle kush x Purple Urkle (100% klíčivost) a 5x White Fire OG, na který jsem použil GA3, jelikož už byly hodně starý. Ani GA3 nepomohlo, Wifinám vykoukl ocásek a pak chcíply. Nakonec jsem přidal, asi s 10 denním zpožděním, jedno GSC Forum cut bag seed (nejspíš Forum x Flare kush).
Až do 3.2. byly holky pod 2x 23W úsporkou 6500K.

Až ted proběhla zásadní změna světla. Jelikož mám jen malej boxík 60x60x160 a 250W mi přišlo zbytečně moc, tak jsem zvolil následující COB sadu:

Čipy: 4x VERO 29 7.gen 3000K
Chladič: 2x Alunet 55cm
Driver: Mean well HLG-240H-C1400B

Chlazení bude probíhat pomocí kompovejch větráků, který se mi povedlo při zapínání zníčit... Zatim to běží asi na 1/3 výkonu, tak to neni ani třeba.
Tímto chci poděkovat všem, který mi pomáhali tuhle věc složit, předevšim Spachalovi.


Kytky jsou v 6l Květináčích. Cca 2/3 kokosu, 1/3 Biobizz allmix a 2l Plagron Supermix + trocha Symbivitu pod kořeny při přesazování. pH ani EC neřešim.
Zatim hnojeno jen Fishmix + trošku Aptus Startbooster a Aptus Regulator.

picture.php


30.1.
picture.php


COB + úsporky
picture.php
 
Last edited:

Mightyka

Active member
Veteran
Menší up, dnes přepínám, kytky 30 cm max. Měl jsme to udělat už před pár dny, ale přinesl jsem si nějakou listovou plíseň a já vůl neodvážil Diskus než jsem ho namíchal a střelil to od oka. No popálil jsme mladý listy jak svina, takže jsme jim dal o trochu víc času at se vzpamatujou. No v nejhoršim to trochu proberu časem.

LED už jsou v podstatě dodělané, i aktivní chlazení vyřešeno :)
Zatim musim říct, že se mi to dost líbí, topí to přiměřeně a regulace osvitu je skvělá věc. Ted to mám na 150W, plánuju max 190W.

Jinak Old Family Purple už je hodně cejtit, jsme zvědavej co z toho bude.

picture.php
 

spachal

Well-known member
Veteran
Krasna prace, hezky se na ta svetla i box diva :] .. Pokud mas ctyri chipy, klidne to na tech 200W pust, hlavne az se vzpamatuji z postriku a budes prepinat na kvet. A uvidis sam, ze ve srovnani s 250W vybojkou tohle bude ve vysledku znatelne zajimavejsi! :D

Mimochodem, jak to vlastne s tou stavbou svetla cele dopadlo, jeden driver a 4x COB, regulace na driveru pres potenciometr? A pokud vypnes napajeni ventilatoru, na jakou teplotu chladicu se pri pouze pasivnim chlazeni cca dostanes?
 
Top