What's new

Moje skromné letní snažení

sensi23

Active member
Veteran
Cus ja uz bych nehnojil..ono to bude akorat pokud chces sklizet okolo 65 maximalne bych jeste ted naposledy pohnojil a prdel na to..
 

Mightyka

Active member
Veteran
Dík, jen škoda těch babánů...
Jinak, ale LED zatim asi dost v pohodě :D na 180W to nevypadá vůbec zle! Nebál bych se ten panel dát do boxu 80 x 80 cm, ale to už bych pálil na max, což je 218W.
 

Mightyka

Active member
Veteran
Menší up ze 49. dne

Nakonec jsem našel i nějakej banán na phenu 6, který se jevilo dlouho, že hermit nebude, ale hermí, takže postuju jen 3 phena, keterý jsou čistý.

#5 OG terpeny, podsaditej růstovej vzorec. Začalo kvést trošku pozdějc.
picture.php


#7 Terpeny mix, OG růstovej vzorec.
picture.php


#2 Můj favorit, terpeny mix, ale převládá Urkle, růst spíš OG. Moc se mi ji nepovedlo vyfotit, v reálu je TOP :D
picture.php


A poslední překvapení kola, banana free Forum bag seed!!!
picture.php
 

Mightyka

Active member
Veteran
Jo jo to je ono :) Cejtit je asi mín než Forum, ale voní mi líp, chce to odjet vedle sebe. Tim se dostávám k dotazu jestli existuje klon. Neexistuje :D. Nenapadlo mě z toho vzít, čekal jsem nějakýho hermáče. Hodim to, ale na balkon, to revegne bez problému.
Btw. Chem D is dead...
 

Rakosnicek

Member
Veteran
jaj chyba :D vypadá fakt super, třeba ty moje gsc x gg4 skoro nevoněj a to už jsem v 41. dnu... vypadaj hezky to jo, ale stejně jsou to hermáči :D

tak snad revegne v pohodě a hlavní že forum žije :) srovnání bude zajímavý... akorát toho chemD je teda dost škoda no :(
 

Mightyka

Active member
Veteran
Tady je jedno ze 3 phen, který si daj druhý kolo. Vzhled + výnos super, terpeny ok, furt se to hodně měnilo od OG do sledkejch nádechů. Uvidíme až to uschne.

OFP #2

picture.php


picture.php


picture.php
 

Mightyka

Active member
Veteran
Díky! :) Ano na 180W to neni vůbec špatný.
Tady jsou další 3 phena, který na 90% pujdou z kola ven.

OFP #4 Robustní indica růst, nějaký banány na začátku květu byly. Možná bych otestoval out, kdyby náhodou.

picture.php


OFP #6 Spousta banánů, tohle bude mít na svědomí většu semen... Jinak nic extra.

picture.php


OFP #1 Extra chlupatice nejdřív vypadala, že bude čistá, ale nakonec taky koule byly plus mi uhnil jeden centrál...

picture.php
 

Mightyka

Active member
Veteran
Další 2 phena OFP, který šly o pár dní později.

Spíš indica růst, OG terpeny.
picture.php


OG růst, terpeny dost proměnlivý, nakonec spíš do sladka.
picture.php
 

Mightyka

Active member
Veteran
Tady je můj letošní projekt jmenem Maminy refreš.
Vše je zasazeno v úrodný nivní černozemi + trocha konskejch hoven. Kdysi jsme tu pěstovali, takže vim že to tam jede jak blázen. Plán je nabrat klony začátkem srpna a z těch následně udělat nový mámy plus si odjet kolo z řádně nasranejch a rozjetejch řezů. Jo a zároven touhle guerillou řešim problem s matkárnou jelikož jsem skoro celý leto pryč. Zatim to vychází perfektně.
Dnes jsem pár vzal a stonek u 10cm větvičky je tlustej jak malíček mojí starý :D.

Maminy:
ECSD (dhk)
GSC (forum)
GSC bag seed
MSS
Larry OG x The Purps
Bubba kush (katsu)
Vanuatu

"Předpěst"
3x phenotyp PKG x ? (PKG aka ghost1, SoCal Pure Kush atd.)
4x phenotyp Triangle mints (TK x Animal mints)

Celek
picture.php


Forum vs. dcerka :D
picture.php


Dcerka (OGKB hadr) mutantní lístek
picture.php
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top