What's new

Any Latvians Here? Latvieši savacas

lamel

New member
4aw wisiwm!!!

4aw wisiwm!!!

pie manhis ir nonaakusas dazas seeklas!!!!nevarat neviens pastaastiit kas man jaadara lai tas augs izaugtu??jo es pagaidaam nekaa weel nemaaku
? :bashhead: :bashhead: :bashhead: :bashhead:
 

granjero

Member
lamel - nu, kapec tev pedeja teikuma beigas ir jautajumzime? mes tachu nevaram zinaat, vai tu maaki kautko, vai nee.
Bet jaadara ir vienkaarshi - iespraud zemee un aplaisti. Bet taa tu samazinaasi iespeeju ka kautkas izaugs haha. Principaa shaja forumaa, lapas augspusee, pirmajaa lapaa, ir sadaljas, kuraas visu ko gribi zinaat atradiisi, pat vel vairaak.
 

granjero

Member
mieru tikai mieru, shis nav smiekliigais forums.
un es pateicu. Izlasi velreiz.

Tagad atkartoshu - iespraud zemee seeklas un aplaisti, turi mitru, un viss notiksies.
Taa visa njemshanas ar diedzeshanu salvetees ir tikai tapec, lai ietaupitu zemi, ja nu neizdiigst kaada seekla. Par gaismaam un veidiem kaa audzeet lasi sheit:
http://www.icmag.com/ic/forumdisplay.php?f=9

lasi lasi lasi, jo vairak lasisi jo labaak. Tici man. Lasi arii to ko tev nevajag. Piemeram, ja audzeesi zemee, lasi arii par hydro.
 

granjero

Member
wolvern, nu man ir slikta pieredze ar taam uudensglaazeem.
par viiliiti - baiigi skurpoloza pieeja :)
man ir vienkarshi serkocinjkastiite, kurai iekshaa ieklaats ir rupjais smilshpapiirs, es tur ieberu seeklas, cik taisos seet, un tad vienkarshi kratu, kadu minuuti/divas, smuki apskrubinaas.
Paldies dievam es neesmu vel sastapies ar tik sliktam seeklaam, kur tikai 4-5 dziivas. Arii gadu nostavejushas plauktaa bagseed seeklas, man izdiiga 90%, ar salvetes metodi.
Es gan daru taa - shkjiivis uz shkjiivja, iekshaa diezgan slapja salvete kuraa ielocitas seklas, un to visu konstrukciju uz pussiltiem radiatoriem.
Esmu arii diedzeejis tajos uzpuushamajos skaidkuudras ponchikos. Arii uz radiatoriem, un tads pats labs rezultaats. Arii zemee bakstijis pa taisno, vieniigais miinuss bija tas, ka dazhas apeeda fungus gnats kaapuri, jo biju panjemis vecu zemi, kas aaraa pie majas maisa metajas labu laiku, domaaju, ja njemtu svaigu zemi nupat no veikala, butu viss ok.
Ar taam salveteem un citiem, ne-pa-tiesho-augsnee veidiem ir jabut uzmanigam, jo baigi viegli var satraumeet to mietsakni kas izlidusi. Esmu paris nolauzis, liekot zemee.
Vispaar esmu skeptisks pret tiem kas baigi iespringst uz to lai izdiigst. Viss diigst pats no sevis, galvenais pieiet ar milestiibu un ruupiibu :)
Kad paaris reizes kaadu augu/seeklu/diigli pazaudee, izstradajas intuicija. Un taalaak jau viss sanaak.

jah heals!
 

riseup

Member
hah, man nupat atnāca no mandalaseeds sūtījums, un granjero, ja tu sūti, ņem discrete shipping... man atnāca nupat puķu sēklu iepakojumā forši iepakotas sēklas, šitādā iepakojumā ir gandrīz nereāli, ka viņi kautko uz robežas atrastu.
 

riseup

Member
bet ja par to dīgšanu, tad es parasti izmantoju breederu sēklas un līdz ar to lieku pa taisno zemē, man ar salvetēm galīgi neiet, un zemē ieliekot man parasti 100% izdīgst. vienīgais, ka ilgāk jāgaida, bet tas mani neuztrauc :)
 

granjero

Member
esmu dzirdeejis, KA var likt arii vecas zivis kaa meeslojumu.
Bet ar to vien nepietiek. Chaumalas nodroshinaas tikai kalcija pietiekamiibu,
bet arii tas nav teikts, jo shadus "jeelproduktus", lai tie butu lietojami, vajag
likt kompostaa. t.i. taisit kompostkaudzi un tur gaazt visu sho, un tad pec gada(ja ir parastais komposts - kaudze, nevis sleegtais "katls"), var jaukt kopaa ar zemi un audzeet organisko gandzhu. :)

Ja truukst kaadaa posmaa zemei kalcijs, labaak nopirkt aptiekaa to tabletees, saskaldiit/saberzt pulverii, un sakaisiit uz augsnes virsmas, un tad laistot vinjsh pakapeniski tiks ieskalots dziljaak un uzsuuksies.

Jebkuraa gadijumaa, ja vien tev nav vieta kur taisiit kompostkaudzi, tad lieto
veikala noperkamos parastos meslojumus.

Iesaku Shultz brendu(shkjidro, 7drops, jo sauso pulverveida ir ljoti viegli pardozeet).
 

riseup

Member
es pērku veikalā jau gatavus maisījumus, jebkurā depo var nopirkt ar dabīgu mēslojumu jau iekšā, nevajag nekādu ķīmiju likt :) tikai jāskatās, lai ph ir atbilstošs.
es esmu visu laiku tīri labi izticis bez ķīmijas, plus ķīmija sadirš garšu manuprāt. un no āra kompostkaudzes jebko nest iekšā nav laba ideja, jo āra kompostkaudzē noteikti ir pilns ar kukaiņiem un nezālēm, kas pēc kāda laika izlien ārā un tas nav labi :)
 

granjero

Member
oo jaa, aizmirsu pavisam par depo mixiem, pedeejaa growaa sajaucu, tur tos worm kastingus/melnzemi ko depo tirgo caurspidigos maisos, ar parasto augsni "skazachnij ogorod" vai kautka tamlidzigi saucas, un sanaaca labaakaa razha ever, praktiski bez kjim meslojuma lietoshanas. Un problemu arii neviena bridi nebija
ar ph vai ko citu.

I RECOMMENDID! haha
 

weedlv

New member
Sveiki!
Esmu noleemis pieveersties audzeessanai :D :joint:
Uztaisiiju shaadu kasti (izmeeri):
manā Galerijā.
Kaadas lampas es vareetu likt iekssaa? Peec kaada meenessa (vabuut) dabuussu HPS 250W lampu ar reflectoru, bet ko lai es lieku kameer nau HPS ? :)

weedlv.[
 
Last edited:

granjero

Member
liec ekonospuldzes, ar kaadaam chetraam 27/30 wattnieceem vajadzetu pietikt prieksh saakuma vegjetatiivajam periodam
 

weedlv

New member
Jā tā jau es ar nodomāju :) Atradu ebay.com Cfl spiral bulbs
NOSPIED
Domāju ņemt tādas 2 pakas tad būs 6 lampas priekš Veg un 6 priekš Bloom. A nezini viņas ir normālas no ebay.com? nav kautkādi s*di?
Varbūt vari iedot savu e-mail? Jo baigi ilgi jāgaida kamēr atbild šitajā forumā :badday:
 

granjero

Member
nafig ebay. Aizej uz jebkuru vieteejo sakariigo buuvmateriaalu bodi. Tur ir, daudz un dazhadas.

Labs naak ar gaidiishanu. :) trenneejies gaidiit, kanjepe arii neizaug paris nedeeljaas. Jaabuut pacietiigam.
 

weedlv

New member
Nu labi. Būs jāaiziet jāpaskatās ko šie piedāvā :D , bet priekš Veg mode vajag 2700K ? vai kādu tur īsti? :)
 
Top