What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Any Latvians Here? Latvieši savacas

riseup

Member
He, nedaudz atpūšos no audzēšanas, tapēc īpaši neapmeklēju šo forumu.

Tagad esmu atpakaļ.

Es arī savu 150W pirku tajā Elektro+. Arī biju izdomājis atrunu, bet es jūtu, ka man neticēja. Beigās viens, kas skaidroja man, kā saslēgt, prasīja kur ziedēšot ziedi hehe. Bet viss čillā.

granjero, ja tev vajag hidro mēslojumu, man te mētājas 2 pudeles hidro mēslojuma, kam nav pielietojuma. pasūtīju no ebay biobizz organisko mēslojumu zemei, bet mani piedirsa un atsūtīja hidro ķīmiju.
 

riseup

Member
Nu ar karti es tajā veikalā noteikti nenorēķinātos, nekad nevar būt pārāk drošs hehe.

Starp citu, tajā veikalā tak bija arī MH balasti / lampas ? Latviski arī tās saucās metāla halīda, vai ne ?
Vajadzētu vienu 150w iepirkt, sietspiedei :)

granjero, starp citu, kā tu atrisināji aukstuma problēmu savam growroomam ? Es drīzumā pārvācos, jauns growrooms un tā, tur ziemā ir normāli auksts. Skatījos itkā ka var nopirkt mazu infrasarkano sildītāju un ielikt ar termostatu, bet nedaudz bailes par to cik tas ir droši.

13589yah2.jpg
 

riseup

Member
Hmm, paskatīšos. Man gan tur nebūs pārāk daudz vietas, bet vēl īsti neesmu visu izplānojis. Vienīgais tie ventilatorsildītāji manliekas, ka ir diezgan skaļi, es cenšos maksimāli klusu to visu uztaisīt.

Bildē dārzenis ir Mandala seeds White Satin no mana iepriekšējā growa. Iepriekšējam growam man atkal bija problēmas ar to, ka bija pārāk karsts, temperatūra bija 35 grādi visu laiku, bet baltais satīns normāli izturēja karstumu un izauga garšīgs :D

http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=64606&page=1&pp=15
 
Last edited:

riseup

Member
Jā, un es plānoju audzēt skapī, kur eļļas radiatoru būtu grūti dabūt iekšā.

Bet principā es nupat atrisināju savu problēmu. Vai drīzāk - sapratu, ka problēmām nevajadzētu būt, jo ziemā istabā sildītājs tāpat visu laiku jātur ieslēgts :D
 

granjero

Member
Riseup - atrisinaaju ar siltaa gaisa puuteeju :)
uzliku uz taimera ka ik pa laikam pukju naktii(kas bija inversa maneejai) vinjsh iesleedzas
un papuush. Tad bija ok, zem 20 naktii nekad nenokrita, arii mitrums samazinaajaas.

izskatas ka tu dzivosi pagrabaa :D

bet tie silditaaji baigi rij straavu. parasti vinju jaudas grozas ap 2K W :(
 
Sveiks !!!! Es ir latvisk es nezin ka runat loti labi. I am 50% latvian and live in america good to see other fellow latvians taking on the growing of cannabis. Good lUck and Priecigus Ziemsvetkus par visi!!!!!!!
 

riseup

Member
Peace visiem, hehe.
Neesmu te rādījies, jo nebija īsti par ko te runāt. Tagad izdomāju, par ko varētu parunāt.
Internetā vispār neko nevar atrast par Latvijas likumdošanu saistībā ar audzēšanu. Nu labi - var, bet šie likumi neizceļās ar īpašu apgaismošanas spēju. Vismaz man - parastam cilvēkam bez juridiskās izglītības, hehe. Varbūt kāds no jums zin nedaud sīkāk kautko vai arī kādus reālus piemērus no dzīves ?
Es īsti nesaprotu, likumos ir rakstīts, ka krimināli soda tikai tad, ja pieķer atkārtoti gada laikā, bet tajā pašā laikā avīzēs var lasīt ik pa laikam, ka kādiem lauku puišiem ar 3 augiem garāžā ir ierosināta kārtējā krimināllieta... Un parasti tās lietas arī uzreiz pieklust, varbūt jūs ziniet reāli kādus sodus liek ?
Un vai, piemēram, ja uz ielas kādu aiztur ar pāris g, vai mentiem ienāk prātā / ir tiesības pārmeklēt dzīvesvietu ? Un kādos gadījumos viņi vispār var pārmeklēt dzīvesvietu ?
Esmu diezgan daudz pētījis likumus, bet nekādu lielāku skaidrību neesmu guvis. Varbūt varēsiet palīdzēt mani kaut nedaudz apgaismot ? :D
 

granjero

Member
Cik zinu no realiem gadijumiem, tad par entranci bez papiira no prokurora ir dienesta izmekleeshana. Bet shis info ir ~2 gadus vecs. Un tas nav saistits ar narkotikam. Bet vienkarshi durvju atveershanu jo bija valjaa. tb, nebija izsaukuma uz vietu. Ja ir izsaukums vai kads cits pamatojums tad vinji entrancee kaa vien var, kautvai uzlauzhot durvis.
Prokurora atljauju(sankciju) dabut itkaa neesot gruuti, viss atkariigs no taa cik labi tu vinju pazisti/cik ilgi stradajat kopaa un citiem ne-birokratiskiem faktoriem.

Runaajot par lietaam - paskaties kas notiek ar diileriem. Dazhi diileri gadiem mietigi darbojas, dazhus notver jau tiklidz tie saak. Ierosina lietu, un velak viss pieklust vai arii atbrivo nosaciti. Kas liek domaat ka vinjus vienkarshi panjem pasparnee kaa stuchitaajus, kad vajag plaanu izpildiit. Man interesee kaa beidzas taa lieta par to pagraba + dziivoklja growu. Nu tur kur bija ta mega audzeetava, kandavaa vai tukumaa vai kur tur. un vel viena vieta riigaa-paardaugavaa, itkaa saistiitas esot bijushas.

Bet par to ielauzshanaas procesu butu interesanti uzzinaat no kada kas labi rubi tas likumu lietas, kaada praktizejosha advokaata.

jaa un riseup - kriminaali soda atkartotaa parkaapumaa tad ja pieshuj glabashanu. Ja pieshuj diilerismu tad suudi ir jau pirmajaa reize. Vobsem viss atkariigs no polichu iemesliem kapec vinji grib aiztureet groweri/useri. Lai izpilditu plaanu, vai tapec ka kads
pateicis ka kadam traucee shis daarznieks.

Vispaar nenormaalaa paranoja var iedzivoties ar visu shito :)
..tas nav normaali ka es zinu katru regulaaro mashiinu savaa mikrorajonaa un pamanu katru ne-ikdienishkjo mashinu/cilveeku kas paraadaas kautkur tusejamies.
 

granjero

Member
aa un aizmirsu piebilst - uz ielas, polichi tevi var parmekleet tevi jebkad un jebkur.
Ja nepiekritisi uz vietas - savaaks uz iecirkni un paarmeklees tur, jo tur taa ir prasiiba.
Tapec njemu kautko liidzi ljoti reti un pec iespejas mazaak, tikai tik cik pasham vaidzees, viegli iznicinaamaa/izmetamaa formaataa.
 

riseup

Member
Sk, paldies par info. Jā, ar advokātu būtu normāli parunāt, tikai droši vien ka tas arī maksātu :D Es vismaz nevienu nepazīstu.
Jā, paranojā var iedzīvoties. Man gan liekas, ka ja audzē tīri sev, nepārdod neko un nevazājas ar 30 g kabatā, tad nav īpaši jābaidās. Vismaz es ceru, ka tā ir :) Un svarus / maisiņus mājās točna nevajag turēt. Nekad nevar būt pārāk drošs.

Nupat noskaidroju, ka vienu čali uz ielas ar 2g savāca un dzīvesvietu nepārmeklēja, iedeva nosacīto uz 2 gadiem. Tas mani nedaudz nomierināja, man bija tāda ideja ka viņi ja savāc uz ielas ar kautko, var izdomāt pārbaudīt vai mājās arī kautkas ir.
 

granjero

Member
Jaa svarus un maisinjus nevaig, uzreiz domaas ka tirgo.

Itkaa jau jaa, ja pats sev tik audzee tad nevajadzeetu but probleemaam, bet tomeer, praataa vislaik kautkas baksta, un tiklidz apkaartnee notiek kas neierasts, sakas stress.
 

THCRUIL

New member
Vai kads zin kur Riga noperkams vienpus balts otra melns (Black/white plastic, pvc foil)? nezinu ka vins saucas, ar kuru sienas taisa lai nebutu jakraso :bashhead: :badday:
 
Last edited:

granjero

Member
Tagad jautaajums - kur un kaa juus pasutiet seeklas?
Saaku domaat par audzeshanas paartraukuma beigaam, jasak kautkas audzeet atkal, vot tik jaizdomaa kur seeklas pirkt.

Bet massiivs miiziens pasutit uz vietu kur dziivoju/audzeeju :/

ja nu vienigi visus drugus un visu equipmentu aivest kautkur uz laukiem un tad sanjemt seklas un pus gadu nogaidiit un tikai tad saakt audzeet ghh..bet tas man liekas ir paaraak paranoidaali un parak liels chakars :)
 

riseup

Member
es pasūtu no mandalaseeds.com, nekad nav bijušas problēmas ;)

vai arī sarunā ar kādu draugu, ka pasūti pie viņa, jo reāli nekādas problēmas nav. es pat esmu hašu no siltajām zemēm vēstulēs sūtījis, no problems !

un pat ja viņi atrod kautkā maģiski (viņi teorētiski nedrīkst atvērt vēstules), tad viņi nevar pierādīt, ka tu esi pircis tās sēklas.
 

granjero

Member
a taas salidzinoshi leetaas shkjirnes ir ok? baigaa atshkjiriiba cenaas, starp taam kuras ir 50++ eur un taam kuras ir 17eur. Taas letaas nav galiigaakaa chigaanzaale? ghh
 

riseup

Member
Nu, paskaties te ICMAG mandalaseeds forumā, tikai labas atsauksmes. Plus, 2 viņu šķirnes ir iekļuvušas žurnāla high times top 10, tā kā spried pats.
Lielākā daļa breederu vienkārši uzskrūvē cenas nenormāli, nejūtu vajadzību pirkt dārgas sēklas, ja varu dabūt tikpat labu kvalitāti par zemāku cenu.

Nupat pasūtīju Hashberry un Satori no viņiem, pirmstam esmu audzējis White Satin, nesūdzos.


Izskatās pēc čigānzāles ? :)
 
Last edited:
Top