What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Any Latvians Here? Latvieši savacas

riseup

Member
Laikam te kādu laiku nav neviens neko rakstījis, bet nu enīvei piesakos :D

Varbūt kāds zin kur Rīgā var nopirkt perlītu ?
 

granjero

Member
"Depo" veikalu tiiklaa liekas redzeeju perliita maisinjus.

prieks redzeet ka ir vel audzeetaaji lokaalie!

btw tu seeklas pasuuti vai izlasi no pirktaa?
fak man vestaas seklas sak beigties, bet chura raustas pasutit pa pastu.
 
Last edited:

riseup

Member
Es sūtu no interneta, vairākas reizes esmu sūtījis, bez problēmām.

Kurā depo tu redzēji perlītu ? Es gan esmu bijis tikai vienā depo, tur perlītu neesmu manījis, kaut gan dārza sadaļā nākās piestaigāt diezgan bieži hehe.
 

granjero

Member
hmm, man liekas tas bija depo, tas kursh pie dreilinjiem tur. pljavniekos kur tie kapi pie taa liela celja ar 4 joslaam.
Vai arii es to redzeeju lielajaa buuv/daarz-veikalaa uz Maskavas ielas pa celjam izbraukshanai no riigas. Vienaa no vinjiem toch bija.

Un tu pasuuti uz savu adresi? pasutit vareetu bet negribas uz savu adresi sutit. Zin kaa seeklas vienas pashas jau neko nenoziimee...a vot ja ir grow equipment tads jau taa pasudigaak iestastit kaadam ka tas "seeklu kolekcijai" hh
 

riseup

Member
Jā, pasūtu uz savu adresi, nekādu problēmu. Man gan nav nekāds lielais mega grows un tur nesūtu baigo hidroponikas aprīkojumu.
Vienreiz tikai bija tāda neforša sajūta, pasūtīju no vācijas BioBizz organisko mēslojumu, tur paciņai līdzi nāca pavadvēstule, tā ko parasti muitā lasa un tur ar lieliem burtiem rakstīts GREENWEEDSHOP. Viss kārtībā, bet vairs no tā čaļa nepasūtīšu :D
 

granjero

Member
labi ka uz pakas nebija logo ar kanjepju lapinju :D

hmm nu skaidrs. buus japamegjina pasutit tad.
Man jau arii nau nekaads lielais grow, tik cik sev ko papipet paris meneshus.
Varbut vari ieteikt kaadu shkjirni kurai ir "head high" kartiigs un kupli zied?
 

riseup

Member
Neesmu afigenna daudz šķirnes audzējis, bet paskaties kautko no Mandala Seeds ( mandalaseeds.com ) - satori vai kalichakra, es pašlaik audzēju White Satin un varu teikt, ka baigi izturīgā šķirne, visu laiku kautko nočakarēju bet tāpat aug griezdamās, un par citām Mandalas šķirnēm arī esmu lasījis tikai pozitīvas atsauksmes. Un maksā 3x lētāk nekā citas "krutās šķirnes"
http://icmag.com/ic/showthread.php?t=61031
 

granjero

Member
a tas skapis tev nav par mazu? ja salidzina ar skeitu tad sanak ka taa kaste tev ir kkur 80-100cm augsta

btw kaa tu maksaa? suuti cash pa pastu vai mierigi ar kregjitku?
 

riseup

Member
Pa sēklām naudu sūtu pa pastu, ebayā maksāju caur paypal.

Tas skapis nu ir tāds kāds ir, 70 cm augstumā, tieši šajam growam viņš nedaudz ir pa mazu jo pa ilgu veģetatīvajā periodā atstāju, bet vispār pietiekami, tikai jāatsien visu laiku. Un ar ventilāciju ir problēmas, viens pats datora ventilators nevelk 150w HPS lampu :D Jānopērk normāls ventilators, DEPO redzēju pa ~20 ls kautkādu vannasistabu ventilatoru kam virsū rakstīts, ka esot pasaulē klusākais ventilators. Bet tas man te nākamajam skapja projektam, šitais tāds ghetto variants, nākamais būs pēc NGB micro box parauga, kautkur 80 cm augsts un daudz platāks, ar atsevišķu nodalījumu kur likt klonus un mātes augus.
Te forumā var daudz ko mazāku atrast, daži pat audzē datoru korpusos hehe.
 

granjero

Member
hehehe nu pc korpusaa audzeet ir hc. mosh tik kaadu lowrider sugu.

man atkal preteeja probleema - siltuma truukums, ziemaa meedz nokristies
liidz 11-12 graadiem kad lampas izslegtas. Siltaa gaisa puuteejs baigi sit pa kabatu nevar atljauties. Bus kautkas liidz ziemai jaizdomaa.
Bet lai pasauktu meistaru un ieliktu radiatoru, viss jaajauc nost un jaasleepj.
 

riseup

Member
Nu nez, šitajam čalim ir baigi labs setups, no ārpuses vispār parasts kompis, izskatās ka viņš tur northern lights laiž vaļā - http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=59654

Vai tad nav kautkādi lētie gaisa pūtēji ? Vienīgais varētu būt, ka tādi elektrību normāli rij, bet ja naktī uz taimeri uzliek, tad varētu būt normāli.

Kādas šķirnes tu audzē ?
 

granjero

Member
vot tur taa lieta ka tie puuteeji baigi rij elektriibu :(

audzeeju es hvz kadas shkjirnes hh.
bagseed. zinu tikai ka dazhas ko audzeeju bija aaraa audzeejamaas, jo taas tika atvestas
by pazinja no UK. Bet shkjirni nezinaaja nosaukt. Taas bij biku pagruuti audzeet, jo vietas nepietika :) taadi ok kruumi sanaaca. Taas bija mostly indicas tas tochna. Riktigs akmens kjermenisks ka nevar pakusteet.
Parejas bija sativa dominant, kreatjiff high ka gribas viskautko darit un kjimereties.
 

riseup

Member
Igaunijas muitas dienests pēdējā laikā aizvien biežāk atklāj kaņepju sēklas, kas tiek nopirktas internetā un valstī tiek iesūtītas pa pastu no Nīderlandes, Lielbritānijas vai Spānijas. Nodokļu un muitas departaments atgādina, ka kaņepju sēklu sūtīšanai pa pastu ir noteikti stingri ierobežojumi, informē "PM Online".

Nodokļu un muitas departaments ziņo, ka šā gada septiņos mēnešos ir izdevies atklāt gandrīz divas reizes vairāk šādu gadījumu, nekā visa 2006.gada laikā.

Reklāma

"Cilvēki kļūdaini uzskata, ka kaņepju sēklu ievešana un pasūtīšana kādā no Eiropas Savienības valstīm ir atļauta," saka departamenta muitas kontroles nodaļas vadītāja vietnieks Urmass Jergs, piebilstot, ka patiesībā tā nav. Ikviens atklātais gadījums tiek rūpīgi pārbaudīts, un sēklas tiek nodotas ekspertīzei.

Jergs skaidro, ka sēklu ievešana valstī ir atļauta tikai tad, ja tās nesatur psihotropo vielu tetrahidrokannabiolu (THK), ko parasti satur kaņepju sēklas. Savukārt narkotisko un psihotropo vielu ievešana valstī notiek, pamatojoties uz Ārstniecisko līdzekļu departamenta izdotu licenci. Ievest, kā arī pasūtīt valstī sēklas, kas satur THK, ir aizliegts gan no Eiropas Savienības, gan no jebkuras citas valsts.

Par noteikumu pārkāpšanu, ievedot vai pasūtot kaņepju sēklas, ir paredzēts naudas sods līdz 18 000 kronām (810 latiem), bet aizliegtā prece tiek konfiscēta un likvidēta.

Nodokļu un muitas departaments arī atgādina, ka sēklas parasti tiek pasūtītas, lai no tām audzētu kaņepes, bet nelikumīga kaņepju audzēšana ir noziegums, par kuru vainīgais var tikt sodīts ar brīvības atņemšanu līdz pieciem gadiem.




Es nesaprotu, kur tādi dauņi rodas :D

THK.... sēklās...
 

granjero

Member
hahaha mjaa nu pzec.
tada sajuuta ka visas iestaadees kas kontrolee substances straadaa cilveeki
kas pilniigi neko nerubii no taam substanceem.
 

granjero

Member
rokas nolaizhas klausoties/lasot visu to drazu.

Galvenais tie argumenti ir pilnigi no gaisa parauti un balstiti uz kautkaadiem 70/80 gadu petijumiem. Un visur vieni un tie pashi.
...Un kaarlis serzhants tik nolasa no lapinjas visu to degpunktaa pie kaarteejaa
sensacionaalaa sizheta par 'zaaliiti' :D
 

granjero

Member
ir ir veerts. Interesanti jau kaa citiem tautiesiem iet ar kultivaaciju

varbut ir kads info kaa ir ar meslojuma prieksh hidropoonikiem sutishanu uz lv?
 

granjero

Member
Jaa shultz lietoju arii zemei. Pagaidam labakais ko esmu atradis.

Vieniigais nekur nevaru atrast reflektorus un ballastus. Lietoju psrs laika, kuri der tikai MH lampaam. Bet gribeetos taa kaa paariet uz 400w hps.
 

granjero

Member
ooo Wolvern liels paldies par noderiigo info. Es jau gribeeju pasutit no rietumu burzhujiem.
Bet labaak pats uztaisiis. Man shobrid reflektors ir no cepamaas pannas :)

Staastu? tur tirgotaaji runiigie - nu tjipa jautaa "a kam ta vajag?" ?
Labi ka shiis lampas var izmantot ljoti labi prieksh sietspiedes hehe
 

Latest posts

Latest posts

Top