What's new

Any Latvians Here? Latvieši savacas

granjero

Member
par balastiem info - izlasi visu shito thread no pasha sakuma liidz shim laikam. vienu
bridi tika runaats par to.
par veg laikiem man liekas arii. bet nu jaavego laikam bij kaadas 4 nedeeljas
 

Miko

Member
Hello there Latvian folks! Trying to score and have fun in Riga city. Can't find good bud here, but love it otherwise. We're going out fishing this weekend join us if you're an easy going nice fellow or a girl :) around 30. I've got EC/PH meters with me and some experience if we talk a little herb. Cheers and pm me guys, don't let paranoya kill ya ;)
 

losbergs

New member
Hello cannagraphic! Esmu jauns šajā lietā, vai kāds varētu mani apmācīt vai vismaz pastāstīt latviski, kā izaudzēt savu mantu no sēklas? Kur un kā iegūstiet sēklas, un vai ir iespēja to izdarīt tepat latvijā? Varbūt pašiem ir kādas rezerves un varētu sarunāt kādu sēklu...

Vēl pāris drošības jautaumi. Kā ir ar likumiem, ko drīkst latvijā ko nedrīkst sakarā ar šo padarīšanu? vai pasūtot sēklas tu esi policijas uzraudzībā un tikko tavs vārds uzpeld tevi ieleik ķurķī?

Būšu pateicīgs par atbildēm. Long live Cannabis!
 

losbergs

New member
Laikam te visiem paranoja ka neatbild ... zeel gan.. gribeetos uzsaakt audzeet bet nu infu no latvieshiem te nedabuut
 

Minni

New member
es skatijos tur vaig ielūgumu lkm bet tur arī nav nekas par zaļā augšanu un kopšanu utt. teikts. :\
 
Top