What's new

Ziel-Zielone klimaty

Status
Not open for further replies.

tomato

Member
Veteran
widze ze dupeczka jakas spieta :chin:
wlasnie, z-z bierz browarek i schodz na dol hehe :D ile mam na ciebie czekac ???
dzis latwa sativa



i jakas muza

HEADHUNTERS


z-z daawaj jakies foty, co ja mam tu tylko kolorowac ?

pozdro
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
oki juz jezzdem - leszek stoi ...
tomato wpadni ty do mnie - jak mam foty robic to sie nie rusze z domu , wez ta LATWA sativke ( oby byla latwa hehe) i wpadaj , popstrykasz mi fotki bo ja to pizdziaty fotoreporter jezzdem .
dupeczka witaj milo cie goscic , ale cos zla aura bije od ciebie ... ( tylko wez dupa sie nie obrazaj ani tym bardziej nie unos ...) jakas deprecha jesienna czy slamany klucz do drzwi ? co jest z toba ? pamietaj ze mna jak z bratem , -
a moze bylo tak dupeczka ze ojcem byl wlasnie ten erdpurt a matka apollo11 ... widzisz sama ..... krzyczalas i sie zablokowalem i zamknalem w sobie -ale tyle powiem , hehe

lece pstrykac fotki i podlewac - milej pogaduchy

p.s. tomato wiem ze komus doszla INDICA PRIDE na oucie i moze nawet ten ktos pokarze nam tutaj foty...



http://uk.youtube.com/watch?v=RZ5SVDYBNrY

pozdro
 
Last edited:

dupeczka

Active member
Skąd masz te nasiona? od Urbana?to na 100% matką była Erdbeer x Purp.T. ,a pyłek dał A11... i dlatego masz taką purporową tą roślinkę

p.s. a ta aura to chyba przez trudne dnii...wiecie chlopaki :redface:
 
Last edited:

stryju

Member
dupeczka said:
p.s. a ta aura to chyba przez trudne dnii...wiecie chlopaki :redface:
ja wiem, mam żonę, ta aurora trwa u niej tydzień przed tydzień w trakcie i tydzień po, w sumie jest tydzień spokoju
:muahaha:
 

tomato

Member
Veteran
ee ja to juz dzis nie dam rady, baterie mi padly..nie tylko w aparacie.. :bashhead:
z checia zobacze to cudo z outa..mi niestety nic nie wzeszlo, zauwazylem ze im bardziej sie staram tym mniej mi wychodzi..:violin:
dupeczka, wiem jak to jest to znaczy nie wiem tak do konca hehe :D ale mam tu take jedna z wenus, damski lolek, herbatka z malinami, robie popcorn na masle i puszczam jej jakies komedie romantyczne, to naprawde pomaga !

:rasta:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Azzzzzz ajjahha jak sie bawic to sie bawic , jutro wolne , zakupy na TRUPY zrobione , ja juz utrupiony :muahaha: pokarze co mam bo rosna szybko :violin:

D=DIESEL SOUR...

sorry za opisy na kartkach , ale wiemy o czy mwimy - chyba- ?-

apollo11xerdpurt


apollo11xertpurt ten inny , 2 roslina



Kalinka przed podaniem nawozu;)




pozdro
 
Last edited:
C

ChaosX

zajebiste planty zielony :)

skad wziac kulki apollo11? interesuje mnie czysty apollo nie crossowany :)
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
Silas staram sie jak moge , czego nie przegonie to nadrobie hehe teraz mam juz tagi gaszcz ze narazie stopuje wyciaganie z boxa i naginanie , ponaginalem je wczoraj i jakos sie tam mieszcza , dochodze do wniosku ze lepiej miec na tej powierzchni 5-6 na dlugim wegu i DOBRZE je nagiac coby swiecilo na wszystkie partie rosliny -
dupeczka widze ze posiadasz moc i wiedze hehe wklejaj nam tutaj wiecej takich wiadomosci , ja nie mam czasu na skakanie po necie , musze sie wrecz umawiac z netem na randke zeby cos wiedziec , -ZYCIE

kalinka




kalinka


apollo11



Diesel - ten to oszalal na punkcie wzrostu ....


2gie apollo...









Rytual odprawiony :jump:

pozdrawiam i milego dnia zycze.... :rasta:
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Robi sie tutaj bajecznie :)) dobra robota z-z Biore popcorn odpalam gibonka i obserwuje :joint:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
ameryanska administracja oficjalnie zapowiada zmiane zwyczajowej nazwy siedziby prezydenta USA
Bialy dom ma od nowego roku nazywaæ sie Czarny Barak

pozdro
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam
Kilka fotek z przed paru dni , nie moglem zaladowac fotek.

apollo


diesel




kalinka


calosc


a tam sto box , tylko ciiii tajemnica



pozdrawiam was i milego dnia zycze
 

Silas

Member
Veteran
Apollo poleciał zajebiście...Kalinka widać lipe robi;) ...apoll'a podlej samą wodą raz lub dwa bo już mu się liście palą.
 
Status
Not open for further replies.
Top