What's new

Ziel-Zielone klimaty

Status
Not open for further replies.

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
HeJ-Jahman mnie nie stac na kupe nietoperza hehehe a tak polserio to sam dobrze wiesz ze lubie experymentowac na nawozach to z tand tez sie biora mi takie nawozy jak canna organic - wiemy juz ze MJ rosnie nawet na samej wodzie do konca z dobrymi efektami,ale...
mam duza chec poznania tych nawozow - po canna i plangronie planowalem hesi ale chyba odrazu sie rzuce w przyszlym roku na ...
http://www.hydrohobby.co.uk/department/advanced_nutrients/
fotki niebawem , narazie to tam kielki stoja ....
hehe jahman ty to masz ten dar przekonywania .... Jack z CH9 to bendzie ladny i latwy krzak , a palenie kozackie napewno! wogule caly ten bank ladnie sie zapowiada,
pozdro

p.s. wybczcie ale cos sie zepsulem , cos mnie gnebi muli itd ... ale nie mam powodow do takiego zamyslenia , planuje wieczorem sobie caly nastepny dzien i co ? jak wstaje to mi sie odechciewa wszystkiego nawet apetytu nie mam -- nie jest to zwiazane z uprawa , paleniem lub innymi przyziemnymi rzeczami , co to ??? kryzys wieku sredniego???
-a morze to dla tego ze urodziny mam w tym miesiacu ??? - kolejne-
 

Bad MTF

New member
heeeeeeeeeej ziel-zielona brachu !!! peace ! melduje sie mlody, powinienes sie domyslec kto to :p duzo pisalismy pm'ow, jak dobije kiedys do 50tki postow, to ci napisze ;) pamietam twoje rady, twoja historie bracie :] i chyba wkoncu znalazlem swoje miejsce na swiecie, miejmy nadzieje ze lepsze niz w polsce (chodzi o tolerancje MJ przez ludzi), nie holandia ale inny kraj, nie trzeba byc w holandii zeby bezpiecznie w miare palic, jeszcze tylko musze na powrot posadzic something ;P ale najpierw to mieszkanie swoje nie na spole z nikim :)

pokoj, milo byc wsrod zielonej rodziny znowu ! :] strzezmy sie bo straznicy moralnosci nie spia...
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
hehe wiesiekborowski nie slyszalem tego z 4 lata hehe nawet brazylijski serial juz nie cieszy mnie jak kiedys .... hehe a do tego jeszcze twoj avaror , jak to bylo , PRZEWROTNY PESYMIZM....

BReal dzisiaj zapodam fotki , nie mam teraz jak sie ogarnac , wczoraj scinalem 2 ww x bubleberry lodz korwa mac jak to pachnie a jak wyglonda - pieknie- troszke morze salatowato wyszlo ale obsypana cala a i te kolorki uuuu -

Bad MTF - ato ci dopiero niespodzianka ??? ciesze sie ze mnie dobrze odebrales i zrozumiales , czasami ciezko cos wytlumaczyc piszac a i ludzie tez czasami nie trawia dobrze tego co czytaja i odrazu pisza by odpisac . Dobijaj bracie do 50 tak jak szok-u radzil smaruj wazelina na obcojezycznych stronach ....( nie obraz sie ale ja chyba z 5 osobami gadalem na temat wyjazdow ,ciezko mam zatrybic ,a do tego widze ze ci sie tez udzielila shiza usuwania-kasowania hehe to tym bardziej nie rozszyfruje , ale czy ty byles bob budowniczy na avatorze ?


pozdrawiam wszytskich milego dnia zycze wam...
 
heeh dokładnie, myślę że ta piosenka jest w gruncie rzeczy optymistyczna, wesoła...
byłem na koncercie Kur kiedyś, super, we trzech przyjechali, gitara, perkusja i Tymon na basie. When the music's over Doorsów grali prawie 40 minut :)

przepraszam że sobie tak u Ciebie posty nabijam, ale tu mi dobrze... i musze tego pma od Ciebie przeczytać ;)

pozdr
 

jahman

Active member
Veteran
:wave:

hehehe Wiesław masz jednym slowem prze*** heheh mysle, ze ZZ od razu sie wku*** i bedzie na Ciebie totalnie psioczyl bez konca! :dueling:
Ja go nie znam, ale slyszalem, ze on nie lubi jak ktos pisze w jego temacie!!! Ja w sumie tez mam juz przej*** trudno!!!

no, ale raz sie zyje! I zeby go juz totalnie wku*** doszczetnie taaaa! dodam fotke od siebie! o CO!?
5845136flo1.jpg


no coz mam przesrane... Jedyne co moge zrobic teraz to skoczyc z krzesla... :smile:
:wave:
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Jasne ze ta piosenka jest optymistyczna - przynajmniej dla mojej zrytej bani ....
wiesiek to dobrze ze ci tu dobrze , oto mi chodzi glownie by sie kazdy rozgoscil a browarek bendzie w piatek i sobote , tak panowie od momentu powrotu z polski i ponad 1 miesiac stronie od piwa , pije piwko w weckend a dla mnie to tak jak dla niektorych piwo co miesiac , i jakos mnie nie ciagnie a bardzo cieszy hehe wczesniej to od ponad 10 lat piwo co dziennie , no ale to juz moja fobia nie bede sie rozpisywal bo jak ZZ wpadnie w FuRIE to i ja dostane po uszach hehe
jahman To jest pewne ze masz soczysta kobity w solarium , a ciosow karate nie moge stosowac ( zakazy miedzynarodowe ) ja to mam tylko nadzieje ze wy staruszkow nie bijecie hehe
Fotki nie chca mi sie zaladowac , bede probowal i sie staral itd...
pozdro :rasta:
 

Bad MTF

New member
dobrze trafiles brachu ! :D a jak tam u ciebie widze ze wszystko wporzadeczku :] nice plants men ;) dobra juz nie offtopuje bede powoli dobijal do 50 ;] pozdro
 
C

Ca2

ziel-zielona: co tydzień... też jako tako niefajnie ;) po 10 latach jesteś taki alkoholik niskiego poziomu ;) chyba, że waliłeś więcej niż piwko codziennie:p
"Takiego świata ja nie chcę więc go sobie ulepszę"
Jak nie trzaskasz piwka to stukniesz bacika ;) Ja pale 7 latek więc sam jestem taki marijuanista mariholico z sekty AveMaryśka ;D
Alko jest złe;D i trzeba kupować w sklepie;D a M(em). J(dżej). Konopnicka sama robiśnie w solarium ;D
Więc sie nie opierdalaj i zarzuć nas jakimś konkretnym packiem fotoshootów;D
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
Bad MTF - luzzz , tylko nie pisz ze offtopujesz to nawet tego nie zauwarzymy hehe pozdro
Ca2 - kiedys przechlalem 2 lata dzien i noc woda i palenie , jak sie w nocy bodzilem to zapijalem zoladkowa gorzka ( ale 1 musialem se odkleic botelke od stolika ) mialem 17 lat , ale chodzilem czysty i sie szanowalem , czyli i innych szanowalem , ale czasami dzieje sie nam w zyciu wielka krzywda i nikt nie jest tego powstrzymac ludzie roznie reaguja na tragedie , ocknalem sie na szczescie !!!! pale juz 12 lat i tez Krzycze razem z toba VIVAT-MARYSKA , a alko to Alkohol to ZuuuuooOOooOoOoooOoOOooOoOOOOooooo

pozdro
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
dziala juz mam fotki, ale pokolei
4-10-2008 podlalem czesc roslinek canna na veg a 2 czesc czeka na organic na flo dopiero podam , nie widzialem potrzeby podawa nia nawozu ale jak mam to podlalem , podlalem rosliny co stoja juz 2-3 tyg.


te malutkie bez Vega to cos powoli leca...

Early dog


apollo - wszystkie apollo mialy trudne dziecinstwo , co widac po lisciach ...


diesel


SS x MK


Mutancik apollo-cukiereczek moj


kolejne apollo11


i ss x mk



i tutaj mam pytanie , bo wczoraj zobaczylem jaja :nono: u 1 roslinki a reszta nic , czyli co mam zaczac myslec ze mam bal samic , czy jeszcze czekac moga jaja wyrosnac ? przeciez jajca rosna wczesniej :nono: , juz mam 9 samic a do tego jeszcze rosnie 12 nieokreslonych :bashhead: (te male)
pozdro
 
Last edited:
V

vod

Restekpa ziel!
Jestem pod wrazeniem twoich nowych dziewczynek/chlopakow :D
Moze ja tez powinnienem zaczac karmic dedykowanymi nawozami i kupa w plynie :chin:

Wciaz nie moge sie zdecydowac co na nastepna runde mam sadzic (a czas ucieka!) - przeklete mikro uprawy wymagaja strasznie trudnych decyzji... moze ktos z was pomoze?

The Pure i Victory mini SOG czy T*Haze x Skunk#1 Scrog? A moze reveg Shrom x C99 i pozostale dwie pestki ktore tego mam i probowac robic F2? Poza tym mam kilka pestek Columbian Punto Rojo, ktore z palenia wygrzebalem i bardzo ciekaw jestem czy wykielkuja...

Edit: Zapomnialem pochwalic twoje wypasione outdoorowe kwiaty! Pozazdroscic mozna :joint:
 
Last edited:
G

Guest

ziel-ziel, jazdaaaaaaaaaa :D

vod, trzaśnij sobie Original Haze, noooo! Dałbyś radę w swoim boxie :D
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam
czaczo - odrazu sie domyslilem ze to ty -czaczo- prosze was panowie nie usuwac postow , bardzo sie ciesze czaczo ze jezzdes , a apollo11 to nie moja jazda na kwasie tylko roslinki hehe :rasta:

vod kup sobie cos Z CH9 fem. a jesli nie to to Haze tez o nim mysle i wcale mnie nie przeraza ten dlugi termin kwitniecia , ale 1 musze cos z CH9 wsadzic juz w grudniu hehe a u ciebie jak tam z outem udane winobranie ? vod-zu a jest jeszcze szansa zalapac sie na VOD MIX GLOBAL EXTRIME MUSIC vol.2 ???

buffalo - mam boxa na 5 roslinek a bendzie 16 hehe - no to jazda....

milego dnia panowie i panie , kreci mnie to nagranie ....nneka
http://www.youtube.com/watch?v=55iKcw6sbPU

pozdro
 
Last edited:
V

vod

Co do Jacka, to mnie S an nies' Jack kusi. Obczaj San nies szop kropka kom (nie daje sie zlinkowac). Albo po prostu oryginalnego Jacka od Sensi, i od razu NLxHaze tez. Tylko jakis pieniadz wiekszy musi wpasc. I boks wiekszy urosnac. Na razie upgrade na rozowe 200W teraz i tak mam wiecej nasion niz miejsca. Kalendarz pelen na nastepne dwa lata przy takich wymiarach :/
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
no i wlasnie wracam sobie z ogrodu rozkoszy , i okazuje sie ze SS x MK odpada z gry !!! byly dwa sionka tego geneotypu i teraz sie okaqzalo ze ten 2 to tez facet ehhhh ,so0rry koniu , ale nastepne ziarenka ustawie inaczej wzglenden kompasa .... , ale za BB x WW to dziekuje po 100kroc wyroslo to co obiecales , a i Indica Pride sie tez rozrasta od miasta do miasta ...

pozdro
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
vod-zu tutaj najtaniej i najwiekszy wachlarz ...
http://www.seedboutique.com/store/
sa jeszcze 5paki i limition edition , slina mi cieknie .... a to jahman mnie nakierunkowal na ten bank , za co dzieki ci jah-uuu....
http://www.drchronic.com/products.asp?category=CH9+Feminised

pozdro

p.s. ja mysle

eddie-ty... to ja se tez edytuje, hehehe

vod - tak to juz jest z tym dobrym streingem hehe ceni sie i to wysoko !!! ale jak sam mowisz jak sie by nas tek zebralo kilku ..... to kto wie morze i amnesia od Somy by wpadla , bo Jack yez nie jest tani , ale da sie go zamowic gorzej ze SOMA ....

pozdro
 
Last edited:
V

vod

dawno nie patrzylem na seedbo. ostatnio tylko seedbay. moja lista zyczen jest dluga. somy krosy z g13 haze tez sie na niej znajduja. tak samo jak ace, chimera, kiwi i cale tlumy innych, wiec chyba powinienm wyluzowac i skupic nad tym co mam w lodowce najpierw.

kreci mi sie w glowie od przegladania tych linkow co podales :bashhead:
czas na :joint: i do lozka.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top