What's new

Ziel-Zielone klimaty

Status
Not open for further replies.

jahman

Active member
Veteran
:wave:

hej ZZ!:D

Pieknie ida malenstwa(czytaj potworky:) hehe, az sie boje jak bedzie wygladal box za miesiac hehehe:yes: Potwornie grube lodygi! :eek: :bow:
Nie martw sie tymi jajcarzami, wiecej miejsca dla dam! :smile:

intymnie hehehe, zebys nie gadal!
58451boxik.jpg


pozdro i milej soboty!
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
jahman sliczna ta intymna czesc twojego haremu ..... :bow: male a cieszy , ciekawe prawda ...

W sobote po obiedzie zabralem kose i kominiarke i w terem wypelzlem , sloneczna pogoda byla przez ostatnie 2 tygodnie to juz byl czas na ES i PASSION , przed wejsciem w busz zobaczylem ze wszystkie dzikie roze i ostrezyny ktore tam rosly na drodze sa polamane i juz wiedzialem czego sie mam spodziewac ! pociuchutki cisne w centrum zinteresowania , zadne ptactwo nie wylatuje z lasu , czyli ktos tutaj jest lub byl kilka minut temu .... podchodze blizej i kucam by nasluchiwac i slysze 2 glosy o raz czuc swierza mary w powietrzu , szybko skojarzylem ze to nie paly i zaczolem na ostro isc do przodu , bylo jakies 100-150m po suchym chruscie , zaczolem isc glosno coby ich wystraszyc , udalo sie chujki spierdolili z 1 krzakiem ES i polowa PASSIONA
resztak passona ....



wkorwiajace ... !!! tym bardziej ze tak liczylem na ta miejscowke w przyszlym roku :jerkit: :fsu:

pozdrawiam was i milego dnia rzycze

:rasta:
 
Last edited:
C

Ca2

Jako nieliczny miałeś okazje spłoszyć suczysynów. Całe szczęście, że część sie ostała
 
A

ares420

by się przydało nakopać skurwielom, żeby się nauczyli - nie moje to nie ruszam.
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
no bylo ich 2 i co z tego ??? nawet 3-4 to bym ich rozsmarowal !!! gdyby to tylko cos dalo , a to nic nie da tylko same szkody ! zobacza moja gembe , dostana lanie pojda na paly ze ich zlalem bo sikali pod drzewem i na 2 dzien list gonczy w calej wsi ..... na co to komu ?- dobrze ze spierdolili .... chuj z roslinami ale mi chodzilo caly czas o miejscowke na nastepny rok ! korwa mac , to dobrze ze w tym roku mi zajebali 1,5 rosliny hehe bo na nastepny mialo tam stac 10-15 FEM ( pielengnowanych - siatki , dziory na 20L , ziemia itd...)

pozdro
 
C

czaczo

zielony jestem.ale plusa niemoge ci dac choc zaslugujesz na ich 10(nie dostalem upowaznienia).ja czekam na tego apollo.
ciekawe dlaczego apollo i jeszcze ta XI -stka.myslisz ze napewno nie ma nic wspolnego z kwasem?hehe
ale sie dopiero przekonamy za 2-3 miechy .pozdro
 

rafjol28

Member
Witam zz.Tak to już bywa na tym świecie, ludzie nie szanują czyjejś pracy.Moje panie na szczęście w ogrodzie. W następnym sezonie też bede trzymał kciuki żeby nikt nie wpadł na miejscówe.Wróciłem dzisiaj z amsterdamu, posłuchałem twojej rady co do euforii i amnesii no i zakupiłem jeszcze WW.teraz tylko przygotować growroom i lecimy z tematem.
Pozdro!!!




 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam panowie
czaczo oby ten apollo11 mial cos wspolnego z kwasem , a plusy to tobie bracie sie naleza ,tylko ze usunales sobie ta opcjie ...

rafjol28 piekny zestaw startowy ! szykuje sie konkret grow - powodzenia ! jaka powierzchnia ? jaka lampa ? no i kiedy startujesz? kolorowo masz w ogrodzie ...

ja dostalem wczoraj 6 pestek DIESEL-a :jump: dziekuje tentegotamtego za paczke :rasta:

pozdro
 

tomato

Member
Veteran
jour plants luks rily helfi :D sori for maj inglisz :bashhead:
tak sie dzisiaj przedzieralem przez twoja galerie..czysta przyjemnosc hehe
pamietasz jeszcze co bylo w tych doniczkach ? jak dla mnie bomba :D

27510100_1940-med.jpg


pzdr :rasta:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
tomato bardzo mi milo ze ci sie podoba moja galeria
jasne ze pamietam ( 6-11-2008 co to za data ? hehe) ten od lewej to LR ( moj 1 w zyciu ) a ten od prawej to GR x VICTORY

a tutaj zblizenie na kwiatki tych roslinek LR




GR x V





Milego dnia wam zycze
pozdro

editee; jor einglisz its guut , aj stil lyrning -gudl lak
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
early dog

early dog

20 wrzesnia wykielkowal ,a 29 wrzesnia przelaczylem na flo okazal sie facetem 3 dni temu ,

-lampa 250w na wysokosci 60 cm ...
-temp. podczas swiecenia 27^C , w nocy spada do 15^C
- czesc roslin byla podlewana nawozaem na veg z canny i ta czesc poleci normalnie , a 2 czesc tylko organic - zobaczymy co i jak ,
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
apollo11 x erdpurt

apollo11 x erdpurt



z tym byly male problemy ... zle zareagowaly na 400w a co za tym idzie wysoka temper. tez od 29 wrzesnia sa na flo ale wykielkowaly 11wrzesnia .... :spank: :spank: :spank: :bashhead: :bashhead: :bashhead: :asskick: :asskick: :asskick: ale teraz mam warunki i zadbam o te malenstwa ... wczesniej ta nietypowa szafa.hehehehe
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
selekcja

selekcja

witam
dzisiaj znalazlem 4 meskie i przesadzilem 1 Blue monshine x chem dog do 10l doniczki ...



diesel ,
mala doniczka mu dokucza , ale moglby juz sie okreslic to bym ulzyl temu cierpieniu


blue mon x chem dog


i inni ... :rasta:




tutaj przesadzony blue monshine x chem dog


apollo11 x erdpurt


early dog


apollo11 x erdpurt ...

:laughing:

razem


pozdro
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Zajebiście Ziel-Zielona...
Miałem w tym roku Apollo11/ErdPurT x E-rocket/Danish Passion na dworze. Nie doszła bo ktoś mi ją wyrwał z korzeniami razem z jeszcze dwiema ładnymi laskami i rzucił biedactwami o ziemię... Na szczęście Tobie to chyba nie grozi...
Życzę zdrowia :D Tobie i wszystkim Twoim dziewczynom :D

P.S. Co z moimi kapciami-wełniaczkami? ehehehe święta idą...
 

Silas

Member
Veteran
Tak :D niebawem pojawi sie Coca-cola w tv ;) a Św. Mikołaj wpadnie z wielkim worem ;D

Z-Z co to takie niewytrenowane te rośliny ;) soga trzaskasz typowego?
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
zielonylasss ehhh te homosap. sam nie zje i innemu nie da... pies ogrodnika , szkoda ze nie doszedl ci na polku bo na pewno asortyment byl by kozak , jaki zona ma rozmiar stopy , a sw. mikolaj przyniesie prezenty...

Silas nie naginam bo nie bede mial miejsca , sadze w mniejszych doniczkach niz wczesniej , aginanie jest wspaniale jak sie ma powieszchnie , a ja bede mial okolo 10 roslin na 80cm , czyli poprowadze je do gory , zobaczymy jaki to da wynik ?! bo jesli marny to lepiej 5 roslin a dobrze nagiac i naswietlic wszystkie partie rosliny , tp moj 1 GROW ( w tym namiocie ) musze poznac 1 sprzet jaki posiadam by potem moc planowac wsady ktore powinny zajmowac mi malo czasu a dawac wiele satysfakcji ( hehe nie da sie tak ! duz czasu zajmuje to hobby , a tym bardziej ze szukam ciagle miejsca na meskie rosliny i chce pylic ...) szafka na klony tez by sie przydala , miejsce moze by sie znalazlo - ALE CZASU JUZ NIE ZNAJDE !!!... i tak se przede ta bawelne jak bidny zuczek !!! hehe , byle do przodu ...
pozdro
 

jahman

Active member
Veteran
:wave:

witaj przyjacielu... Fajnie wygladaja te twoje monsterky:D
a11 lapie super kolorki...naprawde jestem ciekawy jak one wyjda w srodku:smile:

myslales juz co na nastepny wrzut? ehehhe :chin:


aaa i na dokladke! Wszystkiego najzielenszego!!! hehehe ile to juz bedzie? 18? hehehe...

HappyBirthdayMarijuanaLeaf.gif


pozdrawiam!
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
jahman ty mnie od samego poczatku milo zaskakujesz - po calej linii - dzieki bracie za mile slowo i ja was tez pozdrawiam ... co do apollo11 to mam 2 pheno i jest dobrze , a ponoc bendzie jeszcze lepiej hehe ta jedna sie nie chce sie rozrastac na boki , ma bardzo groba lodyge i twarda jak drot , ma bardziej tluste wlosy i rosnie jak tyczka ! a 2 pheno to juz sie rozrasta na boki - czyli dolne partie rosliny zanim zaczely bodowac owoce rozrosly sie na boki , jest bardziej gietka , i wieksza , ale juz jej budowa nie jest tak muskularna , kolor fioletowy posiada ale mniej widzialny niz na 1 roslinie .... ( jak cos niezrozumiale to piszcie co to ja postaram sie wyjasnic ale nie ma co wyjasniac to blachostka-ciekawostka ) jeszcze chce powiedziec ze diesel sie pieknie rozrasta ( 1 facet 1 kobita ) early dog liscie ma jak moja dlon albo wieksze duza zdrowa roslina ( zostal sie tez tylko jeden), bluemonshine x chem dog pieknie cisnie do gory storzeg wzrostu ma naprawde jak kielich z winem hehe , nie wszystkie jezcze sie mi okreslili wzglendem plci , ale na dniach wszystko sie ustabilizuje i bedzie wiecej czasu na foto , narazie cala noc prawie spelnialem sie w kuchni by to dzisiaj mialo rece i nogi hehe bedzie piwko , tequila , apsynt , pstrag , salatki , podstawa dobrego picia czyli TLUSTY ROSOL , golonka , sledziki , winko dla kobiet w ciazy hehe dobra MUZA , soczki dla dzieci , beda tez fajerwerki , baloniki, serpentyny itd .... zapraszam wszystkich na wieczor ....

co do kolejnego wsadu to juz ci jahman mowie co bedziemy sadzic- JACK33 z CH9 ...hehe i jeszcze raz dzieki brachu za pamiec ... tak 18nascie !!!

pozdro
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top