What's new

זהירות בהזמנות זרעים

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
גם בארץ זה היה ככה.
מקבלים מכתב שהגיע לך משהו שחשוד כאסור ליבוא ואתה מוזמן להגיע לבית המכס לשימוע לשחרר אותו.

מישהו הזמין איי פעם מהאתר
אוורי וואן דוס איט
כותב בעברית כדי שלא יהיה חסימה או מניעה או משהו....

n3lly23

New member
שלום חברים אני כאן חדש לגמרה
אני חייב הצעה, לפני כמעט חודש הזמנתי זרעים מאמסטרדם לכתובת שפעם הייתי גר בה.
עד היום לא החלפתי את הכתובת בת.ז.
שבוע שעבר ראיתי שהחבילה הגיעה לסניף הדואר של השכונה ואתמול השליח הגיע לכתובת שרשמתי, השליח לא הסכים לתת את החבילה לדיירים שם כי אמר שרק אני יכול לקבל אותה וחייב לחתום אליה.
הדיירים נתנו לו את מס' נייד שלי (כי לא ידעו במה בדובר), השליח התקשר אליי ואני מתוך פרנוייה שזה שוטר מתחזה אמרתי לו שזאת טעות ולא הזמנתי כלום.
היום התקשרתי לדואר לברר מה קרה לחבילה ואמרו שהיא היום חזרה לדואר הים, והם שולחים את החבילה חזרה כי היא ללא יעד נכון.
עכשיו השליח התקשר אליי מהנייד שלו כך שיש לי את המספר שלו, והיום גם יצרתי איתו קשר והוא אמר לי שמחר הוא יחפס את החבילה שלי ושאני יצור איתו קשר שוב מחר, ואז נקבע איך להיפגש כי הוא אומר שזה דואר שליחים ואין באפשרותו להעביר את החבילה לסניף דואר כידי שאני יעסוף אותה מי שם,.
עכשיו איך נירא לכם, העם זה יכול להיות שוטר שמיתחזה לשליח
האם כידי לי לצור איתו קשר מחר, או פשוט לשכוח לכל העניין? ?​

n3lly23

New member
באסה חברים...
לא יצרתי קשר אם השליח ולא עשיתי כלום, ועכשיו באתר של הדואר רשום שהחבילה חזרה להולנד :(
?הרי אם היו עולים עליה אין ממצב שהיו מחזירים אותה חזרה, נכון? היו משמידים אותה משאירים בתור ראיות ...
עכשיו עוד שאלה, האם כידי לפנות לאתר שממנו הזמנתי ולבקש מהם לשלוח לי את החבילה שוב אבל כבר לכותב שלי?

MushroomGrow

New member
דבר עם מי ששלח לך תגיד לו שהחבילה בחזרה אליו ושישלח שוב פעם למקום אחר ותבקש שישלח לך בחבילה קטנה עדיף במעטפה שזה יגיע בלי שליח

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
רוב החברות יודעות לא לשלוח בדואר שליחים, זה א' ב' של הזמנת זרעים.
אף פעם אל תזמין משלוח של משהו מפליל שמישהו צריך לתת לך ביד עם חתימה.

אני מזמין שיגיעה במעטפה לתיבת דואר. לא רשום, לא מעקב ולא נעליים.
מקסימום הלכו כמה מאות שקלים.

n3lly23

New member
מה עם החברות האלה שמחביאים את הזרעים בתוך חפצים? כמו ארנקים או עפרונות? הרי את זה לא ניתן לשלוח במעטפה...

Bud+

Member
מעטפה מרופדת עבה יותר לרוב. אם לא אז קופסאת קרטון קטנה.

לא צריך להראות תמים, צריך להראות מופתע ולהצהיר שאין לך מושג על מה מדובר ואתה לא מוכן לדבר בלי עורך דין מחשש שדבריך יוצאו מהקשרם. סוף פסוק.
כל מי שפונה אליך תגיד לו אותו דבר.

אם כבר תופסים אז שיקחו אותך לחקירה, יתנו לך את הטלפון שמגיע לך ותדאג שמי שתתקשר אליו ידע להעלים את הצמחים ולשים שתילים מהמשתלה של בזיליקום או משהו אם אין זמן לפרק ולהעלים את כל הציוד.
אם אין לך מישהו כזה -שהטלפון יהיה לעורך דין.

כל מי שגר במקום שיש בו גידול צריך תמיד לזכור - לא מכניסים שוטר הבייתה בלי צו. בשום מצב.
אם דופקים בדלת וצועקים משטרה תצעקו מעבר לדלת "אני לא מדבר עם שוטרים. אם יש לכם צו חיפוש הדלת נעולה רק מלמעלה ואתם מוזמנים לפתוח אותה בבעיטה - אני לוקח אחריות על הנזק. אני לא חמוש."
אם דפקו בדלת משטרה ולא ידעתם שזה משטרה אחרי שפתחתם תגידו בזריזות "אני לא מדבר עם שוטרים", סגרו ונעלו את הדלת וחיזרו להליך למעלה.

מותר לכם לסגור את הדלת לשוטר בפנים.
מותר לשוטר לבצע חיפוש בבית אם הוא הריח מריחואנה. הוא ינסה לעשות את זה כשהוא יכניס את האף לבית.

עדיף פראנויה על אבו כביר.

בהצלחה.

פונזי התאהבתי בך
אתה אלוף!

היי, אני חדש בפורום הזה ולצערי לא קראתי את השרשור הזה טרם הזמנתי שוב זרעים מאטיטיוד כמו אידיוט.. במקום מנירוונה או סיד בוטיק, בכל אופן, הזמנתי את הזרעים לפני כבר יותר מ60 יום, יומיים אחרי ההזמנה הטרקינג של רויאל מייל הראה שזה עבר לישראל, אך הם עדיין לא הגיעו וכבר עברו חודשיים, מה כדאי לעשות?

(בעבר הזמנתי פעם אחת מאטיטיוד וזה הגיע לאחר חודש וחצי, אבל לפחות הגיע)

T

tnavon

תזין באתר של הדואר ישראל את המספר מעקב שקיבלת ותראה מה רשום שם
אם לא יהיו פרטים סביר שנתפס במכס וגם סביר שפשוט ישלחו את החבילה לחיסול ולא יקרה לך כלום
נירוונה מס 1 באחוזי ההצלחה שלה בכניסה לארץ

תזין באתר של הדואר ישראל את המספר מעקב שקיבלת ותראה מה רשום שם
אם לא יהיו פרטים סביר שנתפס במכס וגם סביר שפשוט ישלחו את החבילה לחיסול ולא יקרה לך כלום
נירוונה מס 1 באחוזי ההצלחה שלה בכניסה לארץ

תודה!
כן נירוונה תותחים, מאז שהם חזרו לשלוח לישראל אנשים מקבלים מהם תוך פחות משבוע, ויש להם שיטה מאד בטוחה, להבא אני אזמין מהם או מסיד בוטיק, אני זונח את אטיטיוד באופן מוחלט, זה מבאס מצד אחד כי יש להם מאגר ענק של מלא זנים נפלאים, אבל מצד שני הם פשוט לא יודעים לשלוח כמו שצריך, הם חאפרים בקטע הזה.

עוד שאלה, למה בעצם יש סיכוי שלא יגיעו אלי ולמישהו אחר כן? לפי מה הם קובעים את זה מישהו פה יודע?

יש פה אנשים שהזמינו בהצלחה מ
******'s
לאחרונה?
כמה זמן בערך לוקח להזמנה להגיע מהם?

שלחתי מכתב לאטיטיוד לגבי אופן השליחה שלהם ולגבי זה שהחבילה לא הגיעה, והם ענו לי שהם מוכנים לשלוח לי שוב אבל בשיטת משלוח שונה, אז הצעתי להם לעבור לשיטת המשלוח של נירוונה וסיד בוטיק, וגם שישלחו את זה דרך ארץ אחרת ולא ישירות מאנגליה..

הסברתי להם שבישראל החבילות שלהם נתפסות בגלל שהמכס כבר יודע לזהות את גודל החבילות בנוסף על כך שהן מגיעות מרויאל מייל מאנגליה, נראה מה הם ישיבו.. בנתיים הם עוד לא שולחים לי שום דבר, אני קודם כל רוצה לשמוע מהם על שיטות המשלוח האחרות שלהם וא"כ להחליט.