What's new

זהירות בהזמנות זרעים

זהירות בהזמנות זרעים

טוב חשבתי לפתוח אשכול חדש רק כדי שכולם יקראו את זה
אני מאלה שאוהבים לחקור כל דבר ולחפש כל מידע אפשרי על הצד השני כדי שיהיה פה יותר בטוח לעסוק במה שאנו עושים.. אפילו רק כדי לדעת מה מתרחש שם ..

אני גם די מכיר את האזורים שבהם מתנהלות כל הישיבות ואופן פעולתם, ואפילו איפה למצוא את כל המידע הפתוח לציבור... ושם אני מחפש

אז קודם כל חשוב שכולם ידעו שהמודעות בצד השני להזמנת זרעים בדואר היא גדולה ביותר בזמן האחרון, ובזמן שאני כותב את זה היחידות מתגברות כל אזור אפשרי במכס במטרה לתפוס חבילות קטנות של זרעים הבאות מאנגליה/אמסטרדם/ספרד...
סורקים, כח אדם וכלבים

משם כבר לא כל כך קשה להגיע לבית גידול, ויש כאלה אפילו שיפלו בניסיון לקבל חבילה מסמוי שמתחזה לשליח מהדואר, שימו לב.

זה משהו שבטח ידוע לכולם, לפחות לותיקים .. אבל התגבור בתקופה האחרונה לא ידוע, היום יש הרבה יותר סיכוי לחבילות זרעים להיתפס, אפילו חבילות קטנות של 5 זרעים.
קחו בחשבון.

כמה כתבות ופרוטוקולים לעיין בהם .. אני לא יכול למנות את כולם והישיבות מהתקופה האחרונה בטח יתפרסמו להם בשקט בקרוב, אני ידוג אותם כשיצאו לאור

http://www.knesset.gov.il/protocols/data/html/samim/2011-07-05.html (2011 יולי)
http://www.knesset.gov.il/protocols/data/rtf/samim/2011-03-08-01.rtf

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4118942,00.html
http://www.pnns.co.il/modules.php?name=News&file=article&sid=8685
http://www.pnns.co.il/modules.php?name=News&file=article&sid=8685
http://www.karmel.co.il/index.php?option=com_content&task=view&id=19509
http://www.knesset.gov.il/protocols/data/html/samim/2001-10-30.html (2001)

לא רוצה להלחיץ אף אחד, מי כמוני יודע עד כמה אני אוהב זרעים וגנטיקה, אפשר להתמכר לקניית זרעים אפילו רק כדי לשמור לעתיד..

בקיצור, שימו לב, החום עולה לאט לאט
אני מציע להירגע קצת עם קניות מיותרות ואיחסון זרעים, תגדלו מה שיש כרגע, ולא להשתולל יותר מדי

:ying:

אז מה שאתה אומר לגבי הנסיון לתפוס זרעים המקור של זה הוא מהישיבה?
זאת אכן בעיה - ברגע שמכירים את הנושא, מספיק לראות את החבילה של הזרעים עם הלוגו של המגדל בשביל לתפוס. אלא אם המגדל מאוד דיסקרטי.

אצלי יש בעיה - חוץ ממה שגדל בארון אין לי זרעים בכלל - אני חייב לעבוד עם ייחורים מעכשיו, ואם אצטרך להפסיק לגדל לא תשאר לי גנטיקה כלל :\

אולי תספר לנו עוד דברים על הצד השני? (אני קורא להם "הרעים"). אני כמוך סקרן.

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
אני לא רואה הרבה חדש במה שהבאת.
אני שומע על תפיסות מידי פעם, והיה את המקרה עם ה2 שנתפסו אבל בעיקר אני שומע על החרמות.

אם מישהו מודאג מתפיסה של מבצע בגלל הזמנת זרעים שיתארגן על כתובת בטוחה - חבר או מישהו שיכול להעביר לו את הדואר בלי בעיות בדרך שלא מחזיק או מגדל באותו זמן.
לא כזה קל למצוא כאלו אבל הם מאוד עוזרים.

בכל מקרה להזמין למקום שבו מגדלים זה אף פעם לא חכם.

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
השוטרים יכולים לשקר למי שהם רוצים בשביל להפליל אותו.
הם לא יכולים לעבור על החוק ולהכנס לו לדירה בלי צו ולעשות חיפוש ברכוש הפרטי שלו.
הם כנראה ינסו טקטיקה אחרת אבל אין להם כל כך הרבה אופציות או מה להרויח מהנושא.
הדבר המטומטם זה שהוא הוביל אותם לחדר גידול שלו. למה? במה זה יכול להועיל לו?

טוב לדעת שהייתה עוד תפיסה היום. לא טוב שהייתה, טוב לדעת.

זרעים נמדדים במשקל ושוי ערך מבחינה חוקית לפרחים (או עלים או שורשים לצורך העניין).
2 חבילות זרעים עדיין נכנסות לרוב תחת סעיף שימוש עצמי, וממנו כידוע לא בעייתי לצאת עם עורך דין סביר.

מאוד חשוב שיהיה לכם עורך דין טוב למקרה הצורך. מה שבבירור לא היה לבחור מים המלח.

מה שמזכיר לי שתמיד רציתי לראות גידול באזור ים המלח עם האויר הצפוף שם צמחים צומחים הרבה יותר מהר.

אם אתה היית שופט, לא היית מאשר צו חיפוש לדירה של מישהו שבמקרה הגיעו לכתובת שלו זרעים מהאינטרנט והוא טוען שהוא לא יודע על מה מדובר? אני כן. למעשה, גם בלי שופט נראה לי שזה נכנס תחת 'חשד סביר', וגם ככה מעצם הגדרתו חשד סביר זה כל מה שעולה על דעת השוטר. אז מה הבעיה לעשות חיפוש, אפילו באותו המעמד?

סביר להניח שהוא הוביל אותם לגידול כי הוא הבין (בצדק או שלא) שהם ימצאו את זה בכל מקרה ועדיף לו לשתף פעולה כדי לנסות לזכות בחסד כלשהו. כמובן שזו טעות קשה בכל מקרה (כמעט כמו להתחיל לדבר) אבל בתנאי לחץ זאת כנראה ההחלטה שרוב האנשים מקבלים, ועם זה קשה להתווכח, גם אם אני או אתה חושבים שהיינו נוהגים אחרת.

דבר אחד אין ויכוח, שהחלק המפגר כאן הוא להזמין את הזרעים למקום הגידול, ועוד בזמן שמגדלים.

בינתיים נתפלל למען הגיבורים שנתפסו.

** ללכת לעורך דין בלי שיש צרות? זה רעיון טוב? כמה עולה?

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
1. אם אין הילה סבירה שופט לא מוציא צו.
אם השוטרים היו יכולים להוציא צו, הם היו באים איתו ולא מזיינים בשכל.
אז כנראה שהם לא יכולים.
שוטר לא יכול לטעון גם לחשד סביר במקרה הזה כל עוד לא הוכח קשר בין החבילה לחשוד.

2. מה יעזור לו לשתף פעולה? זה רק נותן למשטרע איך להכניס אותך לבור עמוק יותר.

ששוטר שואל אותך שאלות שנוגעות לפלילים תמיד תגיד שאתה לא מוכן לדבר עם אף אחד לגבי שום האשמה שלא מול החוקר שלך בנוכחות עורך דין השלך.
לא משנה מה שוטר שואל אותך, הוא לא חבר שלך. ובניגוד אליך הוא יודע טוב מאוד איך לשחק במשחק הזה.
כל דבר שאתה אומר שוטר יכול לסובב נגדך, זה מה שהם עושים למחייתם.

הגידול שלו בכלל היה בבית ליד. אני לא יכול לחשוב על דרך ששוטר \ חוקר היה עולה על זה בלי שהטמבל פתח את הפה.
לפני שהוא הפליל את עצמו שום דבר לא קישור אותו בכלל לאיפה שהוא גידל.

3. אתה לא צריך ללכת לעורך דין. אתה צריך שיהיה לך מספר של אחד טוב למקרה הצורך ולדאוג שאם חס וחלילה קורה משהו מי שתתקשר אליו מהמעצר יחזיק גם את המספר של העורך דין ועדיף שגם יהיה לו תדרוך כלשהו לגבי מה להעלים.
אצל העורכי דין שאני הייתי אצלם אתה יכול גם להרים טלפון אם יש לך שאלה ספציפית והם עוזרים, בחינם.

סתם לדוגמא, על החבילת פילטרים שלי יש פרסומת:
יעוץ משפטי חינם
בנושא מריחואנה 24 שעות ביממה
טל: 054-4332655

למה שלא תרים להם טלפון ותשאל אותם לגבי עורך דין בנושא שיהיה למקרה הצורך?

J

jeki_star

אני עם סטאגה
לא עורך דין צמוד, כולה שאכטה לעשן
חוץ מזה אמרו חכמיינו " סייג לחוכמה שתיקה " כל שה,,אמ
עם באתה במגע אם שומרי החוק נעל פיך
מקסימום יש פה כמה ימי מעצר, אם בכלל
יש שיחרור בערבות בטוח
בעתיד כשיבוא התיק שלך לדיון יש כל מיני פתרונות
אך אם דיברתה, אתה לא יכול לסגת מהכתוב +חתימה שלך
יש 3 מילים לומר על כל שאלה שתשאל,,אני חף מפשע,,איך קוראים לך? אני חף מפשע,,אתה מדקלם כל הזמן, ואז לוקח כמה דקות והחוקר נהיה מותש ממך ,מהתשובה שלך,ובזה נגמר החקירה
לא עלינו.​

J

jeki_star

חח אני גם עם פונז
אחי הקדמת אותי נתת משוב משובח
שוב ,,לא עליינו​

http://www.ynet.co.il/Ext/Comp/CdaNewsFlash/0,2297,L-4144633_184,00.html
וואללה צדקת אחי קית
הבני זונות יושבים חזק על העניין כנראה
חבל שהמסכנים האלה לא היו פה בפורום

ותגידו לי - אם הוא מתכחש להזמנה במעמד השליח-שוטר
אז מה, זהו, הם יעזבו אותו? הם לא עד כדי כך מטומטמים...

סססססססס' אמא שלהם.
חבל באמת שהם לא היו פה, מה בנאדם רוצה קצת לעבוד בגינה ? ססססאמק

שמע, תמיד תמיד תמיד להכחיש
באמת פונזי הגדול כבר כתב הכל, תקשיבו לו

אני רק יוסיף משהו אחד קטן לגבי היחס לשוטר במקרה הזה,
לפעמים עדיף להראות תמים אבל בטוח בעצמך מאשר חוצפן ויודע כל חוק

במידה וכבר עשית הזמנה של זרעים ומישהו חשוד מתקשר
לא מכיר שום דבר
לא שמעתי שום דבר
מי אתה בכלל ?

לא להוציא מילה בלי עורך דין
ובטח לא לפתוח שום דלת

זה יתן לך זמן לפנות את החדר ולהכין את עצמך לניקיון מוחלט מכל מה שקשור לעניין

גם בעניין ניקיון החדר והפינוי צריך להיות מאוד זהיר ולא לתת שום פתח לאף אחד לדעת מה הולך בבית או מה הוצאת משם ולאיפה, מאוד חשוב.

חבל יאללה כואב לי לקרוא כאלה ידיעות
שימו לב !!!!!
ותהיו בטוחים הכי חשוב

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
לא צריך להראות תמים, צריך להראות מופתע ולהצהיר שאין לך מושג על מה מדובר ואתה לא מוכן לדבר בלי עורך דין מחשש שדבריך יוצאו מהקשרם. סוף פסוק.
כל מי שפונה אליך תגיד לו אותו דבר.

אם כבר תופסים אז שיקחו אותך לחקירה, יתנו לך את הטלפון שמגיע לך ותדאג שמי שתתקשר אליו ידע להעלים את הצמחים ולשים שתילים מהמשתלה של בזיליקום או משהו אם אין זמן לפרק ולהעלים את כל הציוד.
אם אין לך מישהו כזה -שהטלפון יהיה לעורך דין.

כל מי שגר במקום שיש בו גידול צריך תמיד לזכור - לא מכניסים שוטר הבייתה בלי צו. בשום מצב.
אם דופקים בדלת וצועקים משטרה תצעקו מעבר לדלת "אני לא מדבר עם שוטרים. אם יש לכם צו חיפוש הדלת נעולה רק מלמעלה ואתם מוזמנים לפתוח אותה בבעיטה - אני לוקח אחריות על הנזק. אני לא חמוש."
אם דפקו בדלת משטרה ולא ידעתם שזה משטרה אחרי שפתחתם תגידו בזריזות "אני לא מדבר עם שוטרים", סגרו ונעלו את הדלת וחיזרו להליך למעלה.

מותר לכם לסגור את הדלת לשוטר בפנים.
מותר לשוטר לבצע חיפוש בבית אם הוא הריח מריחואנה. הוא ינסה לעשות את זה כשהוא יכניס את האף לבית.

עדיף פראנויה על אבו כביר.

בהצלחה.

צר לי אבל הכתבה הזאת מפוברקת לחלוטין.....
אין מצב בעולם שהבנאדם היה פותח את הפה על עצמו
מילא על מישהו אחר אבל על עצמו.....
צר לי על הניסיון שהיה לי עם משטרת ישראל ולא ארחיב בו אבל אגיד דבר כזה על דרך פעולה וחשיבה של משטרת ישראל
הם יעשו חיפושים רגילים במסיבות,בצמתים וכדומה ויתפסו אנשים
הם ינסו להכניס אותם למאגר סמויים מה שקורה לחלק קטן מאוד אבל לצערי קורה ומכן בא רוב המודיעין שלהם
אבל אין מצב שבנאדם ישב שם בחקירה לאחר שהוא הודה שהוא קיבל את הזרעים וגם ינדב להם את הארון שלו כדי להפליל את עצמו יותר
מילא הוא היה לוקח עסקת חבילה ומוריד מישהו אחר,מה שהם מבקשים ממך בחדר,ממני ספציפית ביקשו כבר פעמיים לאחר תפיסות והבנתי את הראש בול
הם לא רוצים לזוז סנטימטר,הם יקחו ילדים נשים וכל נרקומן שהם יכולים ללחוץ כדי לא לצאת מהחדר סנטימטר עד שיש להם מידע אמין והקלטה של החלפת סמים או משהו דומה
גם אם בנאדם נתפס ואמרו לו אתה תקבל עשר שנים על ניסיון הברחה בלה בלה בינלאומי וכל זה
להודות שיש לו גידול משלו לא היה עוזזזזזזזר לו לתיק..... זה לא היה מנקה אותו,התפקיד שלו היה להפיל מישהו אחר גדול יותר... זה הרעיון מאחורי זה כך שכל הסיפור הזה מאלף עד ת נשמע כמו ניסיון מאווד נואש של המשטרה להילחם בתופעה על ידי פרנויה פשוטה
מפיצים כתבה כזאת וההזמנות יורדות באיזה עשר עשרים אחוז לתקופה
קוראים לזה טקטיקת הפחדה
לאחר כל הברבורים האלה אני בכל זאת נותן את החוות דעת שלי לגבי מה קורה אם נעצרת ואתה מובל לחקירה
זאת התשובה הכי פשוטה
אתה עונה קבוע לכל שאלה,אפילו מה השם שלך אתה עונה אני לא מדבר ללא העורך דין שלי
ואם הם מבקשים ממך לחתום על משהו אתה מסרב
לא משנה מה אתה לא חותם על כלום אפילו לא טופס שיחרור
אתה יכול להגיד שאתה לא מכיר במדינת ישראל ולסיים את כל הסיפור בכך
מה שעושים בחקירה זה מנסים לגרום לך לדבר ואז למצוא סתירות בין מה שאמרת בחמש דקות הראשונות למה שאמרת בחמש דקות האחרונות,כל מה שבאמצע זה סתם ניסיון לערבב לך את הזיכרון
צר לי על כל הניסיון שלי אבל אני מקווה שזה תורם לכם קלות
יום טוב ושאף אחד מאיתנו לא ידע מנייאק יותר בחייו

אין מצב בעולם שהבנאדם היה פותח את הפה על עצמו
מילא על מישהו אחר אבל על עצמו.....
צר לי על הניסיון שהיה לי עם משטרת ישראל ולא ארחיב בו אבל אגיד דבר כזה על דרך פעולה וחשיבה של משטרת ישראל
הם יעשו חיפושים רגילים במסיבות,בצמתים וכדומה ויתפסו אנשים
הם ינסו להכניס אותם למאגר סמויים מה שקורה לחלק קטן מאוד אבל לצערי קורה ומכן בא רוב המודיעין שלהם
אבל אין מצב שבנאדם ישב שם בחקירה לאחר שהוא הודה שהוא קיבל את הזרעים וגם ינדב להם את הארון שלו כדי להפליל את עצמו יותר
מילא הוא היה לוקח עסקת חבילה ומוריד מישהו אחר,מה שהם מבקשים ממך בחדר,ממני ספציפית ביקשו כבר פעמיים לאחר תפיסות והבנתי את הראש בול
הם לא רוצים לזוז סנטימטר,הם יקחו ילדים נשים וכל נרקומן שהם יכולים ללחוץ כדי לא לצאת מהחדר סנטימטר עד שיש להם מידע אמין והקלטה של החלפת סמים או משהו דומה
גם אם בנאדם נתפס ואמרו לו אתה תקבל עשר שנים על ניסיון הברחה בלה בלה בינלאומי וכל זה
להודות שיש לו גידול משלו לא היה עוזזזזזזזר לו לתיק..... זה לא היה מנקה אותו,התפקיד שלו היה להפיל מישהו אחר גדול יותר... זה הרעיון מאחורי זה כך שכל הסיפור הזה מאלף עד ת נשמע כמו ניסיון מאווד נואש של המשטרה להילחם בתופעה על ידי פרנויה פשוטה
מפיצים כתבה כזאת וההזמנות יורדות באיזה עשר עשרים אחוז לתקופה
קוראים לזה טקטיקת הפחדה
לאחר כל הברבורים האלה אני בכל זאת נותן את החוות דעת שלי לגבי מה קורה אם נעצרת ואתה מובל לחקירה
זאת התשובה הכי פשוטה
אתה עונה קבוע לכל שאלה,אפילו מה השם שלך אתה עונה אני לא מדבר ללא העורך דין שלי
ואם הם מבקשים ממך לחתום על משהו אתה מסרב
לא משנה מה אתה לא חותם על כלום אפילו לא טופס שיחרור
אתה יכול להגיד שאתה לא מכיר במדינת ישראל ולסיים את כל הסיפור בכך
מה שעושים בחקירה זה מנסים לגרום לך לדבר ואז למצוא סתירות בין מה שאמרת בחמש דקות הראשונות למה שאמרת בחמש דקות האחרונות,כל מה שבאמצע זה סתם ניסיון לערבב לך את הזיכרון
צר לי על כל הניסיון שלי אבל אני מקווה שזה תורם לכם קלות
יום טוב ושאף אחד מאיתנו לא ידע מנייאק יותר בחייו

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
דבר אחד שלמדתי בחיים האלו זה אף פעם לא לזלזל בטפשות של אנשים מסויימים.

אני לא חושב, פרוטוקולים של ישיבות הם לא משחק ובטח לא ניסיון הפחדה, הם פרוטוקולים, דיווח מדוייק על מה שנאמר בישיבות האלו
גם אף פעם אל תגיד אף פעם, אף אחד לא יודע מה קורה לאנשים בחקירות ..

לא נראה לי שהמגדלים האלה פליליים, בטח ילדים שסה"כ רצו לגדל ולעשן.. מאוד קל להפחיד מישהו שלא מודע לחוק ולמה שמגן עליו בחקירה, מסכנים..

דבר אחד שלמדתי בחיים האלו זה אף פעם לא לזלזל בטפשות של אנשים מסויימים.

אמת אחי. זה משפט גדול מה שרשמת פה

isranabis

Active member
Veteran
בגלל הסיפור של מכירת גלולות הרזיה באינטרנט ,אז יש בדיקות שלא היו בעבר ופתאום הזמנות זרעים נתפסות במיוחד מסוכן זה בחבילות קטנות למרות שגם מעטפות כבר לא בטוח,כל זה מהשבועות האחרונים,בקשר למה שכתבתם על חיפושים וצווים אתם לא חיים בישראל אם אתם חושבים שיש לצו חיפוש איזשהו ערך,אצלי נערכו כמה חיפושים בלי צו במחלקה לחקירות שוטרים[מח"ש] אמרו לי שלחפש סמים לא דרוש צו והם הפנו אותי להגיש תלונה למבקר המדינה ושם לאחר שבדקו את המקרים החליטו שהמשטרה היתה בסדר,הכי קטע שהמשטרה טענה שאני הכנסתי אותם לבית והסכמתי לחיפוש ורק אחר כך לא הסכמתי לחתום על זה ,אם המשטרה תחשוד שיש גידול הם יבואו לחפש גם בלי צו המקסימום שאתם יכולים לעשות זה לא לפתוח את הדלת זה הכל,יש סיכוי מאוד גבוה ששוטר עם מצלמה זעירה בקצה של ברזל כמו אנטנה כבר סרק את הבית מבחוץ ,המשטרה מתייחסת לקנביס כאילו שהוא הרעה החולה שצריך לטפל בה לפני הכל וגם השמועות שהפרקליטות קיבלו שכל התבררו לי כלא נכונות, אתמול קיבלתי כתב אישום על 0.18 גרם קססה ובאנג שנתפסו אצלי בלי צו חיפוש לפני שנה,בואו נראה מה יהיה עם זה ,אני כמעט בן 50 וזה לא בדיחה, השופט ערבי וזה בעיה קשה במקרה הזה, יש לי חבר שקיבל אצלו חצי שנה בפנים על שימוש עצמי

אחי תודה על הסיפור זה נשמע קשה מאוד מה שאתה מספר. שווה לחפור קצת בנושא. אתה יכול לספר לנו למה לדעתך הגיעו אליך השוטרים הביתה בכלל?

צר לי לשמוע שמדינת ישראל מגישה כתב אישום כל כך מחפיר נגד אדם בגילך
אם זה בצפון נצרת אני חושב שאני יודע על איזה שופט אתה מדבר,לא רוצה סתם לזרוק שמות אבל אני הייתי בנצרת מול שופט ערבי שהיה ראש בית המשפט שם,אמרו לי שהוא מאוד קשוח ושעדיף לי לא להיראות בפניו,לא יודע אם למזלי או לא אבל היסתבכתי עם מקרה יותר רציני לאחר מכן באזור אחר וצירפנו את התיק וברחנו משם....
לאנשים בגילי לצערי המתכונת היחידה לצאת מכל הסיפור זה ללכת לאיזה מכון גמילה ולתת בדיקות שתן במשך תקופה,ככל שתבין שזה המצב ככה תסיים את התקופה יותר מהר,לגביך אין לי מושג מה הם יעשו ועצוב לי לדעת שבכלל מתעסקים בזה
מאחל לך שיעלם התיק לעזאזאל וסאטיבה כמו שאמרתי
מה שקורה בחקירות עברתי לצערי כמה פעמים....אז להגיד שאף אחד לא יודע מה קורה בחקירות זה לא נכון... אתה חושב שהשוטרים שלנו זה כמו בארהב... אז זה לא... הקצינים אולי מגרדים את השכבה של הרמה או הרצינות בעבודה,כל השאר מגרבצים בלי הפסקה ויעשו הכל כדי לא לזוז יותר ממטר ורק להעביר את המשמרת...
הם דבילים ואני לא פעם מצאתי את עצמי מיישר איזה שוטר שניסה להפיל עליי תיק עם איזה המצאה שטותית
עצר אותי בחמש בבוקר,ניסה להלביש עליי שמכרתי לשני נערים,שאלתי אותו וואלה אז למה לא שלחת ניידת אחרי הנערים...
מה נתת לנערים ללכת עם הסמים
מה אתה חושב שאני מפגר...
לך לך חפש
בזה זה נגמר
הם לא חכמים והם הדבר הכי עצלן שיש
נכנסו אליי הביתה לאחר שחבר לשעבר מסתבר נרקומן עלה אליי עם האזנה אחרי שהוא נתפס
הקליט אותי מביא לו אצבע... שאל אותי כמה עולה כאילו זה פעם ראשונה שהוא לוקח אצבע ממישהו
יום יומיים בתחום
יום אחרי זה יצאתי לזרוק זבל ראיתי שני שוטרי מזפ יוצאים לי מהחדר אשפה והם חנו בחנייה שלי המפגרים...
הם מטומטמים ואם רק תהייה זהיר ולא תשלח אליך הכל אמור להיות בסדר....בצפון מסוכן יותר לשלוח וגם בדרום,אם כבר לשלוח לאנשהוא אז לאזור המרכז ועדיף תל אביב,איפה שהמקרה יהיה זה היחס שלו,בתל אביב אף שוטר לא יזיז אצבע בשביל כמה זרעים
זה היה לפני דיי הרבה שנים אבל אני מקווה שתקחו את הידע הזה ותעשו איתו מה שאתם רוצים,תאמינו או לא אבל ככה אני רואה את זה
ואומנם קראתי רק את ההתחלה של הפרוטוקול הראשון של המכס
אבל כל מה שקראתי בהתחלה שם זה בנאדם שאומר לכל הועדה בין השורות... יאללה תתנפנפו לי מהעיניים אנחנו עושים מה שאפשר וזה מה יש....

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
ישראביס, מה שאתה מציג זה ההבדל בין עורך דין גרוע לעורך דין סביר.

Latest posts

Latest posts