What's new

זהירות בהזמנות זרעים

TrueNeed

Active member
יש לי דבר אחד להגיד
אני שונא שוטרים!!!!
שונא ברמות
פושעים מהצד השני של המתרס

chu6aka

New member
תודה על המידע, באסה שזה נטפס, היו שם גנים מובחרים angeldust30
אני התכוונתי לכתוב לאטיטיוד בימים הקרובים
נחכה לתשובה ואז נראה

תודה על קבלת פנים החמה SativaKeith
קראתי גם פה, אבל הרבה-הרבה פורומים באנגלית, בטוח שבמעשי יהיו הבעיות
זה מחמם את הלב לדעת שיש את מי לשאול במקרה הצורך

יותר מהשוטרים אני שונא את החוקים והמחוקקים המטומטמים TrueNeed

?האם אני אקבל מכתב שחרור מהמכס או שהם יכולים פשוט להחרים מבלי להודיע
?אם מגיעים עלי, רק על זה שהזמתי זרעים יכולים לעשות משהו
?למישהו יש ניסיון בענין

אין להם כלום אחי,תארגן איזה כמה שתילים בזיליקום שים מתחת למנורות למקרה שיבואו ושיחנקו
בשביל לפתוח תיק צריך הרבה יותר משם על מעטפה וארון בבית או איזה בוף....
אם לא שלחת לכתובת שלך אחי אני לא מאמין שהם יצליחו להגיע אליך
דרך מאוד טובה לדאוג שלא יגיעו אליך שוטרים גם זה לא לעדכן בתעודת זהות את כתובת המגורים הנוכחית
לדעתי זה בטוח עוזר

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
רוב הסיכויים שתקבל מכתב שחרור מהמכס.
אם מגיעים אליך תכחיש כל קשר לזרעים וצור קשר עם עורך דין, ליתר ביטחון.
אם יש לך את האופציה להיות פרנואיד אל תחזיק בינתיים שום דבר מפליל בבית, אבל אני לא הייתי טורח עד כדי כך אם זה לא על הכתובת שלך.

קודם כל צור קשר עם החנות, מקסימום תגיד להם שהגיע.

אגב, הזרעים האחרונים שהזמנתי מסיד בוטיק הגיעו יופי יופי בזמן ושלמים.
למרות שמהחבילה של ה5 זרעי מתנה שרציתי אפילו יותר מהאלו שקניתי אף אחד לא נבט עדיין (זרעים ישנים, בני 3 בערך) החבילה ששילמתי עליה נבטה במלואה תוך פחות מ12 שעות במטליות נייר.

chu6aka

New member
תודה חברה, הרגעתם אותי, גם אני חושב שאין מה לחשוש
;) אישתי מאד דואגת. אתמול, אחרי כמה ג'וינטים, אמרה לי לקפל הכל

מחר אני הולך להנביט שמיר ושרי למערכת הדרופונית שבניתי לחלון במטבח

אני בדיוק קורא הרבה על הנבטה fonzee
הזרעים שלא נבטו, אתה יכול לעזור להם
קראתי על כמה שיטות להנבטה של זרעם ישנם, כמו שיפשוף עם נייר חול, פתיחה על ידי לחץ או חיטוך של קצה הזרע עם מספריים סטריליים
אם צריך אני אמצא לינקים

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
עגבניות שרי כבר סיימו את העונה לפני חודשיים.
נסה מנגולד או ברוקולי, הם גדלים בכיף בקור ונוחים מאוד לגידול.

ניפחתי אותם כבר במים אז אי אפשר לשפשף אותם בנייר זכוכית, פתיחה ע"י לחץ אני טורח רק אחרי שבוע.
שיטה נחמדה נוספת זה להנביט במגבות נייר עם קוטל פטריות מדולל כדי למנוע עובש, ככה אתה נותן לזרע יותר זמן עד שהעובש מתחיל לאכול אותו.

בינתיים נבט אחד הבוקר ואני מקווה שכבר נבט עוד אחד שהראה סימנים בבוקר.

chu6aka

New member
עגבניות שרי כבר סיימו את העונה לפני חודשיים.
נסה מנגולד או ברוקולי, הם גדלים בכיף בקור ונוחים מאוד לגידול.

ניפחתי אותם כבר במים אז אי אפשר לשפשף אותם בנייר זכוכית, פתיחה ע"י לחץ אני טורח רק אחרי שבוע.
שיטה נחמדה נוספת זה להנביט במגבות נייר עם קוטל פטריות מדולל כדי למנוע עובש, ככה אתה נותן לזרע יותר זמן עד שהעובש מתחיל לאכול אותו.

בינתיים נבט אחד הבוקר ואני מקווה שכבר נבט עוד אחד שהראה סימנים בבוקר.
:) תודה פונזי, כנראה שאצתרך לקרוא קצת גם על גידול ירק
אני מקווה שכל הזרעים שלך ינבטו בסוף
כשאני מסתכל על הזרעים שהזמנתי, כל אחת סביב 10$ , זה יהיה ממבאס אם חלק לא יצליחו לנבוט

isranabis

Active member
Veteran
פונזי אתה טועה לגבי זה שאסור לשוטר לחפש עליך כשאתה הולך ברחוב,בנוסף ברגע שתגלה התנגדות לחיפוש או התנגדות כל שהיא עם טיפה גוון של חוצפה בקולך או שהשוטר יחליט שהיה גוון של חוצפה בקולך אתה תמצא את עצמך אזוק וחבול לפני שתבין מה שקורה,אנחנו לא אמריקה ובישראל ברגע שנתפסו סמים לאף אחד לא אכפת אם היה צו חיפוש או לא אפילו במח"ש אמרו לי שלמשטרה מותר לחפש בלי צו אם מדובר בסמים למרות שבדקתי את החוק וזה לא נכון,אפילו העורך דין שלי אמר שלדעתו הגשה של בקשה לפסילת הראיות בגלל שלא היה צו זה ביזבוז זמן ,אני בכל זאת הולך על זה עד לעליון לצערי אין אף תקדים של פסילת ראיות בגלל שהושגו ללא צו אבל המשטרה ננזפה לא פעם על ידי בית המשפט בסוגייה הזאת

isranabis

Active member
Veteran
חשוב מאוד שכולם יבינו שהימים הטובים של הזרעים מאנגליה נגמרו הכל בגלל גלולות ההרזיה הלא חוקיות שמועברות בדיוור ישיר מאירופה לבית הלקוח אז עכשיו מחפשים גם במעטפות הקטנות ועכשיו פתאום הם קלטו את גודל התופעה של הזרעים אז הם מחפשים גם אותם וכשמחפשים אז גם מוצאים יגעת מצאת תאמין

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
אם שוטר הריח עליך סמים מותר לו לחפש עליך. זה חשד סביר.
אסור לו אם הוא לא הריח. אם הוא הריץ עליך חיפוש בגלל שהוא הריח גראס ולא מצא שום דבר אתה יכול לעשות לו בעיות.

ישראביס, שלי הגיעו יופי.

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
מה אתה רוצה, תפסו 80 זרעים ב4 חבילות.
מה יגידו, את האמת שכל חבילה עלתה 20 יורו? (יש קבלה לרוב בדואר רשום, לא?)
מה יצא מזה? כולה החרימו 800 שקל.

אבל!

אם תשקר ותגיד שתפסת 80000 שקל בזרעים סופר מיוחדים שיכולים לגרום לפסיכוזה ויצירת ברווזים שיכחידו כליל את אוכלוסיית הברווזים בישראל - עכשיו תפסת את ההדיוט הישראלי המצוי בביצים!
כוסומו החשישניקים האלו הורגים את הברווזים!!!

ברוכים הבאים למציאות. כאן מותר לשוטרים לשקר כמה שהם רוצים.
ואיזה אינטרס יש לכתב מחורבן להכניס דברים לפרופורציה?

chu6aka

New member
אני לא מבין למה בחדשות אני שומע על תפיסות של אנשים נורמאטיבים עם גראס, ולא על תפיסות של עבריינים עם הרואין ונשק
וואי זה מרגיז !!!
אני חייב בונג עכשיו

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
כי לא תופסים עבריינים עם הרואין ונשק, זה דורש יותר מידי מאמצים.
תחשוב מי יותר יתנגד וידע את הזכויות שלו - מעשני חשיש או סוחרי הרואין ונשק.

EL_TOPO

Member
נראה שעכשיו זה כבר רשמי, החזירים מצאו דרך מדוייקת יותר לעלות על חבילות של זרעים מחו"ל.
אני לא הולך להזמין שום דבר בזמן הקרוב, רק בביקורים באמסטרדם הכי בטוח להביא.

isranabis

Active member
Veteran
יש היום אחלה גנטיקה בארץ בחינם,ואני מתכוון לזרעים שיש לא מעט במריחואנה הרפואית שמחולקת בארץ, כל פעם שגידלתי מהזרעים האלה לא התאכזבתי יש כאן באמת גנטיקה טובה ושמגדלים אינדור מקבלים תוצאות מעולות הרבה יותר טובות מהרפואי שגודל בחוץ ובחממות

isranabis

Active member
Veteran
אם הולכים לחוקר פרטי ומבקשים ממנו לדעת מי האנשים שמאחורי הכינויים כאן בפורום? עד כמה זה קשה? והמשטרה עם המשאבים שלה לא יכולה לגלות? זה באמת מעניין אותי כי בכל מה שקשור למחשבים ותקשורת אני די בור