What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Zeptejte se na cokoliv, - konopné i nekonopné otázky

crazyben

Active member
Čau lidi, některý mě znaj z groweru... dlouho jsem tam byl neaktivní, po dlouhé době rozjel vlákno, ale nedokončil. Bůh ví co je s carlosem (už dlouho nefunguje ani owergrow), ale přecejen to pořád legal neni a protože grower zabezpečenej neni, postování tam jsem nechal být.

A protože mi ta komunita začla chybět, osvěžil sem registraci tady :D tak doufám že uplný mrtvo tu nebude :D

btw. nedělal tenkrát nějaký forko i Hlava? Nepřesunula se tam část z českýho groweru?
btw2. zkusime trochu rozhejbat... zejtra hodim nahodim vlákno fotky s rozjetym growem, jedu pod ledkama crazy (jako obvykle) jungle mix... DC Kush (doctor choice), Cherry Pie (sweet seeds), Triple G (royal queen), pineapple poison (suepr sativa seed club)
 
Last edited:

fukuoko

Member
Přijde mi, že hodně lidí je na facebooku v ruznych skupinach, ale samy decka a vetsinou jim to moc neroste. Groweru je skoda, co se s nim vlastne stalo? Zavreli ho nebo to proste skoncilo? Byl sem jen obcasny ctenar, tak nevim.)
 

crazyben

Active member
Netušim... podle mě neni uplně vyplej, jen byl roky neaktualizovanej, nezabezpečenej a nový prohlížeče tě tam už ani nepustí (možná z nějakýho starýho neaktualizovanýho pc by to šlo). overgrow taky nefunguje, bylo tam taky pár cz/sk lidí.

Pravda je že to na groweru upadalo dlouhodobě.
 

nikolajmorozov

Active member
Čau lidi, některý mě znaj z groweru... dlouho jsem tam byl neaktivní, po dlouhé době rozjel vlákno, ale nedokončil. Bůh ví co je s carlosem (už dlouho nefunguje ani owergrow), ale přecejen to pořád legal neni a protože grower zabezpečenej neni, postování tam jsem nechal být.

A protože mi ta komunita začla chybět, osvěžil sem registraci tady :D tak doufám že uplný mrtvo tu nebude :D

btw. nedělal tenkrát nějaký forko i Hlava? Nepřesunula se tam část z českýho groweru?
btw2. zkusime trochu rozhejbat... zejtra hodim nahodim vlákno fotky s rozjetym growem, jedu pod ledkama crazy (jako obvykle) jungle mix... DC Kush (doctor choice), Cherry Pie (sweet seeds), Triple G (royal queen), pineapple poison (suepr sativa seed club)
Hlava rozjižděl bohemiagrow nebo jak se to jmenovalo, ted ho hodne vidim aktivniho na youtube kde dela streamy jak hraje StarCitizen :D

btw jak pise Fukuoko tak na FB se nikdo nepresunul.. spis nez na fb je plno lidi na instagramu, (muj pripad) hrajou si se svyma genama a z osobnich duvodu nepostujou..
 

crazyben

Active member
Pánové, nerad bych vám kazil iluze, ale tady je to také mrtvé ;] ..

tady cz/sk sekce vypadá mrtvá, ale zbytek fora mi přijde živý ikdyž se tu zatim neumim uplně pořádně vyznat... géčko mi přišlo přehlednější.

Ale buh vi co je s carlosem...

Hlava rozjižděl bohemiagrow nebo jak se to jmenovalo, ted ho hodne vidim aktivniho na youtube kde dela streamy jak hraje StarCitizen :D

jj, taky sem tam chvilku byl aktivni... nedavno sem tam zabrousil a nejak se mi nepovedlo obnovit heslo ktery sem zapomel. Ale tam to bylo polomrtvy tak nejak stale...


btw. sem koukal že 01.11.2022 končí doména grower.cz - možná by bylo fajn rozjet forum znova. Co si pamatuju, tak tam bylo pár adminů který se snažili ikdyž o karlosovi už nic nevěděli delší dobu. Nebo by tam hlava mohl nahodit to svoje a se zaběhlym jménem by se věci možná hnuly... (btw. kdybych doma neměl kytky, tak si tu doménu regnu na sebe sám)
 
Last edited:

nikolajmorozov

Active member
tady cz/sk sekce vypadá mrtvá, ale zbytek fora mi přijde živý ikdyž se tu zatim neumim uplně pořádně vyznat... géčko mi přišlo přehlednější.

Ale buh vi co je s carlosem...



jj, taky sem tam chvilku byl aktivni... nedavno sem tam zabrousil a nejak se mi nepovedlo obnovit heslo ktery sem zapomel. Ale tam to bylo polomrtvy tak nejak stale...


btw. sem koukal že 01.11.2022 končí doména grower.cz - možná by bylo fajn rozjet forum znova. Co si pamatuju, tak tam bylo pár adminů který se snažili ikdyž o karlosovi už nic nevěděli delší dobu. Nebo by tam hlava mohl nahodit to svoje a se zaběhlym jménem by se věci možná hnuly... (btw. kdybych doma neměl kytky, tak si tu doménu regnu na sebe sám)
no, co je s carlosem... lidi maj rodiny, jiny starosti a bohuzel(nebo bohudik??!!) konicky sli krapet stranou))) to je i muj pripad.. zdravotni problemy se mne furt drzej a nas oblibenej konicek sel letos do ustrani.. nejspis letos pondam jen automaty aby tam to chilli, redkvicky a kedlubny nebyly furt samy a nebali se, hehe)))

na groweru byl v posledni dobe dost akticni aladinxx nebo jak mel nick, on to snad prebral po carlosovi ne??
 

crazyben

Active member
no, co je s carlosem... lidi maj rodiny, jiny starosti a bohuzel(nebo bohudik??!!) konicky sli krapet stranou))) to je i muj pripad.. zdravotni problemy se mne furt drzej a nas oblibenej konicek sel letos do ustrani.. nejspis letos pondam jen automaty aby tam to chilli, redkvicky a kedlubny nebyly furt samy a nebali se, hehe)))

na groweru byl v posledni dobe dost akticni aladinxx nebo jak mel nick, on to snad prebral po carlosovi ne??

co si pamatuju tak carlos na to jebal od ty doby co byl grower vyplej a pak znovu nahozenej (byl tam nejakej pruser mezi carlosem a hlavou - nechci do toho rejpat, ten rikal to a ten zas tohle) a ke konci pak byl tak nějak nezvestnej uplne ze nikdo o nem nic nevedel... aladin byl jenom mod (jeste s nekym... myslim že Zedy). Na server jako takovej atd vubec nemel pristup, jinak si myslim že by se zabezpeceni vyresilo a jelo by to dal :confused:
 
Last edited:

nikolajmorozov

Active member
co si pamatuju tak carlos na to jebal od ty doby co byl grower vyplej a pak znovu nahozenej (byl tam nejakej pruser mezi carlosem a hlavou - nechci do toho rejpat, ten rikal to a ten zas tohle) a ke konci pak byl tak nějak nezvestnej uplne ze nikdo o nem nic nevedel... aladin byl jenom mod (jeste s nekym... myslim že Zedy). Na server jako takovej atd vubec nemel pristup, jinak si myslim že by se zabezpeceni vyresilo a jelo by to dal :confused:

pravda! proto si vlastne Hlava zalozil bohemiagrow a odesel z groweru.. jako co si budem, s hlavou bych strasne rad prohodil par slov coz se mi uz asi nepostesti.. ale co me sere vic, ze uz se nemuzu podivat na svoje oblibeny vlakna :D trteba tvoje sileny mixy me bavili dost, ta ruznorodost a pest ze semene je neco jinyho nez mit pod 600w 9x criticala a jet na kseft(coz tam par lidi jelo a i se k tomu priznalo)..
 

nikolajmorozov

Active member
btw ty mas od nej lampu vid?? mas ji nejakej cas, tak jak se odvedcila? ja chci neco do 80x80cm a hps kvuli teplu a cene elektriny moc nechci... si ji mel v 100x100 vid? kolik si na ni mel odtah cca? neco kolem 350-400m3 za h??
 

crazyben

Active member
pravda! proto si vlastne Hlava zalozil bohemiagrow a odesel z groweru.. jako co si budem, s hlavou bych strasne rad prohodil par slov coz se mi uz asi nepostesti.. ale co me sere vic, ze uz se nemuzu podivat na svoje oblibeny vlakna :D trteba tvoje sileny mixy me bavili dost, ta ruznorodost a pest ze semene je neco jinyho nez mit pod 600w 9x criticala a jet na kseft(coz tam par lidi jelo a i se k tomu priznalo)..

jop... hele výnosy nikdy nebudou ideální, občas je šílenost zkrotit rozdíly mezi sativníma a indikovýma, ale baví mě to... a hlavně to dělám pro sebe a nebaví mě hulit jeden model :smoker:

jj od Frynka... mam už ji celkem dlouho... prvně jenom 200w, později sem si nechal upgradovat na 650w s regulací a i s nějakym "červenym" čipem. Ano měl sem 100x100 ale neběží to naplno - mam devítistuňovou regulaci a pokud je to rozdělený rovnoměrně tak tam pouštim cca 390w, změřený to ale nemam... hele s odtahem uplně na pohodu - prima klima 360 m3/h s regulací a běží tak na polovinu i v tomhle počasí, kdy sice nejsou největší pařáky, ale teploučko už je taky pěkný. Oproti sodíku nebe a dudy s teplotou... ono to jako topí taky, ale prostě to nezáří dolu se světlem na kytky jako sodík, znáš takový to teploučko, když dáš ruku pod rozpálenej sodík... stejně jako když hřeje slunko, to u ledek tak uplně není, ale to teplo se vedením z čipu přenese na chladič, odtud do vzduchu kterej okamžitě bere odtah pryč, takže se to dá uchladit o moc líp.

Sem s tim spoko, chvíli sem se znova učil, je to fakt něco jinýho než sodík, ale pohoda... a hlavně s tou devítistupňovou regulací je to docela univerzální lampa od malejch skříněk po náhradu šestikila.

Frynka kontaktuješ snadno ;) http://frynk-led.com - má tam mail a threema id

Kdyžtak pozdravuj ;) měly s pár klukama soukromou skupinu, chvíli sem tam s nima zevlil ale postupem času jsem nebyl uplně moc aktivní tak jsem byl vyřazen (což chápu)
 
Last edited:

pMiii

Active member
Zdarec, našel by se někdo s masti ? Pro kočku, špatně se jí hojí noha a má to otevřené až na kost, potřebujem to obvazovat, to co jí dal doktor je slabota. kdyžtak pm nebo klidně tady cokoliv podebatuji
 

crazyben

Active member
Promiň ale mastičky nedělám a nevím... nejsem si ale jistej zda je mast vhodná na otevřený rány, to asi spíš ne.
 

pMiii

Active member
Na otevřený to vhodný úplně nebude, okolo rány jo a možná nějaký mix s antibiotickýma mastěma dohromady
 

nikolajmorozov

Active member
mel bych dotaz na nekoho kdo rozumi eletrice.. kdyz mam v baraku jeste starou eletriku(hlinik) a narazove by se spinalo o 300 - 400w vic nez je stabilne, myslite ze by padali pojistky? jednalo by se o led svetlo a jelo by hlavne pres noc kdy je vetsina veci(sporak, tv, vetraky) vypnuta, tak by to takovej "sok" bejt nemusel ne?! dik za odpoved
 

fukuoko

Member
Problém s hliníkem je ten, že se pod šroubky vyvyklá a pak ten drát prostě po čase z toho šroubku v zásuvce upadne a může se zkratovat o druhý pól. V kombinaci se starou elektroinstalací (komunistický jističe, samodomo zapojení) to pak může dělat bum. Moc nechápu co je o 300 - 400 W víc než stabilně, pokud máš jistič na 16 A s průběhem B (standard) tak by to mělo vydržet 3680 W a nárazový proud těch led panelů není zase tak hrozný. A taky záleží co na tom okruhu máš za další spotřebiče, ale předpokládám že LED panel máš do 1 kW tak to bude cajk. Jediný, co pro klid duše můžeš udělat, je zkontrolovat v příslušných zásuvkách stav kabeláže a když tak to poutahovat (s vypnutým jističem ofc, případně řekni někomu kdo trochu ví..).
 

spachal

Well-known member
Veteran
Pokud by jističe vypadávaly jen při zapnutí (nárazově), dají se vyměnit za 'pomalejší', to je to písmenko A,B,C, takzvaná charakteristika jističe. Většinou se osazují 'béčka', takže výměna za C. Ovšem se stejnou hodnotou jističe, je nutné pochopit, že jistič jistí vedení a ne naopak. pokud bude jistič padat na přetížení, tak tohle nepomůže.
A nenechte se mýlit, obzvláště LEDkové zdroje si při startu pápnou opravdu s gustem, sice na velmi krátkou chvíli, ale přesto. Například u ELG-150 to je 65A, jednoduchým výpočtem zjistíte že je to cca 15.600W .. dá se to řešit i třeba omezovačem náběhových proudů.
A bacha na jednu věc, ve starých barákách bývá ještě občas zapojení typu TN-C, což v blbé kombinaci je životu nebezpečná věc a například zde není možné použít ani proudový chránič. Doporučuji v tom případě alespoň před připojením googlit.
 

Moltres

New member
Čaute všichni, Grower i Overgrow mi normálně jede, jen se připojuji přes Tor browser a musím odklikat výhružky o ztrátě anonymity. Jde to prohlížet zatím vše normálně. Jenže si tam píšu sám se sebou mi přijde. To, že nejsou zaplacené https certifikáty defakto zabraňuje všem k běžnému přístupu na tu stránku. Háže na to admin holt úplného bobka, což je dle mého nesmírná škoda. Crazyben mě trochu vyděsil tou expirací domény. To už bude fakt průser. Jednak přijdeme o možnost podívat se do svých starých pěstů a taky o kontakty na lidi.. To mě moc mrzí, co si budem povídat, asi od hodně lidí z vás to byla vstupní brána do světa konopí a mezi komunitu. Jestli to v tom listopadu utne, tak uroním slzu 😢
 

Latest posts

Latest posts

Top