What's new

Zeptejte se na cokoliv, - konopné i nekonopné otázky

nikolajmorozov

Active member
zdarec! mel bych 2 otazky.. prvni nemi tak podstatna, spis druha:D
na dvou automatech(bubba kush auto - hso) sem nasel tyhle zverstva.. co sem nasel par fotek tak stonkova plisen? jde to jakoby od stonku a jde to do novejch vetvi, listu a starsich “hlavnich” listu co jdou z hlavniho stonku.
picture.php

picture.php


ted ta hlavnejsi.. nez zacnu plachtovat tak bych z kazdy kytky chtel treba 2 klony a po smoke reportu bych si “matku” z top kytek nechal a jel pristi rok(pokud bude nejakej kros extra rychle zrat tak na guerilu, tu bych projistotu prosti rok asi zkusil) v level up foliaku.. k otazce, pokud bych jako treba na fotce vzal celou vetev a z kazdyho novyho patra(kde by byli dva vyhonky) udelal rizky? proste.. na fotce co prikladam bych teoreticky chtel udelat 4 klony, slo by to??
picture.php


diky za odpoved a at se dari!)))
 
D

DeMokraT

Záleží na tob?, pokud chceš vitální klon nebo malou vetyvku rozjet do matky máš ?as atd , nicmén? z v?tve z fotky bych ud?lal klon jeden ?ez jak máš ruku a druhej menší z ty v?tývky u ruky a ješt? by technický zbylo na t?etí klon zbytek v?tývky ale víc nevidím , spodky u stonku otrhavam ty nenarves ani do rw bez zlomení prakticky
 
D

DeMokraT

Ad stonek plíse? oskrabat , ob?as se zachrání neco. a prevence asi na noc dovnit? , m?žeš zkusit postriky preventivn?...každej rok je n?co n?kde :D
 

A. Jones

Active member
Ja som nedavno z dovodu maleho poctu vetvi rezal rovnakym stylom, 1 internoda 2 listky a 5cm stonka, zakorenilo, a rastie to bez problemov.
Myslim si ze to bude ok.
 

Rumburak

Active member
tou lamou sem myslel ty co nakupujou bezhlav? podle jména odr?dy, když tak nenakupuješ tak logicky tam nespadáš ne? ale zase když nechápeš tuhle logiku, možná ses tam sám za?adil? :D v?bec jsem nev?d?l, že jsi na instagramu.. jinak jsi ale borec, žes tu nedal 7 let nic. a v?bec nejsi namachrovanej, super.

instagram je nej. a sem rád, žes sis našel ?as, odtrhnul ses od instagramu a po 7 letech!!! nás oblažils svými výtvory LOL neuv??iteln? skv?lej jsi. :D a hlavn? v?bec ne namachrovanej LOL a když píšeš KURVA cítíš se u toho líp? jako v?tší borec? tak to je fajn, že ti to pomáhá :D

jestli n?kdo ?ekne o situaci, kdy n?kdo p?stí pár rostlin s rizikem, že se mu v byt? nad ráném objeví urna komando zakuklenci s automatama v ruce, vystraší jeho d?ti k smrti a zast?elí psa, protože bránil rodinu, pak ho budou potahovat jako kriminálníka,
.. nervy u soudu, s tím, že m?že dostat dva roky, a když má dost sušiny, aby na n?j hodili distribuci, tak i šest let.. že to je koní?ek, tak to snad i výraz lama nebo idiot je p?íliš slabý.

View Image

Mahakala,nikde nepisu ze mam instagram,ty mas evidentne stale potrebu nekoho urazet a delat ze sebe super mastra,bohuzel ja z tebe nekadim borce,ba naopak si myslim,ze prave kvuli takovym jako jsi ty tady spusta lidi nic nedava protoze pak s tebe zacnou padat ty tvoje chytrosti a kazdy se radsi na to vyprdne,urazet umis opravdu perfektne,to klobouk dolu,nekomentuj moje veci a svoje mindraky si res jinde,nazdar super borce,modlo,hvezdo a uz nevim co zdarvim ze Spanelska do zaprdeneho Ceska.
 

nikolajmorozov

Active member
me je do toho hovno ale nechcete si to resit spis v pm??! protze me sralo ma groweru jak nekdo resi 3 stranky pocovinu o pruplavhu nebo ev a tady to jede semenama.. nechcete z icmagu delat grower kde kazdej picuje kazdyho snad.. proto sem z toho trilobit fora presel sem, vidina pratelstvy..

Mahakala,nikde nepisu ze mam instagram,ty mas evidentne stale potrebu nekoho urazet a delat ze sebe super mastra,bohuzel ja z tebe nekadim borce,ba naopak si myslim,ze prave kvuli takovym jako jsi ty tady spusta lidi nic nedava protoze pak s tebe zacnou padat ty tvoje chytrosti a kazdy se radsi na to vyprdne,urazet umis opravdu perfektne,to klobouk dolu,nekomentuj moje veci a svoje mindraky si res jinde,nazdar super borce,modlo,hvezdo a uz nevim co zdarvim ze Spanelska do zaprdeneho Ceska.
 

nikolajmorozov

Active member
jo ty myslis pratelstvi jako staveni takze i ?! fakt na foru o pestovani rostlin resis tvrdy a mekky i/y?! tvoje starosti bych chtel mit..



edit: ja reaguju kvuli tomu, ze se tady zacinaj lidi hadat jak ja groweru odkud sem prisel sem... podle mne dulezitejsi, proc tu nejsou prispevky od hlavy a jsou smazany... treba jeho thread kde plachtoval nejakejch 400 neco kytek tu neni ale pred asi 3-4 rokama sem na to tady koukal..

Anebo taky každej ?eší ?eštinu a p?eklepy
Do tý doby nem?žeme bit kamarády wyrtuelne už v?bec mee
 
D

DeMokraT

Ahojte
Náhodou nevíte co to jak to vyresit, já už zapomn?l , po ruce mám tabák ... Myslím že jsou tam ?erný svinky
picture.php
 

elanius

Well-known member
Veteran
leafhoppers, jeden ti tam zrovna sedi na listu :D Byt tebou neresim to, venku to rostlina v pohode zvladne.
 

nikolajmorozov

Active member
cusss, je tu nekdo kdo ma zkusenost nebo aspon vi vic nez se dozvim na netu o praci v konopnym prumyslu v usa? v cr to je v nedohlednu, vsechno me tady sere, chci cestovat a poznat neco novyho.. idelane californie nebo colorado
 

Naturalgazda

Active member
Nazdar. Nech sa ti v tom pláne zadarí aj ke? treba po?íta? s tým, že je to proste priemysel. Takže je to inak nastavené ako fakt poctivé farmár?enie, Možno nejakú malú firmu....hm.... ?au
 

spachal

Well-known member
Veteran
cusss, je tu nekdo kdo ma zkusenost nebo aspon vi vic nez se dozvim na netu o praci v konopnym prumyslu v usa? v cr to je v nedohlednu, vsechno me tady sere, chci cestovat a poznat neco novyho.. idelane californie nebo colorado

Myslim si, ze jsi na spravnem foru, ale v nespravne sekci a pises nespravnym jazykem :))
At se zadari! :tiphat:
 
D

DeMokraT

Nemá n?kdo prosím dobrý automaty seminka ? P?ípadn? tip na osv?d?ené regulars... Díky
 

nikolajmorozov

Active member
cauves, myslite ze jde pouzit rockwoolova kostka dvakrat??



pred tejdnem sem si narezal nekolik klonu.. pulka ze vitalni ale pulka mi zvadla a po rozriznuti dvou kostek sem nevidel zadnej naznak korenu(jen zbytky stimulaxu) tak sem jich par zkusil vytahnout a sli skoro samy. tak ze bych udelal treba pul centimetru vedle stary diry novou a pichnul do toho novy klony?! slo by to nebo to je blbost?!


dik za odpoved!
 

spachal

Well-known member
Veteran
No, jak to napsat slusne .. asi by to slo, ale vzhledem k cene rw, ma smysl to takhle resit? :]
Kup si rw rohoz pro hydrosystemy a narez si kostek co hrdlo raci, v rozmeru, jaky vyhovuje. Stoji to par kacek, tak proc setrit na spatnem miste .. Pokud nevis, co to je, hledej Agra-Wool nebo Grodan rohož.

A jen pro info, po tydnu moc rizku nezakoreni, resp. je to vyjimka, ze by po sedmi dnech uz prorostly korinky. Pokud rizky zvadnuly, bud mas rw moc suchy, nebo jsi neseriznul konec, pripadne delas velke diry pro stonek. Ja rizky nijak nezakryvam a s vadnutim opravdu nemam zadny problem.
 

nikolajmorozov

Active member
no resit, jmenuje se to tu "zeptej se na cokoliv"... :D jasny cena je nizka a tu neresim, jenze v mem okoli zrovna moc zahradnictvi kde maj rockwool neni.. v obi na me koukali a furt me hnali do stavebnin, prej jedine substrat na rizkovani nebo jiffy.. vyuzil bych to jen na par rizku, ctyri-pet z jedny kytky nez zacne poradne kvest..


jojo, problem byl v suchejch kostkach spolu se zbytecne velkou dirou.. tim vitalnim sem myslel, ze se kytky nijak nezkroutili a drzej sebe i listy pekne vzprimene:))
No, jak to napsat slusne .. asi by to slo, ale vzhledem k cene rw, ma smysl to takhle resit? :]
Kup si rw rohoz pro hydrosystemy a narez si kostek co hrdlo raci, v rozmeru, jaky vyhovuje. Stoji to par kacek, tak proc setrit na spatnem miste .. Pokud nevis, co to je, hledej Agra-Wool nebo Grodan rohož.

A jen pro info, po tydnu moc rizku nezakoreni, resp. je to vyjimka, ze by po sedmi dnech uz prorostly korinky. Pokud rizky zvadnuly, bud mas rw moc suchy, nebo jsi neseriznul konec, pripadne delas velke diry pro stonek. Ja rizky nijak nezakryvam a s vadnutim opravdu nemam zadny problem.
 

Latest posts

Latest posts

Top