What's new

Zeptejte se na cokoliv, - konopné i nekonopné otázky

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
už vím co to je. je to od Douglas.Curtis.. a je to ecsd x c99 zk?ížená s original diesel x c99 od ?lena MJPassion.. takže to je hezkej mix. nemusí to být špatný.. jak to ?íkáš, je to špatn?, ten kdo to dává ven za prachy by to m?l mít otestovaný, zákazník není pokusný králík, když si ?lov?k uv?domí co všechno musí riskovat a kolik ?asu tím m?že ztratit pokud to není dob?e ud?laný.. i když tohle je fund raiser no.. takže bys jako podpo?il icmag.. ale to bys i s t?ma co sem jmenoval a jsou otestovaný, jen sem se snažil poradit. d?lej co uznáš za vhodné..
 

grubba

Active member
.. jak to ?íkáš, je to špatn?, ten kdo to dává ven za prachy by to m?l mít otestovaný, zákazník není pokusný králík, když si ?lov?k uv?domí co všechno musí riskovat a kolik ?asu tím m?že ztratit pokud to není dob?e ud?laný.. i když tohle je fund raiser no.. takže bys jako podpo?il icmag.. ale to bys i s t?ma co sem jmenoval a jsou otestovaný, jen sem se snažil poradit. d?lej co uznáš za vhodné..
Tak by to fungovat mela,ale jak sam vis tak nefunguje,vetsina dnesnich seedbank jen krizi jedno s druhym a pak to posilaj rovnou na trh,podle toho to taky vypada,samej hermac,kytky co nic nevidrzi atd. to radsi podporim nejakyho nadsence.
 

grubba

Active member
a obcas se riskovat vyplati,kdyby vsichni jeli jak ty pises jen overeny modely,tak jich pulka ani neni,protoze vznikly prave proto,ze se nekdo nebal riskovat a dal vyklicit semena co nekde dostal,nasel a podobne.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
a obcas se riskovat vyplati,kdyby vsichni jeli jak ty pises jen overeny modely,tak jich pulka ani neni,protoze vznikly prave proto,ze se nekdo nebal riskovat a dal vyklicit semena co nekde dostal,nasel a podobne.

neplet jabka a hrušky, já mluvím o koupi semen, ne že by n?dko n?komu n?co dal LOL.. pokud prodejce prodává netestované semena, je to podvod na kupující. te?ka. riskem sem m?l na mysli kriminál.. což riskujem denn?, ne ob?as LOL až t? p?ijdou vybrat m?žem o tom diskutovat, do té doby zdá se, si to neuv?domuješ dost..
 

grubba

Active member
neplet jabka a hrušky, já mluvím o koupi semen, ne že by n?dko n?komu n?co dal LOL.. pokud prodejce prodává netestované semena, je to podvod na kupující. te?ka. riskem sem m?l na mysli kriminál.. což riskujem denn?, ne ob?as LOL až t? p?ijdou vybrat m?žem o tom diskutovat, do té doby zdá se, si to neuv?domuješ dost..
dneska je 99% seedbank podvodnici co svy semena netestujou a kdyz kupujes semena od typka z fora tak musim s nejakym rizikem pocitat.nekdo to riskne,jinej potrebuje tisic reportu a doporuceni.to ty si pletes jablka z hruskama,ja se s tebou bavil o semenech a o risku nakupu netestovanejch seminek,ne o rizikach co obnasi pestovani.no a aspon,ze ty jsi dost uvedomnelej,aby jsi tu posuzoval druhy
 

sensi23

Active member
Veteran
Zdar cece.. ja koupil 2 fem pakly karma bitch od rare dankness..kazdej pakl stal 2700 za 6 fem semen..vyklicilo mi z tech 12 semen 9 kytek a 9 hermacu..riskoval.jsem.3 mesice kriminal..plytval svetlem,mistem a vypestoval jsem asi 200 000 semen a ze zbytku sklizne jsem vypral.asi 10 g bubble hashe.. Takze v tomhle davam Mahovi za pravdu..Riskujes postih,stoji te to nemale financni prostredky a pak stejn? nemas co do huby, protože borci se nenamahali to otestovat a pustili to na trh..Pointu jsem pochopil na 100% ..Snazil se ti jen poradit,abys nedopadl jako ja..
 

grubba

Active member
Zdar cece.. ja koupil 2 fem pakly karma bitch od rare dankness..kazdej pakl stal 2700 za 6 fem semen..vyklicilo mi z tech 12 semen 9 kytek a 9 hermacu..riskoval.jsem.3 mesice kriminal..plytval svetlem,mistem a vypestoval jsem asi 200 000 semen a ze zbytku sklizne jsem vypral.asi 10 g bubble hashe.. Takze v tomhle davam Mahovi za pravdu..Riskujes postih,stoji te to nemale financni prostredky a pak stejn? nemas co do huby, protože borci se nenamahali to otestovat a pustili to na trh..Pointu jsem pochopil na 100% ..Snazil se ti jen poradit,abys nedopadl jako ja..


Jak jsme rikal dnesni seedbank na nejaky testovani s...,ale tohle je typek z fora a u nej se musi z rizikem pocitat + podporis ICmag.Navic 40 Liber neni nijak zavratna castka,co by cloveka zruinovala a kdybch to jel, tak na porve urcite nepojedu jen tohle,abych nedopadl podobne.Kazdopadne jsem si udelal radost a koupil neco jineho.
 

sensi23

Active member
Veteran
Jak jsme rikal dnesni seedbank na nejaky testovani s...,ale tohle je typek z fora a u nej se musi z rizikem pocitat + podporis ICmag.Navic 40 Liber neni nijak zavratna castka,co by cloveka zruinovala a kdybch to jel, tak na porve urcite nepojedu jen tohle,abych nedopadl podobne.Kazdopadne jsem si udelal radost a koupil neco jineho.

Jj napohodu..Vsak jo taky si obcas takhle radost udelam..a nekdy to i vyjde.Kolikrat je nekdo z fora lepsi nez renomovane seed banky.Tak preju hodne stesti a at to dobre dopadne..
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
. Takze v tomhle davam Mahovi za pravdu..Riskujes postih,stoji te to nemale financni prostredky a pak stejn? nemas co do huby, protože borci se nenamahali to otestovat a pustili to na trh..Pointu jsem pochopil na 100% ..Snazil se ti jen poradit,abys nedopadl jako ja..

p?esn? tak sem to myslel. díky :D snaha marná ovšem.. ješt? bych dodal, že cannacopia a nugget shiner, které jsem uvedl, nejsou žádné velké seedbanky jako DNA nebo sensi seeds.. to jsou práv? ti malí nadšenci, které bych podpo?il. z mé zkušenosti, když sou na to dobrý reporty s fotkama od správných ?len?, tak to bývá v?tšinou dobrý. proto sem chodím na icmag, abych si p?e?etl ty názory na genetiku, že jo? :D
 

Rumburak

Active member
Bohužel musím naprosto souhlasit,za posledních p?t let šlo takhle do koše minimáln? 15 pakl? semen,ve kterých prost? nebylo nic co by za to stálo,bohužel ale tak to dneska chodí,všechno rychle naprcat a šup s tím do kšeftu,proto se už radši delší dobu snažím d?lat vlastní v?ci,ze kterých m? padají mnohem lepší kytky,zlatý starý Rascal a staré v?ci od Subcoola.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
jj good info, proto tady to forum je, abychom si tu poradili a p?edali si ty informace.. tady na icmagu je tuna informací v r?zných jazycích. použití t?chto informaci ovšem vyžaduje jistou míru inteligence, ale i tak prost? bude n?kdo nakupovat bezhlav? jakoby žádné takové forum nebylo. asi n?jaká zlatá generace instagramu nebo co? :D hahahaha




giphy.gif
 

Rumburak

Active member
NO tak u m? to zrovna není o bezhlavém nakupováním,spoust? t?ch pakl? jsem dostal zadarmo,t?eba takový Bodhi tady má celkem dobré refernce a sv?te dív se ze ?ty? r?zných pakl? pouze jedno dobré pheno,the pug to samé,rare dankness to samé a tak bych mohl pokra?ovat do nekone?na,jenom seno tak kde je instagram a ty tvoje lamy?Když už mám do n??oho dát své prachy tak si dám kurva záležet na tom co koupím a vždy si rád p?ihodím n?co nového na test do matkárny,je to o koní?ku ne o tom být nejv?tší borec na foru,proto jsem tady minimáln? 7 let nedal ani hovno,the end.
 

Rumburak

Active member
No a abych nebyl totaln? OT tak za m? bych doporu?il pokud n?kdo pokukuje po dobrých semínkách rozhodn? Uprising seeds,ten ?lov?k opravdu ví co d?lá a navíc je to dobrej borec a žádný namachrovaný idiot.
 

Naturalgazda

Active member
Zdar chlapi. Za?al som tu viac chodi?, tak je dos? možné, že ma tu na fóre zaregistrujete. Skúsim zrejme aj vlákno v sekcii Ace Seeds resp. ob?as tam nie?o postnem, kedže pôjdem nie?o od nich. A s tými semenami je tak no........., ale ja som zatial spokojný. Vä?šinou všetko ok.
 

grubba

Active member
jj good info, proto tady to forum je, abychom si tu poradili a p?edali si ty informace.. tady na icmagu je tuna informací v r?zných jazycích. použití t?chto informaci ovšem vyžaduje jistou míru inteligence, ale i tak prost? bude n?kdo nakupovat bezhlav? jakoby žádné takové forum nebylo. asi n?jaká zlatá generace instagramu nebo co? :D hahahaha




View Image
Kdyz uz mluvime o hledani informaci tak na ten EOSD jsem narazil tady a myslel jsem,že by to treba mohlo nekoho zajimat.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=374261
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
NO tak u m? to zrovna není o bezhlavém nakupováním,spoust? t?ch pakl? jsem dostal zadarmo,t?eba takový Bodhi tady má celkem dobré refernce a sv?te dív se ze ?ty? r?zných pakl? pouze jedno dobré pheno,the pug to samé,rare dankness to samé a tak bych mohl pokra?ovat do nekone?na,jenom seno tak kde je instagram a ty tvoje lamy?Když už mám do n??oho dát své prachy tak si dám KURVA záležet na tom co koupím a vždy si rád p?ihodím n?co nového na test do matkárny,je to o koní?ku ne o tom být nejv?tší borec na foru,proto jsem tady minimáln? 7 let nedal ani hovno,the end.

tou lamou sem myslel ty co nakupujou bezhlav? podle jména odr?dy, když tak nenakupuješ tak logicky tam nespadáš ne? ale zase když nechápeš tuhle logiku, možná ses tam sám za?adil? :D v?bec jsem nev?d?l, že jsi na instagramu.. jinak jsi ale borec, žes tu nedal 7 let nic. a v?bec nejsi namachrovanej, super.

instagram je nej. a sem rád, žes sis našel ?as, odtrhnul ses od instagramu a po 7 letech!!! nás oblažils svými výtvory LOL neuv??iteln? skv?lej jsi. :D a hlavn? v?bec ne namachrovanej LOL a když píšeš KURVA cítíš se u toho líp? jako v?tší borec? tak to je fajn, že ti to pomáhá :D

jestli n?kdo ?ekne o situaci, kdy n?kdo p?stí pár rostlin s rizikem, že se mu v byt? nad ráném objeví urna komando zakuklenci s automatama v ruce, vystraší jeho d?ti k smrti a zast?elí psa, protože bránil rodinu, pak ho budou potahovat jako kriminálníka,
.. nervy u soudu, s tím, že m?že dostat dva roky, a když má dost sušiny, aby na n?j hodili distribuci, tak i šest let.. že to je koní?ek, tak to snad i výraz lama nebo idiot je p?íliš slabý.

giphy.gif
 

elanius

Well-known member
Veteran
Zdar lidi,

Nedrzi nekdo ecsd klon, idealne bez viru? :D
Stale mam samca SDbx2 ktereho sem na ecsd sice uz pouzil ale semen bylo malo...odmena zarucena x)
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Zdar lidi,

Nedrzi nekdo ecsd klon, idealne bez viru? :D
Stale mam samca SDbx2 ktereho sem na ecsd sice uz pouzil ale semen bylo malo...odmena zarucena x)
Já mám snad bez viru :D V r?stu žádný známky nepozoruju, ale nekvetl jsem ho ted. Cca do tejdne pujde ven na refresh, takže pokud nesp?cháš, tak za m?síc bude ideál ?as ho zdravýho ?íznout.
 

Latest posts

Latest posts

Top