What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Zene nélkül mit érek én?!

Széklet Nagyúr

Active member
Nem mert rákot kapnék. Sklipnotnak még annak idején volt 3 egész jónak mondható száma amire egy-két alkalommal lehetett jókat pogózni 16-20 éves hullarészegen, aztán utána kb nem csináltak semmi eredetit hanem kb már a második albumnál full kicsapódott rajtuk, hogy mostantól azt a formulát fogják ismételgetni haszonszerzés céljából amivel az elsőnél "befutottak" meg kb az egyetlen jót amit el tudok róla modnani , hogy egy jó korszakra emlékeztet, másrészt meg ráébreszti az embert arra a rideg valóságra is, hogy lassan már mindenen és nagyrészt mindenkin lóg egy árcédula.

 
Last edited:

Széklet Nagyúr

Active member
Azért én óvatosan fogyasztanám a kultúrát, ez a sok identitás hiányos nyomorult ember aki fogyatékkal él egy kisgyerek érzelmi világában sem egyik pillanatról a másikra került elő a semmiből.
 

Széklet Nagyúr

Active member
Nem vágom mi a menő, mert az a kevés is ami itt ott betolakszik az ember hátköznapjaiba attól én fizikai fájdalmat érzek a fejemben, olyan fajtát amit a németek érezhettek amikor legéppuskáztak meg felkötöttek három falut két partizán miatt.

Sokkal jobb világban élnénk, ha a közszolgűlati rádiókon kétmondatos nyekergés helyett egész nap sátánista ambient menne meg az ős öregeknek kántálnának.
 

Széklet Nagyúr

Active member
Kábé mémekké dekonstruálnak mindent aztán itt az eredménye: Egy kibaszott nagy tumor a kényelmi társadalom heréjében.

EDIT. : A dekonstrukciót nem a videóban szereplő elemző ember munkásságára értem, hanem az irányvonalra amit kifiguráz illetve ami a mai "kultúrát" meghatározza.
 

Széklet Nagyúr

Active member
Félreértés ne essék nekem nem a mémekkel van bajom, leginkább azzal ,hogy az emberek orrba-szájba trivializálják meg közben fingjuk sincs a lényegéről. Maga a mémelés - amikor pusztán a legelemibb alkotó elemeit felhasználva képes az ember közölni egy gondolatot vagy egy eszmét - külön művészet főleg humorral keverve - amit a fugira csinál az elemzővideóban lényegében, egy rakás szar mémből csinál egy jó mémet - a baj az, hogy ez azért nem teljesen veszélytelen : A bolsevizmus meg a nácizmus is mémek voltak.

Meg itt egy takarításhoz kiválló motivációs videó.

 
Last edited:

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ideért a zámérikás álom, meg a sok gyopár ilyen hogyishíjják azok a magyarcoelhók nem jut eszembe a kifejezés ilyen valami motivációs tréner vagy mi a zistenfasza
na szóval az ilyen kötsögdudák, mint eze----
attores-szabo-peter-eloadasa-jegyek-budapest-papp-laszlo-sportarena.jpg
 

Széklet Nagyúr

Active member
Nem hiába mondta a huszadik század szaremberjeinek egyik legnagyobbika, lenin : Ha itt az ideje felkötni a kapitalistát, a kapitalista fogja eladni hozzá a kötelet. ( ezzel gondolom a nagy ZSÍROS FORRADALOMRA gondolt ami marxcsicska szkifijében jósoltakkal ellentétben nem nagyon akart magától megtörténni... ) Kapitalizmus nem tökéltes rendszer az igaz de ez a legjobb amit eddig kiatlált az emberiség. Egyébként az igazi gáz az, hogy már elég lelkibeteg van ahhoz, hogy piacot lehessen belőlük csinálni.

Click image for larger version  Name:	quote-i-m-so-despondent-about-everything-everything-i-try-goes-totally-wrong-there-s-no-escape-joseph-goebbels-92-7-0728 (1).jpg Views:	1 Size:	45.7 KB ID:	17997071

A képen látható uriember egy a Wiemar-i köztársaság ismertebb "következményei" közül.
 
Last edited:
Top