What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Zene nélkül mit érek én?!

Széklet Nagyúr

Active member
Kivakarták németországot a weimari köztársaság pöcegödréből de kb ennyi, minden mást elbasztak, a végén ugyanaz a fellegekben élő utópia bálványozás volt egy vámpírkodáson alapuló fenttarthatalan gazdasági rendszerrel mint az összes többi szocializmus, a 12 éves ténykedésük végén meg csak a szövetségesek jóindulatának volt köszönhető, hogy egyáltalán létezik még a térképen németország. Voltak jó meglátásaik meg csináltak jó dolgokat ( fejen koppintották shlomót hehhe ), de a végén az egész egy olyan célt szolgált ami németország totális pusztulásához vezetett.

A kannabisz sátánizmusé a jövö egyébként is.
 

bat939

Active member
A zeneelmélet bizonyos alkotói szerint a 432 Hz-es A matematikailag konzisztens az univerzummal: ezen gondolat hívei között volt Giuseppe Verdi is, akiről aztán elnevezték a Verdi A-t, avagy a 432 Hz-es A-t. Verdin túl Mozart is erre a frekvenciára hangolta zenéjét, úgy tapasztalták (állítólag), hogy a közönségben természetes jóérzést vált ki. Verdi a ráébredést követően felkereste az Itáliai Zenészek Kongresszusát, hogy a 432 Hz-et tegyék standard hangolássá. A javaslatot 1881-ben egyöntetűen elfogadták ma mégis a 440 Hz a standard.

Nem tudtam, mivel magyarázzam a miértet így kimásoltam ezt. Tudom, ez nem elég, de be vagyok tépve. :biglaugh:
Persze Mozartra senki sem fog partizni, de szerintem nem mindegy mit hallgatunk.
 

Solon

Well-known member
Teljesen mindegy mit hallgatsz, ez nem olyan, mint a táplálkozás, amit le lehet vezetni alapanyagokra. Ez művészet, értékelése és élvezete szubjektív. A művészet lényege, hogy érzelmeket váltson ki és jó esetben az érzelmek tömkelege katarzissá eszkalálódik az egyénben. Szal tegye fel a kezét, aki nem dajdajozott még feketepákóra, kokainnal és kurvákkal, egy adriai jachton...

Ezt meg ide rakom, szalvétával fogtam meg, hogy neked is megfeleljen :D

 

bat939

Active member
Jó, és mi van akkor, ha minden egyes érzelem, frekvencia? Esetleg a gondolatok is? Ott van egy kollektív tudat is. Ezekre ma már nem lehet azt mondani, hogy jelentéktelen dolgok.

A zenét köszönöm szépen, eztet már szeretem. :biggrin:
 

f2obsession

Active member
Teljesen mindegy mit hallgatsz, ez nem olyan, mint a táplálkozás, amit le lehet vezetni alapanyagokra. Ez művészet, értékelése és élvezete szubjektív. A művészet lényege, hogy érzelmeket váltson ki és jó esetben az érzelmek tömkelege katarzissá eszkalálódik az egyénben. Szal tegye fel a kezét, aki nem dajdajozott még feketepákóra, kokainnal és kurvákkal, egy adriai jachton...

Ezt meg ide rakom, szalvétával fogtam meg, hogy neked is megfeleljen :D



Magyar seggbe magyar lófasz!

 
Top