What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

W plenerze z polak(ami) :D

T

technoMAXgrower

No zaliczylem tak kilka ban ale na szlaku na wysokosciach wolalem sie nie zapierdalac. Jeszcze bym schizke zalapal i nie wszedł na Sniezke, a musiałem isc od samego dołu bo ciulowy wycig nie działał. ale oplacalo sie isc z buta bo na wyprawie tej wystrzelalem cala karte 2Gb w swoim aparacie. Widoki i pogoda byly piekne jak na jesien to wrecz wymarzone.
W wolnych chwilach tloczylem outdoorka black cherry, se jednego klona posadziłem i paliłem go wtedy jeszcze nidojrzalego ale jestem zaskoczony jakie dobre ziolko wyszlo krzak rosl w kokosie, dawalem mu tylko może z 6 razy nawozy 2 x flora gro podwójne dawki i na flo 4 x flora blooma + Micro. Bania jest troche inna niż spod lampy jest innej jakosci, mniej intensywnie wchodzi za to odnioslem wrazenie ze dluzej trzyma. Od dluzszego czasu tle go zawsze o poranku. Wkreca mi sie ten material jest dla mnie "day brighter".



Black cherry tuż po scieciu

6276DSC30311.JPG
 
Last edited:

Wilk

Member
tez na poczatku chcielismy wjechac wyciagem ale nie dzialal, w sumie i dobrze bo sie oplacalo, na bani bardzo mi sie spodobaly takie wedrowki :d:
 

Cannagraphic

Active member
Wilk said:
tez na poczatku chcielismy wjechac wyciagem ale nie dzialal, w sumie i dobrze bo sie oplacalo, na bani bardzo mi sie spodobaly takie wedrowki :d:


Jak lubicie wedrowki na bani i nie macie sie gdzie wybrac
polecam Bielawe ( Gory Sokole ) naprawde Warto fotek zadnych nie posiadam ale Fun z przebywania tam jest niesamowity :wave:
 

castlevania

Member
siema!! polak i reszta fotografow:) wreszcie mam troche grosza i przychodze do was po pomoc co do cyfroweczki, a wiec mam około 600-700zł (jak cos dobrego i jeszcze lepszego za troszke wieksza cena polecicie to moze cos naskrobie nawet do 800 zł), a wiec chodzi mi zeby zoom optyczny był przynajmniej 4x , no i w miare duzo mpix, cos z canona , olympusa albo sony
co myslicie o tym?? :

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=136895300

bede wdzieczny za duzo linkow do allegro itp. pomozcie wybrac cos z czego bede zadowolony, dziekówa i pozdrówka chłopaki !!!

aha fajnie by było jak byscie napisali czym wy robicie foty ktore są w threadzie u polaka:) wtedy bede mial jakies porownanie :)
 
Last edited:
G

Guest

mamy sezon przed swiateczny, ceny cyfroweczek w najblizszym czasie nie beda malec ;) gdzies kolo slaska podobno buduja jakas hurtownie RTV, chodzily glosy ze jak ja skoncza to ceny elektroniki uzytkowej spadna na leb na szyje ;)
 

Wilk

Member
@Castlevania, ja mam tego Canona A530 i jestem z niego bardzo zadowolony. Jak najbardziej polecam.
 
G

Guest

Może i nie na tą cene co mówisz ale polecam FZ20 panasonic'a .... Ahh w sumie to nie wiem ile teraz bo te ceny lecą jak deszcz ..... ;/







Peace :wave:
 
G

Guest

co wazne ma
# akumulator
# ładowarka
# kabel USB

niektore nie maja tego w zestawie, kupowanie osobno to kolejna stowka z kieszeni

minusem aparatu ktory podal klusek jest dziwne aku (litowe), lepiej kupic cos co zailane jest aku w stylu paluszkow, tansze, jesli zawioda albo sie rozladuja zawsze mozna miec alkaliczne w zapasie, a takie aku litowe jest tez drozsze od aku Ni-MH dajmy na to, ktore rownierz nie ma efektu pamieci

ma dodatkowo wbudowana baterie zegara, nie wiem czy to wada czy zaleta

opis jest obszerny, nie hce mi sie czytac, ma on moze video+dzwiek?

ja ze swojej strony polecam panasonic lumnix 5 mega pixeli
 

sairu

Member
nie znam cen polskich, ale ze sredniej polki jako fotograf moge polecic produkty nikona i canona, szczegolnie model s70 i s80 Power Shot.
 

castlevania

Member
dzieks chłopaki za porady:) zdecydowałem ze kupie SONY DSC W .............. i tu sie przymotałem bo modele W-30, W-40, W-50 jak dla mnie niczym sie nie roznia, chyba ze sie myle ale obadałem co nieco i widze ze tylko cena wieksza :-/ , patrzcie na dole tej stronki sa te trzy modele i porowujac je nie widze nic lepszego :

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=139593383

poradzcie czy kupic jak cos tego SONY DSC W-30 , z karta 1G :

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=137962361

czy tego w zestawie z futerałem( bo dbanie o sprzety jak telefony aparaty itp. to u mnie podstawa i futerał i tak bede musiał kupic) i dokupic sobie samemu karte nawet 512mb bo taka mi wystarczy napewno:

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=139593134

pozdroooooo i dzieks!!!!!

EDIT:

http://www.sony.pl/product/CompareP...&models=DSC-W30&models=DSC-W40&models=DSC-W50

sorka jednak jest roznica:) porownałem aparaty na stronce SONY i fakt W-30 i W-40 tylko kolorem a W-50 małymi drobiazgami, tylko czy warto dopłacic za te drobiazgi ze 100 zł wiecej?? pozdro
 
Last edited:
G

Guest

Te 100zł więcej idzie na przede wszystkim większy wyświetlacz!, dla mnie to już jest wyższość(w30 i w40 to 2 cale, a w50 to 2,5 cala) i nie drobiazg;
bateria w W50 trzyma 2 razy dłużej, więc możesz zrobić 2 razy więcej zdjęć bez ładowania, do tego jest lżejszy i mniejszy, poza tym z czasem docenisz te drobiazgi :)

Pozdro
 

Latest posts

Latest posts

Top