What's new

Vulpoiul si Sativele

VanVulpen

Well-known member
Veteran
A inceput sa fie frig noaptea, frunzele si florile de Flo devin din ce in ce mai purpurii...

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


:tiphat:
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
la cum arata or sa te izbeasca de pereti..
big up!!

legat de temperaturi, si eu trebuie sa vad cand da inghetul, ca mai am niste legume pe afara..
 

Splif

Member
Cum Afli cam cand ar da inghetul in zona respectiva?Nu zice de goagal :D ma gandeam ca exista vre-un site numai cu asa ceva.
@Vulpoiu : cu siguranta o sa fie un high intens la cum arata.Bravo si iti urez un harvest la asteptarile tale
 

VanVulpen

Well-known member
Veteran
Ieri a trebuit sa recoltez fenotipurile mai timpurii de Flo caci am vazut pe unul dintre buzi urme de PM asa ca am taiat mai devreme decat imi propusesem, thricomii sunt in majoritate clear si ceva laptosi pe ici pe colo...

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

hempfield

Organic LED Grower
Veteran
Minunata nuanta frunzelor ... ma face sa cred ca si aroma va fi deosebita. Sa le fumezi in liniste si cu placere.
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
vai vulpoiule! cred ca ti-a batut careva fetele ca sunt pline de vanatai :p
 
S

sativagrower87

just found accidentally this thread :) like your strain selections, VanVulpen :good: i`ll keep an eye on those malberry`s african sativas :D
 
cred ca intri direct in nirvana dupa un blunt din kali.

VanVulpen, care o fost cea mai buna sativa crescuta de tine? Threadul tau m-o facut sa trec pe lista de cumparaturi de Craciun o sativa cat mai pura :thank you:
 

VanVulpen

Well-known member
Veteran
super colorit! :wave:
a propos de colorit am vazut ca si calixi de la bx-ul tau is movulii, genetic ori de la frig?

Kali Mist, Walkabout...

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Highland Thai

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


cred ca intri direct in nirvana dupa un blunt din kali.

VanVulpen, care o fost cea mai buna sativa crescuta de tine? Threadul tau m-o facut sa trec pe lista de cumparaturi de Craciun o sativa cat mai pura
thank%20you.gif
Ma tem ca n-ai sa gasesti in comert Zamal X Meao Thai dar fii cu ochii pe cei de la ACE ca lanseaza acuma o editie limitata de Zamaldelic care-i Zamal X (Malawi X Meao Thai) :chin:
 

Latest posts

Latest posts

Top