What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Vienna Bubble Gum - Ethos Cookies - Top feed - Led

tejföl

Active member
Már egy hete készülök az uppal, csak közben 2x szedtem a gombát és elég taknyon voltam a héten :D
wAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw==
6napig nem voltam a kertben, de úgy látszik jól elvan nélkülem is. Ph kicsit felszaladt, tank ki lett zabálva, pár levelet megégetett a led, de nagy baj nem történt. Az oldatot vissza kellett vennem 2.6ra, mert ahogy 12be kapcsoltam elkezdett emelkedni az EC. Hétfőtől számolom a virágzást, akkorra már egész pinaszőrös volt a történet, tehát 7. napon vagyunk. Tegnapelőtt megcsináltam a második ritkítást és dülöngél elleni hálót is beraktam. Az alsó 40-50centit full felpucoltam, minden nagy legyező off, a fölső zóna hajtásait is megtizedeltem. Sokkal szellősebb igy sem lett. Lehet tényleg be kéne szerezni egy nyulat :D
wAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw==
wAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw==
wAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw==
​ Baszott bokrosak a növények, úgy tolják az oldalágakat, mintha kötelező lenne. Szerintem kényelmesen szét lehetne húzni a kertet egy 3x3mas placcra is akár. A klónjaimat viszont elvitte a propagátorból a penész, úgyhogy szedtem megint egy nagy adaggal. Ezek már virágoznak, meglássuk mi sül ki belőle. Semmi classik ganja szag egyenlőre, inkább édeskés, vattacukor jellegű, nagyon bejövős.

Már azon is erősen gondolkodom, mi fusson a kövi körben. Eddig csak indica dominánsok voltak, igy eljött az ideje átnézni a túloldalra. A nagy sátort green house super lemon hézzzel szeretném telerakni, a kicsibe maradna indica vonalon somango a somától. Némi félelmem a szag miatt van, mindkettőben van skunk bőven. Van esetleg valakinek tapasztalata, észrevétele, mennyire jó ötlet ez társasházban?

Ritkítás előtt
fetch?photoid=17829624.jpg

Után
fetch?photoid=17829625.jpg
fetch?photoid=17829623.jpg
fetch?photoid=17829622.jpg
 
Last edited:

tejföl

Active member
Nah legyen már up. Csak elértünk oda, hogy nem megy már feljebb a lámpa, van néhány hajtás ami kicsit jobban megugrott, nekik nincs már sok hely. A virágzás 19. napja van, egész jól kéznek ki a kert. Kis tipburn kivételével nem látok nagy gondot, pedig megint egy hét után vagyok itt. A ritkításnak nyomát sem látni, baszott sűrű a cucc, a 40literes szemeteszsáknyi levél és hajtás is kevésnek bizonyult, amit leszedtem. A lekopasztott részre alulra dobtam be 3db 12cm pc ventit, a lámpa fölött pedig egy 40w venti fúj lefelé. Szag továbbra sincs, nyitott sátor mellett megy a szűrő.
fetch?photoid=17840692.jpg
fetch?photoid=17840693.jpg
fetch?photoid=17840694.jpg
 

tejföl

Active member
Nagy események ezen a héten se voltak. Fölfelé nem nagyon nőnek már, a virágok viszont puffadnak. Valami kis szagocska kezdett kint alakulni, úgyhogy sátor egész nap zárva. Bent epic édes, gyümölcsös, rágó illat, folyik tőle a nyálam :D
fetch?photoid=17847663.jpg
fetch?photoid=17847662.jpg
fetch?photoid=17847661.jpg
 

tejföl

Active member
Nahh az a szitu, hogy a gyökereket leégettem múlt héten a rákos picshába. Virágzás óta épp, hogy otthon vagyok hétvégenként. Az volt, hogy az egy hetes félig üres tankot lustaságból meg foskészségből csak felöntöttem vízzel, feltápoztam a kívánt ECre azt csók a csalánnak. Kövi hétvégén 3.6EC fogadott, szerintem kicsit korai punciszőrbarnulás, na meg nem
igazán észrevehető gyarapodás. Úgyhogy beleszartam, hogy a btc épp meghalni készül, berendeltem minden szart az ótómatikához. A program hellyel közzel kész, kövi körben indulhat a teszt. Képet majd rakok hétvégén.
 

tejföl

Active member
Megint csúszóban vagyok a befejezéssel :D Ebben a körben is lehetett volna több, kicsit elkeserített a gyökerek leégetése a végén, zokogni mindenesetre sincs ok. Mennyiség talán nem is lett rossz, 830gt sikerült megmérni közel csutka szárazon, összesen talán kicsivel 900alatt lehetett. Nem vágom ez jónak számít e 1,4 négyzetméteren 500w fogyasztással, amiből kb 10% a driver vesztesége. Minőségre a toppok egész jók lettek, az alsóbbak is szívhatók. 3adagban szedtem le a virágokat, 2hetet ráhagytam mindig.

Ízre és illatra nekem nagyon bejön, bár sokat vesztett a végére az édes rágós bukéjából. Hatásra elég erős szögelős, bár kicsit alattomos. Cigiből nem ver atomra egyből. Az eleje nekem olyan, mint amikor indicásként valami nem túl jó sativát szívsz, és hiányzik a stoned érzés. A cigi után pár percig olyan érzésed van, hogy ide kell még egy. Aztán a második cigi első slukkjánál úgy bever, mint afrikába a nyomorúság. Toleranciára is egész jónak tűnik, a harmadtát már sikerült is elszívni, ritkán kell csak másfeles tiszta cigi a a nyálcsorgáshoz. 100szónak is egy a vége, megvan az első strain amit megtartok. A setup kóros pimpelésével továbbra sem tudok leállni, a vezérlés mellé készül télire egy 8baros aero rendszer is :D Szeptember, október környékén jövök valszeg új naplóval, addig is békesség!
fetch?photoid=17908746.jpg
fetch?photoid=17908744.jpg
fetch?photoid=17908745.jpg
fetch?photoid=17908747.jpg
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ja hobbinak igaza van. ami megy még az se megy igazán, hogy beleugassak én is, és nem számít jónak.. egy négyzetméteren 300 w -tal számítana "jónak" ez az eredmény
 

Latest posts

Latest posts

Top