What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Vicces, érdekes képek és videók

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
tud valaki japánul? kurvára kiváncsi lennék mennyire van összhangban a felirat a haikuzással





[YOUTUBEIF]XaN1CFatUac[/YOUTUBEIF]
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
lényegtelen az a féreg mit buborékol, ezt egyik nemzet se nyelné be- olaszok? spanyolok ? németek ? franciák ? usánkák ? oroszok ???




mindenesetre most keresek egy origináli s japánt és lefordíttatom ezt a videót angolra és összevetem a magyar felirattal



https://pctrs.network.hu/clubpictur...agtalansaga_es_kegyetlensege_706122_15470.gif




trianon_a_vilag_tortenelem_egyik_legnagyobb_szegyene_igazsagtalansaga_es_kegyetlensege_706122_15470.gif
 

Solon

Well-known member
https://www.urbanlegends.hu/2020/06/tenyleg-a-turani-testverekre-emlekeztek-a-japan-parlamentben/


A Magyar az olyan fajta ember, hogy a múltba réved, sírva vígad, de a jelenben és közeljöv?ben egy kibaszott 93000 négyzetkilométeres területet se tud rendesen eligazgatni. Szanaszét szakad a társadalom, a vidéki élet leépül?ben, mindenki költözik fel megyeszékhelyre, városba, vagy a f?városba és környékére. Megy a lopás, a mutyi és az érdekcsoportok szerinti társadalmi berendezkedés, ahol a saját érdekcsoport felé vak lojalitás dukál, más érdekcsoportokkal szemben a folyamatos kritika, ha jogos, ha jogtalan. Ez abból fakadhat, hogy nincs egy általános, társadalomban kialakult biztonságérzet, amit az ad, hogy tervezhet? a jöv?, van el?relépési lehet?sége az egyénnek, ha dolgozik. Nincs önbizalom, egyedül csorda nélkül félnek az emberek.


Nekem FÁJ Trianon! Nem tudok se biciklizni, se úszni, futni meg lusta vagyok. Amúgy miért van az, hogy Esztergomban búvalbaszott majdnem mindenki és ha átsétálok Párkányba mosolyognak az emberek? Ugyan úgy magyar nyelven beszélnek hozzám, annyi a különbség, hogy a leszakított területeken nincs befeszülve mindenki, pedig ?ket nagyobb kár érte. Az meg külön a nemzetek szégyene, hogy még nincs autonómiája a kisebbségeknek, úgy hogy elvileg ez egy unió.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
faszodat, neked nem trianon fáj, hanem minden porcikád az ellustulástól xDD
és az egyetlen multiNACIONÁLIS nemzetet baszták szét ezek a globalista patkányok, amihez beültették a kisnemzetibüszkeséget, mindegyik, addig együttél?-együttmüköd? régióból ellenséges állapotot generáltak.



mondok valamit MAGYAR = tót/szlovák = szerb = román = sváb/germán = zsidó = cigány = szlovén = ruszin = török = mongol =istendtudja még miminden akik itt éltek/élnek.




ha ezer évig terrorban éltek amig a királyság egyben volt, valami nem stimmel hogy hirtelen csak 1861 1920 44 után lett elhatalmasodó magyargyülölet.. addig mérnem vóóóóóót ekkora? egri csillagokban sárközi mérnem szidja a parasztkurvaanyjukat ?
 

Solon

Well-known member
A saját kérdéseidet válaszolod meg. 1867-re sikerült létrehozni egy elavult rendszert, az akkori nyugati gondolkodás már rég a polgári liberális gondolkodást képviselte. Mi létre hoztunk egy monarchiát, az egyéni individuumokkal mit sem tör?dve. Jelzem máig nem alakult ki a társadalomban egy er?s polgári réteg, ami felemelné magához az arra érdemeseket és alakulhatna egy er?s középosztály. Belementünk egy háborúba és vesztes félként szálltunk ki, egy nagyon nagy területtel, ahol még a nyelv sem volt egységes, nemhogy a törekvések. Jó hogy szanaszét akarták szaggatni, mivel pont a nyugat és Bizánc között voltunk. Lehet ezen keseregni és hibást keresni, de ezzel ma pont nem jutunk el?re. Felejteni nem szabad, emlékezni kell, hibáiból tanul az ember, erre jó egy évforduló. Tetszett a 100. évforduló? Jól meg állt minden a f?városban, és akinek nem fáj Trianon az éppen hazaáruló egy kisebbség szerint. El se tudnám képzelni milyen sikeresek lehetnénk, ha nagyobb területen tudna lopni a politikai elitünk, még nagyobb károkat okozva a társadalom szerkezetében.



Mindegy is, nézzük amerikát:
[YOUTUBEIF]gxNr_sGF6ps[/YOUTUBEIF]
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
#alllivesmatter de pont ezaz ha már usánka ott államok ezek meg más területi egységek voltak a sajátos nyelvükkel szokásaikkal



nem tudom tetszett e pont nem voltam ott de elmentem egy templom mellett ahol nagyon tolták valahogy nem kívánkoztam belefele xDD meg pont égett egy cigi a kezembe is oszt ki van irva dohányozni tilos !
 

Solon

Well-known member
Már/még/tán nem aktuális, szóval ide röfögöm:
[YOUTUBEIF]QfZ9Loxob7s[/YOUTUBEIF]
 

what_can_there

Well-known member
Nyomjuk meg az asszony népszer?ségét is.

[youtubeif]pGWtwJTGseM[/youtubeif]


Olvastam fészen, hogy az asszonyod nem birja osszehangolni a fasz+drogok élvezetét a politikával. Az jutott eszembe, hogy kérhetne életvezetési tanácsot Jároka Livia EU parlamenti képviselo asszonytol, neki ugyanis sikerult ezt a hármat kozos nevezore hozni. És ez nem féknyuz, hehe.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
dicsákbukzsiiiiiiiiiii


lehugyoztadabizniszklászban ::!::





[youtubeif]Xrmi7bi5NHA[/youtubeif]


[youtubeif]favRVkwgHVw[/youtubeif]


[YOUTUBEIF]6wJGfHaJTi8[/YOUTUBEIF]
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top