What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Vicces, érdekes képek és videók

what_can_there

Well-known member
Lolz...meghitt csal[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]di pillanatok a kipcsak tematik[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]ju [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]tnevelot[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]borban, Karancslapujtő 2022.
 

Széklet Nagyúr

Active member
how-can-you-hide-being-high-when-youre-with-people-56550326.png
 

dev.

Well-known member
Na ne szopass, pont ezt akartam berakni. :biggrin: lol

Jó kis film, a kőgyapotos részt is érdemes megnézni.
 

Széklet Nagyúr

Active member
Aki teheti ( az internet korában ki nem ) az nézze ezt meg beállva, még sokadjára is ütős, mondjuk az über az volt amikor még vhs-en néztük haverékkal kis szarosként aztán mivel kilóméterekre odébb laktunk haveréktól élyszaka haza kellett gyalogolni a susnyán keresztül HEHHHHE .
Amúgy amikor először bemutatták amerikában kli kellett vezetni embereket a moziból filmközbe mert úgy kikészítette őket.

[youtubeif]bGoiF4JvmHM[/youtubeif]

[youtubeif]uyg8UxnRyQQ[/youtubeif]
 
Last edited:

Solon

Well-known member
Én ezen kiégtem. :D Mekkora lehet a baj, ha ezt így, ilyen formában elő kellett adni. :D Szakmák megbecsülése 2020-tól:


Szippantós>felszopó kovi filmeknél>m1 bemondó :D



[YOUTUBEIF]oHtNV0Mbszs[/YOUTUBEIF]
 

MeszarosLorinc

Active member
Én ezen kiégtem. :D Mekkora lehet a baj, ha ezt így, ilyen formában elő kellett adni. :D Szakmák megbecsülése 2020-tól:


Szippantós>felszopó kovi filmeknél>m1 bemondó :D



[YOUTUBEIF]oHtNV0Mbszs[/YOUTUBEIF]

Azt nem értem miért kellett a gyíkembernek a hatalmát fitogtatnia a szocik előtt???? Mikor az mszp IS a Soros zsebében van, meg volt. Ijesztő ez a háttérhatalmi logika.
 

Attachments

  • soros2.jpg
    soros2.jpg
    92.4 KB · Views: 49
  • soros.jpg
    soros.jpg
    86.8 KB · Views: 46

Solon

Well-known member
Itt ezer éve mindenki minket bánt! Most lassan már lelép innen mindenki, aki ezt nagyon unja, egyedül maradunk, csak azt nem értem, hogy akkor, hogy maradt ugyan annyi basztatás a népben-népnek, ha már csak magunk vagyunk. :D Nekem lassan leesik… Hát eltolták a multik a szívcsakrát dobogókő alól!!!
 

Solon

Well-known member
Volt idő, mikor ilyenek lementek a dunatv-n. Hihetetlen, hogy mennyire telhetetlen Soros, ha végre nem támadna minket, megint visszatérhetnének a szép idők!!!


[youtubeif]ZlCfi9zydjg[/youtubeif]
 
Top