What's new

toptop-planty

T

Txx

bez kitu kozak planty,widzę ładne szczęście miałeś na pestki bo pierwszy raz widzę takie szychy lemona od gh
 
M

Mr.TopTop

Hej, nasiono było jedno kupione w zestawie kolorowanych nasion wraz z innymi, roślina wyrosła bardzo ładna, zapach smak i moc niesamowite, kiedyś ktoś pisał że nasiona od GHS są słabe i marne rośliny rosną, postanowiłem to sprawdzić i przekonać się jak jest faktycznie, prawda jest taka jak na zdjęciach a niedługo opiszę dokładnie co i jak, aha roślina rosła tradycyjnie na gnojowicy, pozdro top :)))
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Czad mistrzu!
TopTop dobrze wszystkim radzi... Wypasiony full organic pod lampami jest możliwy. Nie trzeba chemii... wystarczy gnojowica i duuuuuużo serca do roślin... aaa no i trzeba mieć zielone paluchy oczywiście hehe
pozdro :wave:
 

PioK

Member
piekne piekne kwiatki w ekstremalnie dobrej kondycji... gratulacje... ile przed harvestem przestales lac gnojowke ?
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
toptop cytrynowy skun smakowitosci ! apetycznie to ci wyszlo hehe nic dodac nic ujac poprostu STABILIZACJIA hehe
powiec co tam obecnie rosnie co dorasta a co kwitnie heheh

pozdro i respekt bracie

P.S. tutaj jakis kolorek jesli pozwolisz hehehe
PPower przytaszczylem z pola w zewszlego roku ...

27510klimaty_020.jpg
 

jahman

Active member
Veteran
'To jest taki kop, że aż sypie się strop to ten styl TOP-A-TOP!'

To właśnie po tym rozpoznaje się mistrza!! :smile:heh...

Pozdrawiam i dużo dobrego nie tylko zielonego! :wave:
 
M

Mr.TopTop

Hej,
dzięki za miłe słowa hehehe, z-z piękny purpurowy kwiat - mniam, u mnie już nic nie rośnie, tym razem test nasion i odmian z rodziny Haze od GHS, rośliny wyrosły pięknie i smakowicie, ogólnie z ręką na sercu polecam genetykę GHS, wszystkie rośliny rosły z zastosowaniem nawozów organicznych, jedynie na flo zostały wspomagane PK 13-14 oczywiście w mieszankach z obornikiem i biohumusem, na przestrzeni czasu postaram się opisać wszystkie odmiany, poniżej spis odmian które były:
1. SUPER SILVER HAZE X 2 SZT
2. ARJANS STRAWBERRY HAZE X 1 SZT - nie wykiełkowało nasiono
3. ARJANS HAZE#1 X 1 SZT - nie wykiełkowało nasiono
4. NEWILLES HAZE X 1 SZT
5. HAWAIIAN SNOW X 2 SZT
6. LEMON SKUNK X 1 SZT
7. WHITE RINO X 1 SZT - nie wykiełkowało nasiono
8. BIG BANG X 1 SZT - nie wykiełkowało nasiono
9. AMNESIA HAZE X 2 SZT - 1 sztuka męski
10. ZAMAL X 2 SZT – HOT CARGO - nie wykiełkowało nasiono
11. VORTEKS X 3 SZT - PES - wykiełkowało 1 szt
12. VORTEKS X RS X 3 SZT - PES - wykiełkowało 1 szt
Pozdro top :)))
 

przemix

Member
bylbym bardzo zainteresowany twoimi spostrzezeniami nt. ssh. gdybys mogl cos wiecej napisac np jakie phena trafiles ogolny vigor itd itp.
pzdr
 
M

Mr.TopTop

hyhy, White Rino - Nirvana Seed Bank

picture.php


hyhy pozdro i nie dajcie się zwariować - zawsze wesoły top :)))
 
A

ares420

toptopie piękny krzaczek K+
możesz mi powiedzieć ile trwało flo tej WR?
bo mam kobietkę na oucie i zastanawiam się czy ma szanse wyjść z niej coś ciekawego :)
 

Plantator

Well-known member
Veteran
pięknie lecisz jak zawsze , opowiedz coś o vortexie jak możesz:] mi się podobał , w ogóle ma ktoś to jeszcze?
 
P

passionman

wspomnien czar

wspomnien czar

palilem ssh ostatni raz w uk ponad 2 lata temu; zdjecie miod malina, tak to wlasnie powinno wygladac!! K ++

you must spread some rep.. moze nastepnym razem ;)
 
Top